מידע שימושי היכרות, טיפים ומידע שימושי

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
שלום קהילת פרוג!:)

(והיי לכל הלקוחות הותיקים שלנו..!)

כאן אינספאייר-הסטודיו שמלווה אתכם שנים בהפקת צילומי אירועים בניהולה של רבקי ברגמן
בעזרת צוותי הצילום שלנו, מהמובילים בתחום, השירות האישי, התאמת החבילה המדויקת (וידאו וסטילס)
והדובדבן: הפקת אלבום מרהיב בסטנדרטיים הגבוהים ביותר, וקליפ+ הוידאו המלא של החתונה בקונספט שנקבע.

אנחנו כאן, בשביל לחסוך לכם התרוצצויות רבות, לחבר בין כל הגורמים,
לשמר לכם את האירוע בצורה איכותית, בטכנולוגיות העכשוויות ביותר שקיימות בשוק.
ו... להשאיר לכם ביד מזכרת מרגשת ויוקרתית במיוחד!

באשכול זה תוכלו לשאול אותנו מה שרציתם לדעת על עולם הצילום, וידאו ותיעוד אירועים,
להתעניין על חבילות הצילום המגוונות, ולשמוע על השירות המפנק והייחודי של אינספאייר

נשתף אתכם בסודות מחדר ההפקה, רגעים שנתפסו בעדשת המקצוענים שלנו,
המלצות וטיפים מהמומחים של אינספאייר לקראת עונת חתונות הסתיו שעומדת לפנינו.

ואם יש לכם סיבה טובה ומרגשת באמת, אתם יותר ממוזמנים לתאם איתנו תאריך (:

בקרוב צ'ופר מיוחד ושווה לגולשי פרוג בלבד!

פרטים בהמשך :p

אינספאייר-נפגש בשמחות!

לביקור באתר שלנו לחצו כאן

קבצים מצורפים

• קטן.png
    7.9 MB · צפיות: 289
נערך לאחרונה ב:

אסתררר

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אין לי מה לשפר, רק לומר שקיבלנו מכם שירות מעל ומעבר!!
הצלמים שניאור ועוד אחד (לא זוכרת את שמו) עשו עבודה מדהימה!! יפייפיה!!
והכל בכיף ובהרגשה כ"כ טובה ומכבדת.
בעז"ה שבקרוב נצטרך שוב את שירותכם!!
המשיכו להצליח.

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אין לי מה לשפר, רק לומר שקיבלנו מכם שירות מעל ומעבר!!
הצלמים שניאור ועוד אחד (לא זוכרת את שמו) עשו עבודה מדהימה!! יפייפיה!!
והכל בכיף ובהרגשה כ"כ טובה ומכבדת.
בעז"ה שבקרוב נצטרך שוב את שירותכם!!
המשיכו להצליח.

תודה יקירה!
לקוחות חוזרים הם הכי שווים (:

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הזדמנות לומר לכם תודה על אלבום חתונה מטורףףף שיש לנו!
היינו מרוצים מאד מהתוצאות, כבר המלצנו עליכם לכמה אירועים (יש אחוזים? ;))

שמחים לשמוע שאתם אוהבים את האלבום!
אלבומים זה הבייבי שלנו

ותמיד תספרו לנו מי המליץ לכם ואיך הגעתם אלינו, אנחנו יודעים לצ'פר מידי פעם :cool:

דוא"ר ישר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממבט של עורכת- אין על הצלמים של אינספייר
איזה חדות, איזה צבעים. תענוג לערוך קליפ מחומר טוב!

שמנת בצל

משתמש צעיר
מקווה שזו לא חוצפה
אבל אולי תחכימו אותי למה לרוץ לתווך צלמים ולא לפנות לצלם מקצועי בעצמו, ולחסוך את פערי התווך...
כלומר מה המטרה של משרדי התווך מהסוג הזה? מעבר לעסק מצליח כמו שזה אכן נראה....
בחתונתי לפני שנים לקחתי צלם ומסריט באופן עצמאי שידענו שהם טובים וקבלנו המלצות מחברים,
לא רואה מה היה לנו רע עם זה, או שאני טועה?

אולי לא יפה לפתח פה דיון על זה , רק שומעת על הרבה שלוקחים היום גם ממכם וגם מעוד משרדים שירותי צילום, ואני תוהה אם זה באמת יותר מקצועי ויעיל... או סתם גימיק

מפתח12

משתמש חדש
אנספייר מקום אחד מעל כולם! מקצוענים ועם אוזן קשבת!!
מהרגע שנכנסתי אליכם למשרד הרגשתי בידיים בטוחות,ובתקופה כ"כ לחוצה של ערב חתונה הקלתם עלי ממש! כשפשגתי אתכם ירד ממני מידית הלחץ של התמונות וסרט החתונה.." איך יצא".. "ומה האיכות" וכו'.. תמשיכו להצליח ולהנציח..

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
מקווה שזו לא חוצפה
אבל אולי תחכימו אותי למה לרוץ לתווך צלמים ולא לפנות לצלם מקצועי בעצמו, ולחסוך את פערי התווך...
בחתונתי לפני שנים לקחתי צלם ומסריט באופן עצמאי שידענו שהם טובים וקבלנו המלצות מחברים,

אולי לא יפה לפתח פה דיון על זה , רק שומעת על הרבה שלוקחים היום גם ממכם וגם מעוד משרדים שירותי צילום, ואני תוהה אם זה באמת יותר מקצועי ויעיל... או סתם גימיק
יש בזה הרבה מעלות
מצד הצלם
1 מישהו דואג למלאות לו אירועים,
2 הצלם עצמו לא צריך להתקשקש עם היומן שלו,
3 הוא מצלם ותו לא, יש מישהו אחר שדואג לאלבום וכל השאר,
4 הצלם לא צריך להיות אחראי על התאום עם המשפחה ישלו את המשרד שעושה את זה,

מצד הלקוח
1 גם אם אתם לא מבינים בצלמים יש לך משרד אחד שנותן לך מבחר צלמים לבחירה
ודואג גם למסריט,
2 אתם לא צריכים להתקשר לצלם אם יש לכם מה לברר יש לכם פקיד /ה שתתן לכם מענה על כל דבר,
3 על האלבום והגרפיקה וכל המשתמע יש לכם משרד שאחראי ,ולא הצלם שחצי יום עובד ואתם לא יכולים לתפוס אותו,
4 אין את הפחד שהצלם יקבל אירוע אחר יותר שוה ויברח לכם, במשרד לא יעשו את זה הם לא ילכלכו את השם שלהם,

רבקי פרטיג

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממבט של צלמת;)
אני פוגשת הרבה לקוחות
והרבה לקוחות של אינספייר.
א"א לתאר את ההבדל
השרות שהם נותנים לפני ואחרי
היחס. האכפתיות מכל לקוח כאילו הוא היחיד
והמקצועיות מעל הכל
צוות של אלופים , כיף להיות חלק מהם.
חבל שאני לא יכולה להעביר לפה את המיילים שאני מקבלת לפני הארועים...
מסדרים ללקוח תעוד בדיוק כמו שמתאים לו, לכל לקוח בנפרד , דיוקים עד הפרטים הכי קטנים.

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מקווה שזו לא חוצפה

שמנת, היי!
הכל טוב, אנחנו כאן בדיוק לשאלות, ונענה לך בכיף (:

ישנם בשוק מתווכי צלמים, הם אכן מציעים שירות של צילום ארוע עם רשימת צלמים שברשותם, לרב הטיפול העיקרי בלקוח נופל על נותן השירות קרי-הצלם, לעיתים המתווך גם מעסיק פרילסרנים לעיצוב הקליפ והאלבום אך האחריות העיקרית על התוצר ואיכות הצילום היא על הצלמים.

אינספאייר הוא לא עסק לתווך צלמים! :eek:
אנחנו לוקחים את האחריות על כל הפקת תיעוד הארוע כולל הכל. הכל.
הצוותות שלנו נבחרים בקפדנות יתרה, בצוות הצלמים נמצאים צלמים תותחים בעלי נסיון רב ועשיר. צוות המסריטים והעורכים בעלי ותק רב ומקצועי.
(בשונה ממשרדי תיווך למשל שמעסיקים לעיתים צוותי צילום ללא נסיון- כמתחילים, ובכך יוצרים מצב של מחיר נמוך ועדיין, רווחים נאים למתווך...

אצלינו המוטו הוא יוקרה ומקצוענות לפני הכל!

ישנם צלמים שעבדו שנים כעצמאים עד שכלתה נפשם מהטלפונים והטרטרת סביב בחירת התמונות האלבומים ההדפסות... והיום הם עובדים איתנו בהנאה גדולה, עושים את מה שהם אוהבים ויודעים לעשות הכי טוב. ומשארים לצוות המעצבים והעורכים שלנו לעשות את שלהם במקצועיות. מי שמרוויח מכך הוא כמובן הלקוח, שמקבל תוצר מושלם ומוקפד במיוחד:eek:

(רגע.....כן. לאינטליגנציה הכללית, ישנם צלמים שעשו דרך הפוכה, עבדו עם משרדים במשך כמה שנים, צברו נסיון ופרשו לקריירה עצמאית ומצליחה, כל אחד בדרכו.)

ושוב לשאלתך, מדוע לבחור בסטודיו שלנו להפקת ארוע? מלבד הנוחות לצילום תחת קורת גג אחת (פחות טלפונים, מיילים, תאום שעות והעברת תשלומים...)
יש תקשורת ותאום מלא בין כל הגורמים, זמינות מלאה של צוות המשרד לשירות הלקוח,
מגוון חבילות ומחירים מותאמים לסגנונות שונים, ועדיין ברמה גבוהה במיוחד.

בנוסף חלק משמעותי בעיננו הוא תאום ציפיות, נרחיב על כך בטיפ נפרד בהמשך (מומלץ לכל כלה לקרא, וגם למחותנים, בהחלט!)

בכמה מילים: אנחנו שמים את הלקוח במרכז, חשוב לנו להתאים את אופי ההפקה לציפיות הלקוח ולהגשים לו חלומות במדויק. איך עושים את זה, נשתף בהמשך...

ואהמממ,לסיום, מוזמנת אלינו לפגישת יעוץ והתרשמות בארוע הבא שלכם, באהבה :p:p:p

טובי וינטרוב

משתמש רשום
הי לרבקי וכל הצוות,

כייף לומר תודה בבמה כזו חשובה על האירוע שהינצחתם לנו
האלבום והקליפ מהממים!!! ערוכים בטוב טעם!!

וכבר ציינו פה את היחס והשירות המושלם - אין עליכם!!

ממליצה עליכם בחום!!

בשמחות :)

Cavif

משתמש חדש
אין על אינספאייר!! רמה אחת מעל כולם!!
צוות מקצוענים שקשובים לפני האירוע. באירוע עצמו ולאחריו דואגים שהכל יהיה מושלם עד לפרטים הקטנים התייחסות לכל בקשה הן בעיצוב האלבום והן בעריכת הסרט והתוצאה מושלמת!! תענוג לדפדף באלבומים היפהפיים והסרט בכלל רמה גבוהה
מומלץ בחום!
משפחת בנט

.V.I.P

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אנחנו מסוג המשפחות שאוהבים לארגן הכל לבד, לבחור את הטופ על פי שיקול דעת שלנו. לתת למישהו אחר לעשות את העבודה לא בא בחשבון, מעין חוסר אימון שיכול להיות מצב שמישהו זר יעשה את העבודה יותר טוב ממנו. אבל כשפגשנו את רבקה שינינו כיוון של אופי שהיה טמון בנו שנים. קלטנו את ההתמסרות שלה שפורצת כל גבול והאכפתיות והשאיפה לפרפקשניסטיות ורצון שנצא עם חיוך שלא יפוג לתווך רחוק.

כשהעזנו לראשונה להושיט את המשוטים לרבקה, מצאנו את עצמינו נהנים משתי העולמות, גם התוצאה היתה מכוונת לטעם שלנו עד הפרט הכי קטן, וגם היינו רגועים ולא עסוקים בתאום טלפונים הלוך וחזור בין כל הצלמים ערב החתונה. להגיע לסטודיו של רבקה ולשבת איתה בבחירת התמונות זה בכלל חויה בפני עצמה. האופי שלה כל כך לבבי ודואג. היא אלופה בלפנק ולתת עוד ועוד. ואני מדברת כאחת שלא הייתי מעיזה לתת למישהו אחר את הכבוד של ארגון הנישה החשובה ביותר כמעט שיש בחתונה, התיעוד - שנשאר לנצח. כבר עשינו דרכה ארבע חתונות, וכל פעם אנחנו מרוצים יותר ויותר.

רבקה - אני רוצה להגיד לך תודה על זה שאת יחודית מבחינת חלוקה בין עבודה/ מול יחס אנוש/ והכי חשוב, לא מתפשרת על רצון ה' האמיתי ולא מתבלבלת לרגע בשביל מה באנו לעולם ואיזה דברים בגדר הסחף של ירידת הדורות ו"טו מאצ" הבלי גשמיות ושטח אפור. אין עליך!!!

sarah bella

משתמש רשום
צילום מקצועי
אין עליכם!!!
אני עובדת כבר כמה שנים עם אינספייר ונהנית מאוד ,הכל מאורגן ומסודר שרות ואיכות מעל הכל והכי חשוב לקוח מרוצה!!!
הרבה הצלחה וסיעתא דשמיא בהמשך!!!:)

אינספאייר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה לכל המגיבים המפרגנים!
שמחים לשמוע שאתם מרוצים ואוהבים את התוצרים שלנו, שנעשים מכל הלב (:

מוזמנים להשתתף באתגר הקטן ואולי לזכות בפרס המרגש...!
כנסו לכאן

אין על האחריות שלהם לגבי הלקוחות.
מצאנו בחופש דיסק און קי שלהם זרוק התקשרנו.
היה קשה למצוא של מי זה אבל בסבלנות לא נורמאלית המזכירה שענתה לי אמרה לי איפה לחפש את השמות והתאריך. ואז היא התקשרה לזוג והעבירה להם את המספר שלנו כדי להחזיר להם את האבידה!!!
מעריכים!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה