• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

היי קיבלתי קנס על איחור בהגשת דו"ח - אשמח להערות על הבקשה שכתבתי

יהודה מילר

מנהל פורום דין וחשבון
יתכן והקנס אכן מבוטל.
למייצג יש אפשרות לראות בכל רגע נתון מה המצב חשבון, אם אין לך מייצג תבדוק מולם מה המצה חשבון כרגע

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
יהודה. יישר כח גדול על המענה, אני מתחיל להבין שהחיוב שציינתי ע"ס 1530 שהגיע לי כשומת מס (ע"פ הצהרתי שהקוד שלו 00) הוא לא קשור לקנס . כי היום הגיע לי מכתב בדואר על עיצום כספי(קנס) ע"ס 3500 ש"ח בגין איחור בהגשת הדו"ח. התאריך שלו הוא לפני היום בו התייצבתי ברשות המיסים ומאחר וקיבלתי מענק זה אומר שהקנס התבטל בודאות או שהעיכוב במענק היה רק בגלל שלא הגשתי את הדו"ח? פשוט מול רשות המיסים אני מתקשה ליצור קשר לכן אשמח לתגובתך . שוב תודה

יהודה מילר

מנהל פורום דין וחשבון
קשה מאוד לענות, ללקוחות שלי אני אף פעם לא עונה מבלי לראות בעצמי מה המצב נכון לרגע זה.
אני רק מאוד מעריך את מי שמטפל בעצמו מול הרשויות כי הם מתישים בצורה לא רגילה וגם אין לו אפשרות לעקוב אחרי הדברים היכן הם עומדים

ליבי גלבשטיין

משתמש פעיל
יהודה. יישר כח גדול על המענה, אני מתחיל להבין שהחיוב שציינתי ע"ס 1530 שהגיע לי כשומת מס (ע"פ הצהרתי שהקוד שלו 00) הוא לא קשור לקנס . כי היום הגיע לי מכתב בדואר על עיצום כספי(קנס) ע"ס 3500 ש"ח בגין איחור בהגשת הדו"ח. התאריך שלו הוא לפני היום בו התייצבתי ברשות המיסים ומאחר וקיבלתי מענק זה אומר שהקנס התבטל בודאות או שהעיכוב במענק היה רק בגלל שלא הגשתי את הדו"ח? פשוט מול רשות המיסים אני מתקשה ליצור קשר לכן אשמח לתגובתך . שוב תודה
למה אתה לא שולח להם שאלה דרך מפ"ל?

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
רציתי לעדכן למי שאולי יעזור לו במקרה דומה, ב"ה הודיעו לי דרך מפ"ל שביטלו לי את כל החיובים והתיק מאופס ובהליך סגירה. מקוה שהתפטרתי מהם סופית. תודה לכל המסייעים:)

מוטיבציה 188

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מישהו יכול להסביר לי - כעוסק פטור, עד מתי צריך להגיש את הדו"ח על שנת 2019???
מלחיץ כל הקנסות המפחידים שמסופר עליהם פה

מוטיבציה 188

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש דברים שהייתי חייב להגיש עכשיו, בתחילת 2020 על 2019? או משהו על 2020?
כי בכלל לא ידעתי שאני צריך לשלם מס הכנסה... אף אחד לא אמר לי כזה דבר.
הם התקשרו אלי כמה פעמים והיו נורא נחמדים והסבירו לי דברים, אבל אף אחד לא אמר לי שצריך להגיש דוחות וכדו'...

ליבי גלבשטיין

משתמש פעיל
יש דברים שהייתי חייב להגיש עכשיו, בתחילת 2020 על 2019? או משהו על 2020?
כי בכלל לא ידעתי שאני צריך לשלם מס הכנסה... אף אחד לא אמר לי כזה דבר.
הם התקשרו אלי כמה פעמים והיו נורא נחמדים והסבירו לי דברים, אבל אף אחד לא אמר לי שצריך להגיש דוחות וכדו'...
אתה אמור לדווח למעמ עד סוף מרץ את מחזור העסקאות לשנת 2019.
כמו"כ עד סוף אפריל יש להגיש דוח שנתי למס הכנסה הכולל את כל ההכנסות של 2 בני הזוג. (כולל הכנסות כשכירים, הכנסות שכ"ד וכו')
אם פתחת את התיק לא מזמן-כנראה קיבלת או שתקבל בקרוב דרישה להצהרת הון.

לוח דרושים

למעלה