היררכית דפים

ארז ליברמן

משתמש צעיר
שלום לכולם.
יש לי דף אינדקס שיש בו כפתורים - הוא טוען לתוך empty_mc עוד דף של קטגרויות מוצרים.בדף קטגוריות יש כפתורים שכל אחד מהם טוען דף מוצר לתוך הempty_clip של ה_parent שלו כלומר לתוך הindex.
בדף מוצר יש לי שדה טקסט נגלל שמשום מה לא מגיב באינדקס - ז"א אם אני עושה ctrl+enter בדף קטגוריותאז השדה טקסט בדף מוצר מגיב ואם אני עושה ctrl+enter בדף אינדקס שטוען את הדף קטגוריות ואז לאחר לחיצה טוען את הדף מוצר זה כבר לא מגיב.
מקווה שהייתי מובן ואשמח מאוד לפיתרון הבעיה.אני חושב שזה קשור לכל מיני root למינהים אבל ניסיתי את כל האופציות ולא מצאתי את הבעיה.

אני מצרף את הfla.

תודה.

קבצים מצורפים

• index.fla
    KB 15.1 · צפיות: 6
  • products_gallery.fla
    1.4 MB · צפיות: 10
  • intelligence.fla
    1.4 MB · צפיות: 6

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה