מודעה היכנסו והשפיעו - תמונות תחרות צילום סיכום שנה!

• פותח הנושא prog
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
"
5f522c63abc1e.jpg

טקסט נלווה: התמונה הזאת מבטאת בעיני את חתונות קורונה 2020. חתונה מרפסת קלאסית.​
"

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
"
5f523030a6b09.jpg

טקסט נלווה: את התמונה הזאת צילמתי במהלך חתונת קורונה שהתקיימה כאן מתחת הבית שלי... המשתתפים היו תושבי הבניין, שהעובדה הקטנה שלא הכירו את החתן והכלה לא מנעה מהם לרקוד במרץ, ולקיים את מצוות שמחת חתן וכלה בצורה הכי מהודרת שיש...​
"

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
"
5f54b02923b23.jpg

טקסט נלווה: התמונה מראה עד כמה ילדים של אחרי הקורונה הם לא הילדים של לפני.. התמימות של הילדים נקטעה בשל המגיפה, וילדים התחילו להבין במונחים של מסכות והיגינה חולים ובידודים, מונחים שהיו פעם קשורים רק לבתי חולים ולמבוגרים.., בתמונה מוצג ילד שהמסיכה מציקה לו על הפנים, והוא לא יודע איך להתמודד.. הוא בסך הכל ילד...​
"

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
"
5f54ef960aa5d.jpg

טקסט נלווה: זה תמנות שבדרך כלל אני מצלם אותם הרחוב מלא אבל השנה ערב פסח היה ריק מאנשים ובסוף הצלחתי לתפוס תמונה זו​
"

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
תמונה לתחרות (Medium).jpg

טקסט נלווה:
אני חושבת שהתמונה הזו מביעה את מה שעבר עלינו בשנה האחרונה, מצד אחד חשוך, בלבול, עתיד לוט בערפל, אבל מצד שני אבא גדול שאוחז בנו ושומר עלינו קרוב,קרוב....

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה