הכוונה במבחן עוז והדר

ארי מן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
כתבתי מבחן קבלה למכון הרמב"ם המפורש ואני מעוניין שעורך או מבקר של עוז והדר יעבור על זה בתשלום כמובן וייתן לי הכוונה כיון שלא מספיק ברור לי מה הם רוצים, לא חס וחלילה שיפוץ של המבחן אני לא מעוניין לגנב דעת אלא רק כיון כללי האם הלשון מספיק טובה או מספיק ארוך וכו'
תודה,

יענקל הכותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
אם נתנו לך סקיצה זה מאוד יכול לכוון אותך, לי אישית זה מאוד כיוון למה הם דורשים

Penguin

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
אתה יכול לשלוח למייל bofnatit@ ג'ימייל קום.

לא נראה לי שנהוג לשלם כסף על עזרה מהסוג הזה.

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
כתבתי מבחן קבלה למכון הרמב"ם המפורש ואני מעוניין שעורך או מבקר של עוז והדר יעבור על זה בתשלום כמובן וייתן לי הכוונה כיון שלא מספיק ברור לי מה הם רוצים, לא חס וחלילה שיפוץ של המבחן אני לא מעוניין לגנב דעת אלא רק כיון כללי האם הלשון מספיק טובה או מספיק ארוך וכו'
תודה,
רק שאלה... מתי נתנו לך לעשות את המבחן? שמעתי שלא מקבלים עכשיו עורכים חדשים בגלל המצב

יונתן1

משתמש צעיר
עריכה תורנית
הבנתי שפרויקט הרמב"ם סגור כרגע עד הודעה חדשה עקב סגירת הברז ע"י התורם.
יש כאן מישהו שיודע מה קורה עם משכורות בשאר הפרויקטים שלהם?

יענקל הכותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
אתה בטוח שהפרוייקט סגור לגמרי?
כי אני הבנתי לפני תקופה מהרב חדש שרק מורידים פרופיל בקצב העבודה, ולא הפסקה מוחלטת.

ארי מן

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אני יודע שהפרויקט לא נעצר יש לי חבר שאבא שלו עובד אתם רק שיש צמצומים גם להם, ולגבי עורכים חדשים יש עצירה מחלטת כיון עד שהמצב הכלכלי העולמי ישתפר,

מִדף לְדף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני יודע שהפרויקט לא נעצר יש לי חבר שאבא שלו עובד אתם רק שיש צמצומים גם להם
אני עורך שם ואנחנו קיבלנו הודעה על הקפאת תשלומי הפרויקט עד להודעה חדשה..
וסליחה על השאלה אבל מה אותו 'אבא' עושה שם? כי אם הוא עובד במכון עצמו שבבית שמש שמעתי ששם כן חזרו...

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
הם אף מחפשים עורכים-מגיהים לטור ולנו"כ או"ח, למטרת השוואות טקסטים מול דפוסים שונים, עמידה על ההבדלים ביניהם וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה