עזרה היתכנות לשביתה בחברת קווים עילית במודיעין עילית

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
עקב אלימות כלפי נהג בשעות הערב יתכן ותהיה שביתה. אנשים תקועים בתחנות בבני ברק והנהגים הורידו את הנוסעים באמצע הנסיעה בתוך מודיעין עילית. אם תיכננתם לצאת/להגיע לעיר מחר אז שימו לב ותתעדכנו.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

זושא כץ

משתמש מקצוען
חוצפה שאין כמותה
לא מדובר בתקיפת נהג "תמים" אלא מריבה בכביש על נהג אוטובוס שניסה לחנך שאבאבניקים שישבו בתוך רכב .
***כמובן שזה נורא***
אבל לא ייתכן שצייבור התושבים יהפוך לבן ערובה
על כל בעיה שקוראת.
אם זה היה קורה בתל אביב או הרצליה גם היו משביתים את כל התח"צ בעיר? ועוד בפתאומיות???

בזה גוטרמן חייב לטפל זה אחריות שלו!

bitcoin

משתמש פעיל
חייבים להגיד את האמת, ישנם קבוצות שליימות שאכן מורכבות משוליים אבל השוליים האלו מתרחבים (כמה שהציבור גדול גם השוליים גדלים)

החברה האלו מתנכלים לנהגים הבני דודים ומקיימים בהידור התגרות באומות, אני נתקלתי בעשרות סיפורים כאלו בשנה האחרונה.

נכון הרבה יותר נעים כשנהג הוא אברך משלנו אבל כרגע המצב לא כך, צריך להעיר לכל מי שמתחיל עם הנהג או מקלל אותו או מראה לו סימנים של קללות וכדו' שזה סכנת נפשות והזייקה דרבים

ידוע לי על קמפיין מאסיבי שחברת קווים מתכננת בכדי לגייס נהגים חרדיים בעזרת השם יצליחו אבל בנתיים הזהרו והשמרו

613

משתמש מקצוען
@זושא כץ יש לך את המספר של הודעות החירום של קווים? הוא נמחק לי

ראיתי באחת ההודעות בפורום את המס' של יעקובזון

מנהל קשרי הלקוחות של חברת קווים -עילית

052-7626266

בנוסף אפשר להצטרף לקבלת עדכונים מחברת קווים

http://www.kavim-t.co.il/contactUs/newsLetter.aspx

נסיעה טובה !

http://web.kosher2all.co.il/Sites11/613/PAGE15.asp

זושא כץ

משתמש מקצוען
חייבים להגיד את האמת, ישנם קבוצות שליימות שאכן מורכבות משוליים אבל השוליים האלו מתרחבים (כמה שהציבור גדול גם השוליים גדלים)

החברה האלו מתנכלים לנהגים הבני דודים ומקיימים בהידור התגרות באומות, אני נתקלתי בעשרות סיפורים כאלו בשנה האחרונה.

נכון הרבה יותר נעים כשנהג הוא אברך משלנו אבל כרגע המצב לא כך, צריך להעיר לכל מי שמתחיל עם הנהג או מקלל אותו או מראה לו סימנים של קללות וכדו' שזה סכנת נפשות והזייקה דרבים

ידוע לי על קמפיין מאסיבי שחברת קווים מתכננת בכדי לגייס נהגים חרדיים בעזרת השם יצליחו אבל בנתיים הזהרו והשמרו
1. הפעם זה לא הסיפור!
2. אין כזה דבר לקחת עיר שלימה ואורחיהם כבני ערובה
3. מה השביתות האלה עוזרות? שהאברכים העדינים יעיזו להעיר לפרחחי העיר? שהרב קסלר יוציא מכתב לפרחחים?
שיעסיקו בילוש בעיר שיטפל בנושא ביד קשה.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אז זהו שעכשיו התקבלה הודעה שיש שביתה

ועדות קטנה:
אני הייתי באוטובוס בשעה שבחורי ישיבה קטנה חזרו הביתה בצהריים.
עלתה קבוצת בחורי ישיבה וישבה מאחורה. השתוללו בצורה מטורפת. אבל ממש. עד שהנהג ביקש שירדו. ובצדק לחלוטין.

בחורי הישיבה [עלמי חמד מבחוץ לפחות נראים] התחילו לקלל את הנהג "תמות. מהר. חמור. תלך לעזזל. מי אתה בכלל" ועוד אי אלו פנינים.
הגדיל לעשות אחד מהם שירד מקדימה ופגע בנהג פיזית.

תתעוררו.
יש סיפורים כאלו.
אישית, התביישתי ממש בשבילם. בשביל העיר שלנו. בשביל הציבור שלנו.
הם נראים בחורים סטנדרטיים למדי
ואיני יודעת באיזו ישיבה לומדים כיעלו בתחנה שממוקמת ליד כמה ישיבות.
אבל זו בושה.

האם זו סיבה להשבית את כל האוטובוסים.
לא יודעת.
אבל רק שמתי כאן את הדברים כפי שהיו.

ישנה הלכה ברורה שאסור להתגרות באומות העולם.
אלו בחורים שחייבים במצוות.
במקרה זה הנהג לא עשה שום דבר לא מוצדק. ההתנהגות שלהם היתה מסוכנת ממש והדרישה לרדת מהאוטובוס הגיונית לחלוטין.

צילומנציה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
1. הפעם זה לא הסיפור!
2. אין כזה דבר לקחת עיר שלימה ואורחיהם כבני ערובה
3. מה השביתות האלה עוזרות? שהאברכים העדינים יעיזו להעיר לפרחחי העיר? שהרב קסלר יוציא מכתב לפרחחים?
שיעסיקו בילוש בעיר שיטפל בנושא ביד קשה.
השביתה היא לא על גבם של הנוסעים אלא בגללם. בניגוד לשביתה על רקע של תנאי שכר.
אני נוסעת הרבה בשעות חזרה של תלמידי הכיתות הגבוהות של הת"תים.
התנהגות על הפנים
לא מכובדת ולא מכבדת, מסוכנת וגם מסכנת.
נחמד שיש שעיר לעזאזל בשם "שבבניקים" אבל זה לא גרעין הבעיה.

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
שלחתי הבוקר מייל למשרד היח"ץ המטפל בקווים, למנהל אשכול חשמונאים, לח"כ אורי מקלב ולמספר אנשי עיתונות. רצ"ב העתק מהמייל. מברכת את כולנו במילים החותמות.

cleardot.gif

הבוקר קיבלתי טלפון מטריד מאד.
אחי הגדול, שגר בקרית ספר, סיפר לי על התנהלות מוזרה מאד של 'קווים' בעיר.
הוא לא התעכב על העובדה שאין סינכרון בין הלו"ז שהודפס לתושבי הקרייה לבין המציאות בשטח. אוטובוסים מדלגים בחופשיות על מה שמובטח לתושבים. זאת בעיה עצובה ומוכרת, והיא דורשת טיפול דחוף ומהיר מול משרד התחבורה.
הוא כאב את העובדה שחברת קווים הכריזה מלחמה על תושבי העיר.
שוב ושוב מחליטים הנהגים של קווים שהם שובתים במחאה על אלימות שהופעלה נגדם.
ייאמר ברורות: איש לא מגבה אלימות! אנחנו נגד אלימות! היא סותרת את אורח החיים התורני ולא מתאימה לאנשים שבחרו בתורה ובדרכי הנועם שלה. כל אלימות - אין מקומה אצלנו.
ועדיין, האם נראה לכם הוגן שמשפחות שלמות משלמות על אלימות של בני נוער פוחזים? שיזמין הנהג הנפגע משטרה וידאג שהנער האלים יישב בבית הסוהר. אנחנו בעד. שחברת קווים תתבע אותו אזרחית. שוב, אנחנו בעד מיגור כל אלימות שהיא.
לא ייתכן שכל העיר תיענש בגלל אותם פרחחים. לא ייתכן שאחי יחכה אתמול בתחנה בבני ברק בחצות ליל וימתין לאוטובוס שלעולם לא יגיע. לא ייתכן שהבוקר שוב תושמע הודעה קולית לקונית באוזניהם של תושבי העיר: עקב אלימות הנהגים שובתים.
רוב תושביה של מודיעין עילית אינם בעלי רכבים. רבים מהם עובדים ולומדים מחוץ לעיר. התנהגותה של חברת קווים היא אבסורדית, ומעניין לברר אם היא חוקית (ח"כ הרב מקלב, המכותב למייל זה, נשמח לטיפולך המהיר בנושא!) אבל מעבר לאבסורד, היא אלימה לא פחות מאלימותם של אותם בני נוער. היא פוגעת באנשים שמעולם לא הזיקו לחברה, רק בשל העובדה שהם בחרו לגור במודיעין עילית, באותה עיר שבה גרים בני הנוער האלימים. (וכמה לא מידתי העונש הזה! להעניש עיר שלמה בשל מספר בודדים, הזקוקים לטיפול יחידני...)
ושוב, ייאמר ברורות: אנחנו מגנים אלימות. אלה שמגדירים עצמם כ'חרדיים' ונוהגים באלימות אינם שייכים לנו ואינם מגובים על ידינו. כולנו נבראנו בצלם אלוקים, וכולנו ראויים לכבוד. והמילה 'כולנו' מתייחסת לנהגי קווים כמו לתושביה של מודיעין עילית. פגיעה היא פשע, ולא משנה היכן אנחנו ממוקמים על המפה האנושית.
חברת קווים, את מתבקשת לראות את תושביה של מודיעין עילית כבני אדם הראויים ליחס מכבד, כל אחד ואחד מהם. ולא כקולקטיב אחד גדול, המנפיק 'אלימים'. נכון לעכשיו, התנהגותה של החברה מנציחה את הפוגענות.

בברכת שבת שלום. שיהא השלום בנו וסביבנו.

לוחם תמורות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנהגים נהיו בזמן האחרון נוראיים על כל דבר קטן עוצרים את האוטובוס
למשל יום שישי 25 דקות כי בחורה לא שמה מזוודה קטנה במטען
נהג דילג את התחנה ביציאה מהעיר מפוצצת עם נוסעים בטענה שהיה שם קו דומה אמרתי לו בעדינות ובתקיפות תחזור חזרה הוא עונה לי אתה שקרן ואם אני חוזר אני עוצר את האוטובוס ולא יוצא
ועוד דוגמאות לא קשורות כלל להתנהגות מתלהמת וכו'
זה נהיה בלתי נסבל אתה לא יודע איך תגמר הנסיעה
אני חושב שהחברה צריכה לאיים על כל נהג שיעצור אוטובוס בפיטורין אין כזו אפשרות בכלל לעכב נוסעים
על פי חוק אם יש נוסע שלא שומע בקול הנהג ,הנהג צריך להסיע את האוטובוס לתחנת משטרה אבל לא לעצור את האוטובוס

זושא כץ

משתמש מקצוען

ועדות קטנה:
עלתה קבוצת בחורי ישיבה וישבה מאחורה. השתוללו בצורה מטורפת. אבל ממש. עד שהנהג ביקש שירדו. ובצדק לחלוטין.

בחורי הישיבה [עלמי חמד מבחוץ לפחות נראים] התחילו לקלל את הנהג "תמות. מהר. חמור. תלך לעזזל. מי אתה בכלל" ועוד אי אלו פנינים.

תתעוררו.
יש סיפורים כאלו.
אבל זו בושה.

לא יודעת.

במקרה זה הנהג לא עשה שום דבר לא מוצדק. ההתנהגות שלהם היתה מסוכנת ממש והדרישה לרדת מהאוטובוס הגיונית לחלוטין.
השביתה היא לא על גבם של הנוסעים אלא בגללם. בניגוד לשביתה על רקע של תנאי שכר.
אני נוסעת הרבה בשעות חזרה של תלמידי הכיתות הגבוהות של הת"תים.
התנהגות על הפנים
לא מכובדת ולא מכבדת, מסוכנת וגם מסכנת.
נחמד שיש שעיר לעזאזל בשם "שבבניקים" אבל זה לא גרעין הבעיה.

פעם התקשרתם למוסד שתלמידו מתנהגים בצורה כזו?
אני כן.

עדיין זה לא סיבה לשביתה.
בתל אביב זה גם היה קורה?

מי החליט לתת עונש קולקטיב?
לפי מה? למה לכל העיר? אולי רק לשכונה? אולי לכל האשכול ואז גם לחשמונאים ומודיעין מכבים רעות?
לפי מה הייתה ההחלטה?

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי

ועדות קטנה:

תתעוררו.
יש סיפורים כאלו.
אבל זו בושה.

לא יודעת.

מתענינת בכנות
האם שאר הנוסעים ניסו למחות? לצעוק על הנערים-
גם אם זה לא היה עוזר לפחות מבחינת ההרגשה של הנהג- שהציבור מתנגד לענין ומגבה אותו.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מתענינת בכנות
האם שאר הנוסעים ניסו למחות? לצעוק על הנערים-
גם אם זה לא היה עוזר לפחות מבחינת ההרגשה של הנהג- שהציבור מתנגד לענין ומגבה אותו.
אף לא אחד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה