שיתוף > תנו לי מחמאה היפיפיה.........

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וגם מה זה נקרא לקרופ.
כאילו מה ההגדרה.

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לקרופ זה לחתוך בכלי החיתוך
לחמם - תשחקי בהגדרות שהעלתי לך בשבילן צילום מסך

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
זה לא עושה את הצבע החום הזה איך עושים את הצבע החומחומ הזה?
כמו זה איך עושים? (לא אני עשיתי לכן אני שואלת. אני רק צילמתי.) צוחק... (2).jpg

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
גם כאן לא ערכתי מקצועי ויסודי!
עשיתי חיתוך, חידוד צבעים, חימום ומשחק עם רוויית הצבעים (יו-סיטוריישן)
ככל שמשחקים יותר בערכים כך לומדים וקל יותר אח"כ לערוך תמונות אחרות...
בהצלחה!!!צפה בקובץ המצורף 532526
תודה.
אם תשימי לב בתמונה של אחותה הלב יותר יפה מבחינת הצבע עוד אעבוד על זה וכשהיה גמור אעלה לכאן.

מירב שרעבי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונות יפות באמת ,
אהבתי את הצבעים של הבגדים שמשתלבים טם הרקע
אבל כואב לי לראות את הרגליים החתוכות, זה לא כייף לראות איברים חתוכים ככ חד..........
סורי אם לא הייתי עדינה מידי, אבל זה רק ענין של שימת לב

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תמונות יפות באמת ,
אהבתי את הצבעים של הבגדים שמשתלבים טם הרקע
אבל כואב לי לראות את הרגליים החתוכות, זה לא כייף לראות איברים חתוכים ככ חד..........
סורי אם לא הייתי עדינה מידי, אבל זה רק ענין של שימת לב
למה<? לא עדינה? הכול בסדר!!
אבל שימי לב שהעלתי אחרכ עם הרגליים ולא חתוך.

זהבה אשמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

זהבה אשמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מאודדדדדדדדדדדדדדדדד כדאי לך להשתמש בלייטרום לעיבוד תמונות.
בלייטרום את יכולה: להאיר, להחשיך, לחמם, לקרר, לשנות צבעים, לחדד, לחתוך, להוסיף אפקטים מהממים וכו'.
היתרון של לייטרום זה שכשחוזרים מצילומים אפשר להעלות את כל התמונות שצולמו, ביחד בבת אחת, לתוך "תיקיה" בלייטרום ואז כל התמונות נמצאות ביחד, ואז אפשר לעבור אחד אחד ולסמן בכוכבים או צבעים מה התמונות המועדפת ומה פחות, ואפשר גם להעתיק עיבוד של תמונה אחת להרבה תמונות.
בקיצור לי אישית זה מאוד מסדר הכל בראש ואני ממליצה לך לעבוד עם זה וזה לא כזה קשה ללמוד לבד.

בראצ'...

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מאודדדדדדדדדדדדדדדדד כדאי לך להשתמש בלייטרום לעיבוד תמונות.
בלייטרום את יכולה: להאיר, להחשיך, לחמם, לקרר, לשנות צבעים, לחדד, לחתוך, להוסיף אפקטים מהממים וכו'.
היתרון של לייטרום זה שכשחוזרים מצילומים אפשר להעלות את כל התמונות שצולמו, ביחד בבת אחת, לתוך "תיקיה" בלייטרום ואז כל התמונות נמצאות ביחד, ואז אפשר לעבור אחד אחד ולסמן בכוכבים או צבעים מה התמונות המועדפת ומה פחות, ואפשר גם להעתיק עיבוד של תמונה אחת להרבה תמונות.
בקיצור לי אישית זה מאוד מסדר הכל בראש ואני ממליצה לך לעבוד עם זה וזה לא כזה קשה ללמוד לבד.
הלווואי אבל אין לי לייטרום מה עושים????

זהבה אשמן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
את יכולה לקנות דרך האתר של אדובי, מה שאני עשיתי זה שיש חבילה של צלמים באתר וזה כולל פטושופ ולייטרום, ומשלמים כל חודש 35 ש"ח. תבררי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה