היכן כדאי להטמיע את הקורס שלי? תודה על כל מידע!

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
בה"י

שלום רב,

אני לפני העלאה של קורס דיגיטלי שאני בונה לרשת.

שאלתי אליכם האם כאחת שיש לה אתר משלה, עדיף לי להטמיע את הקורס באתר שלי ולהרוויח חסכון בעלות אחסון וגם כניסות לאתר וכו,

או שזה כרוך בהמון עבודה טכנית ותכנותית שלא אוכל לעשות בעצמי (לבנות את האתר בניתי בעזרת @יאיר22 והסרטונים המצוינים שלו, ובעבר גם למדתי בניית אתרים ומעט תכנות) ועדיף לעשות את זה דרך סקולר/אחר שאתם ממליצים עליו?

אשמח מאד למענה המקצועי שלכם!

תודה רבה!

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אז ככה אני מכיר הרבה אנשים שמשתמשים בתוכנית הזאת של שלח מסר יש להם כבר הכל מוכן לקורסים דיגיטליים וגם אופציה בחינם
אפשר להיכנס מכאן
(אני מקבל עמלת שותף אם תרשמו )
יש לי חשבון שלא הכנסתי אליו כלום בשלח מסר, כי החינם שם בסה"כ למעט אנשים, אבל בנוגע לקורסים הדיגיטליים ראיתי שזה עולה אצלם המון! אני מדברת ביחס לרב מסר שמשלמים על הרשימה והקורסים כלולים כבר.

אני טועה? אולי יש לך נתונים לגבי העלויות?

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש לי חשבון שלא הכנסתי אליו כלום בשלח מסר, כי החינם שם בסה"כ למעט אנשים, אבל בנוגע לקורסים הדיגיטליים ראיתי שזה עולה אצלם המון! אני מדברת ביחס לרב מסר שמשלמים על הרשימה והקורסים כלולים כבר.

אני טועה? אולי יש לך נתונים לגבי העלויות?
את האמת אני לא כל כך בקיא במחירים שלהם לגבי קורסים אבל תמיד אפשר לשאול ולראות כמה המחיר באמת שווה לעומת חברה אחרת אבל מה שטוב אצל החברות האלו שמקבלים כבר את הכל כמעט מוכן ולא צריך להשקיע בסיסמאות ודפים באתר או לא יודע איך שזה עובד
בכל אופן שווה לבדוק בעיקר לטווח הארוך כמה כל חברה שווה יותר מהשניה בהצלחה

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
תודה רבה!

יש עוד מישהו שמבין בעניין??

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אין שום סיבה להשתמש ברב מסר וכד',
את מוכרת את הקורס באתר שלך עם ווקמרס (תצטרכי חברת סליקה - באזור ה-59 ש"ח בחודש - אני לא יודע איך זה ברב מסר וכד'),
ומי שקונה מקבל סיסמה לעמוד של הקורס,
(אם צריך עזרה - בכיף)

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
אין שום סיבה להשתמש ברב מסר וכד',
את מוכרת את הקורס באתר שלך עם ווקמרס (תצטרכי חברת סליקה - באזור ה-59 ש"ח בחודש - אני לא יודע איך זה ברב מסר וכד'),
ומי שקונה מקבל סיסמה לעמוד של הקורס,
(אם צריך עזרה - בכיף)
ואז איך נראה הקורס עצמו - איך נפתחים השיעורים? אם אני רוצה שכל שבוע יפתח שיעור חדש וכו, ותהיה בצד רשימת השיעורים וכו, זה הכל יכול להתבצע ע"ג האתר שלי ממש?

dini pitrkowski

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
ועוד שאלה, כדי שהקורס ישב על האתר שלי אני עדיין צריכה שהוא יהיה מאוחסן בוימאו?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
ועוד שאלה, כדי שהקורס ישב על האתר שלי אני עדיין צריכה שהוא יהיה מאוחסן בוימאו?
יש תוסף קורסים [יש כמה שחקנים בשוק].
התוסף שהשתמשתי בו מרשה להטמיע את הקורסים גם בתיקית המדיה וגם בשרתי וידאו חיצוניים ובכל כתובת.

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
שלחתי באישי את הקישורים.

נערך לאחרונה ב:

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה