היי! אשמח לחוות דעת!

מרים יעל

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
למרות שתכנית המנויים + התרעות שלי, נכשלה
אבל, ישנם ניקים מיוחדים בפרוג שעבורם מערכת ההתרעות פועלת כשורה!
לדוגמא @הדודה מלכי המוכשרת שאני עוקבת אחריה,
ותיקיית העבודות שלה אף פעם לא מפספסת התרעה על העלאת תמונות או אפילו תגובות של משתמשים עליהן! אשריכם פרוג אבל מה איתי...? :(
התרעה.jpg

אולי זה קשור למעקב אחרי תיקייה מסויימת...?
עריכה: כן! גיליתי את הסוד! צריך לעקוב אחרי תיקייה מסויימת, ואז קופץ חלון ובוחרים על מה לקבל התרעות. זה גאוני!!!
:eek::eek:
טוב חבר'ה, הנה התייקיה של הדיילי דודל, למי שרוצה לקבל התרעות אני מקווה שזה יעבוד:
https://www.prog.co.il/media/albums/daily-doodle-סרטוני-תהליך-ציור.6736/
תלחצו למעלה בצד שמאל watch album
ותסמנו את האפשרות של "מדיה חדשה ותגובות חדשות"
יום מוצלח!

נערך לאחרונה ב:

הדודה מלכי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אבל, ישנם ניקים מיוחדים בפרוג שעבורם מערכת ההתרעות פועלת כשורה!
לדוגמא @הדודה מלכי המוכשרת שאני עוקבת אחריה,
ותיקיית העבודות שלה אף פעם לא מפספסת התרעה על העלאת תמונות או אפילו תגובות של משתמשים עליהן! אשריכם פרוג אבל מה איתי...? :(
צפה בקובץ המצורף 470529

אולי זה קשור למעקב אחרי תיקייה מסויימת...?
עריכה: כן! גיליתי את הסוד! צריך לעקוב אחרי תיקייה מסויימת, ואז קופץ חלון ובוחרים על מה לקבל התרעות. זה גאוני!!!
:eek::eek:
טוב חבר'ה, הנה התייקיה של הדיילי דודל, למי שרוצה לקבל התרעות אני מקווה שזה יעבוד:
https://www.prog.co.il/media/albums/daily-doodle-סרטוני-תהליך-ציור.6736/
תלחצו למעלה בצד שמאל watch album
ותסמנו את האפשרות של "מדיה חדשה ותגובות חדשות"
יום מוצלח!
קודם כל תודה תודה על הפידבוק! :) איזה כיף ;)
אף פעם לא חשבתי שלמערכת יש יחד מיוחד אלי לטובה ;)

בדיוק השבוע חשבתי שקלטתי את הפואנטה, ואמרתי שאעדכן אותך. אז הנה הקדמת אותי, ועם שיטה אחרת. כשמגיבים על עבודה או תיקיה - אוטו' נוצר מעקב על התיקיה. לכן (כנראה) קיבלת התראות ממני. (ייתכן שתלוי איך מוגדר בהגדרות האישיות, אבל מסתבר שזו ברירת המחדל)
תודה על המידע והתיוג ;)

עריכה: כן, עכשיו בדקתי את זה ב'יסודיות' וזה מוכח.
כשמגיבים על תיקיה - המעקב נוצר באופן אוטומטי.
(מרים יעל הניסוי נערך עליך ;) לפני שהגבתי כפתור ה וואטש היה קיים, ואחרי שהגבתי הוא נהפך ל- אנוואטש... :) בלי שכמובן נגעתי בו.)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה