הייתם כבר בטיול בגולן? המליצו לנו!

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מחר אנחנו נוסעים ועוד לא גבשנו מסלול נורמלי. אנא המלצותיהם בדחיפות! מדובר במשפחה החל מגיל שנתיים וכלה בשישים. נשמח לכל הצעה. תודה

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אם את צריכה מסלול הליכה, אני לא הכתובת.
אם את צריכה משהו נעים וקל למשפחה יש את מפעל "פירות בראשית" רצוי לברר איזה פרי הם ממינים עכשיו, לדעתי מקום נהדר ומרחיב אופקים, אבל בתשלום.
אם אתם אוכלים בהכשר הרבנות המקומית ניתן להזמין ארוחת צהריים נפלאה בחדר האוכל של המפעל במחיר עממי.
שווה לבדוק אם יש פעילות "בקניון" שבצומת ווסט בגולן, יש פעמים שיש שם פעילות חינם, אם אתם אוהבים להעיף עפיפונים זה המקום האידאלי, רק רצוי לקנות מראש עפיפונים בחנות צעצועים באזור מגוריכם שם זה יקר.

וכמובן אפשר לעצור להתרעננות כאן
הנשים והילדים שבחבורה יגידו לך תודה.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
טוב, עשינו טיול מקסים בגולן ומי שעדין מחפש המלצות אז:
מרכז מבקרים אווהנובה שהומלץ פה- קצת אכזב אותי. כתחליף אני מציעה את המרכזים של דה קרינה או פרי בראשית, כנאמר לעיל.
יער האילים- במושב אודם, מדהים לילדים ולמבוגרים גם יחד. לילדים- אבובים , אומגה, הישרדות, טרמפולניות בכמות ענק, רכיבה, לטיפה והאכלה, אילים יעלים עיזים וכו'. ולמבוגרים- גם מענין ומחכים. סיור ביער אילים.
מנגל על שפת הירדן תוך כדי שהילדים יורדים למים- חויה שאין שניה לה! רק למצוא מקום נקי וצנוע קשה מאד. עברנו 3 מקומות שוממים שנהגנו ידע עליהם, עד שמצאנו באמת שומם וגם הוא התמלא לאחר דקות. מי שזה ממש מעשי שיצור קשר באישי ונשתדל להדריכו. יש שם גם מפל קטן טבעי בירדן, וילדים גם בנו אומגה על ענף, והכל לגובה לא מסוכן, וכן עם חבל מתוח לרוחב כך שממש רגוע ולא מסוכן.
נחל ראש פינה שהומלץ פה -תכננו ולא הספקנו.
אגב בעלי ישראכרט,מומלץ לכם להיכנס לתוכנית ההטבות, לבחור מסלול הורים וילדים, ויש לכם 1+1 על מגוון אטרקציות שוות!! (צוק מנרה, יער האילים, קייקי בלום וכו') לגבי שמירת שבת- "כל אחד ישאל את רבותיו"
תהנו בימים שנשארו

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י TIP X;1059726:
טוב, עשינו טיול מקסים בגולן ומי שעדין מחפש המלצות אז:
מרכז מבקרים אווהנובה שהומלץ פה- קצת אכזב אותי. כתחליף אני מציעה את המרכזים של דה קרינה או פרי בראשית, כנאמר לעיל.
יער האילים- במושב אודם, מדהים לילדים ולמבוגרים גם יחד. לילדים- אבובים , אומגה, הישרדות, טרמפולניות בכמות ענק, רכיבה, לטיפה והאכלה, אילים יעלים עיזים וכו'. ולמבוגרים- גם מענין ומחכים. סיור ביער אילים.
מנגל על שפת הירדן תוך כדי שהילדים יורדים למים- חויה שאין שניה לה! רק למצוא מקום נקי וצנוע קשה מאד. עברנו 3 מקומות שוממים שנהגנו ידע עליהם, עד שמצאנו באמת שומם וגם הוא התמלא לאחר דקות. מי שזה ממש מעשי שיצור קשר באישי ונשתדל להדריכו. יש שם גם מפל קטן טבעי בירדן, וילדים גם בנו אומגה על ענף, והכל לגובה לא מסוכן, וכן עם חבל מתוח לרוחב כך שממש רגוע ולא מסוכן.
נחל ראש פינה שהומלץ פה -תכננו ולא הספקנו.
אגב בעלי ישראכרט,מומלץ לכם להיכנס לתוכנית ההטבות, לבחור מסלול הורים וילדים, ויש לכם 1+1 על מגוון אטרקציות שוות!! (צוק מנרה, יער האילים, קייקי בלום וכו') לגבי שמירת שבת- "כל אחד ישאל את רבותיו"
תהנו בימים שנשארו

דה קרינה ופרי בראשית שונים לחלוטין מאווה נובה.
בדה קרינה אם לא ביקרת אתה לא יודע מה מכיל שוקולד לבן ואיך מכינים שוקולד מקופלת...
פרי בראשית זה מקום מרתק במיוחד שם לומדים כמה אוטומציה ורובוטיקה יש בתפוח, שהתפוח שט לו במים ומצופה בדונג, ותפוח העסיסי שקנינו היום נקטף לפני שנה...

חבל, שכחתי להזכיר 2 מקומות נחמדים שבין עין זיוון לפרי בראשית:
1.עליה להר בנטל מקום מדהים שביום בהיר רואים היטב את סוריה.
2.עוד מפעל נחמד לייצור סיידר תפוחים באחד מהקיבוצים הדתיים שבאזור אניני זוכר כרגע את שמו גם שם הסיור חינם.
3.גם לבעלי ויזה כ.א.ל/דיינרס הכניסה להרבה אתרים 1 + 1 בשיחת טלפון אחת.

אווה נובה

אני לא המלצתי על המקום כמקום בילוי כתבתי "תחנת התרעננות בדרום רמת הגולן" ולדעתי כשמו כן הוא.
מעניין אותי לדעת למה כתבת "קצת אכזב אותי" לא שיש לי מניות במפעל (וחבל) אלה מפני שמספר אנשים העירו לי שהם לא נהנו.
אחד אמר לי שבסרט שהוקרן יש דברי כפירה. שני אמר לי שמחירי הקרמים "הם ממש שחיטה" שלישי אמר לי שלבית הקפה החינמי אין תעודת כשרות והרביעי העיר לי שהילדים שלו ממש לא נהנו מהיצירה במקום...
כולם צודקים אבל אלו תלונות שמכונות "בעני המתבונן"
הבעיה שידיד אחד אמר לי שכאשר הוא נכנס עם משפחתו הברוכה למקום נתנו לו להבין שמשפחות מסוגו לא רצויות במקום וזה כבר דבר חמור ואם עוד אנשים הרגישו כך אני לוקח את המלצתי חזרה.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קצת אכזב זה שהחשבתי את זה כ"מרכז מבקרים" ולכן התיחסתי אליו כאל אתר בטיולנו. אך היה סרט של 7 דקות שבנים גם לא יכולים לראות, בינתים הילדים צירו ציורים בלורדים, ואח"כ סיור בחנות. דוקא היה 50% וקניתי משהו.

ניקול

משתמש מקצוען
לגבי ההמלצה על דה קרינה- אנחנו היינו שם בשבוע שעבר... לא יודעת איך כולכם כאן ממליצים ככה בלי להניד עפעף- המחירים מאד יקרים! מחיר כניסה למבוגר 22 ש"ח, לילד 19 (אולי 18, לא זוכרת). בפועל היינו 20 איש והסבא שילם על כולם... 370 ש"ח (!!!) בשביל סיבוב של אולי 1/4 שעה שכלל סרט קצר שהסביר את תולדות השוקולד (8 דקות) ואח"כ בתוך המפעל (+אזהרות אסור לצלם!!! אפשר לחשוב איזה סוד מקצועי יש שם, בכל מקום מייצרים שוקולד באותה דרך) הראו לנו איך ממלאים תבנית שוקולד ב'ציפוי' של הפרלין, ואח"כ איך עושים מקופלת באופן ידני. משם עברנו לחדר נוסף, שם כל אחד קיבל 5 חתיכות קטנות של שוקולד לטעימה (מ-א-ד טעים!! אבל פיצי!!) ול"מתנה" קיבלו קופסא קטנה עם 2 שוקולדים.
ניתן להמשיך לסדנא. שעולה עוד בערך 37 ש"ח ומכינים מה כמה פרלינים (אנחנו לא עשינו).
הילדים מאד נהנו, אך בכל זאת, הסבא קצת הרגיש מאוכזב על התמורה למחיר... :(
(אז מי שמתלונן פה על המרכז מבקרים של אווה נובה [לא היינו שם] אני באמת לא מבינה על מה להתלונן? קצת צרות עין שמקבלים מקום נחמד להיות בו, לראות סרט קצר ולשתות משהו בלי לשלם... ועוד להתלונן?)

מי שרוצה- בקצרין יש באותו מחיר +- את יינות הגולן- עם סיור מעניין איך מייצרים יין ואיך בכלל שותים יין.

ולהרפתקה חינמית והכי הכי כייפית: אל תפספסו את עין אתינה!!!
קצת לפני העליה לגולן הצפוני- עליה להר במסלול מהמם של מים עד בערך גובה ברכיים (בנאדם ממוצע).
עלינו עם ילדים החל מגיל שנה (במנשא), גיל 3 עלו רגלית כמו כולם בלי בעיות. והכי מבוגרים הסבא והסבתא בני ה65 (היה להם כמובן קצת יותר קשה אבל בהחלט אפשרי)
מתוך כל המסלולים שעשינו שם- זה לדעתי הכי מומלץ!

אגב, לגבי הפארק נחל קרת ביוקנעם- הגענו לשם והיה 'סגור עד 4' לקייטנות... :(

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בקצרין יש מפעל של קרמים שעשויים משמן זית,
כניסה חינם,
מקום נחמד ויפה,

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ירדנית

אם יש כאן משהו שעוד לא גמר לטייל, ממליצה מאוד על הירדנית-
נמצא באזור של קייקי כפר בלום בהמשך של הבניאס התחתון,(אחרי גשר בנות יעקב)
נכנסים לנחל(עם אבובים או גלגלים) ובהמשך, בצד שמאל יש מקום של נביעה חמה (מגייזר)שזה ממש כיף!! כמו ג'קוזי בטבע!
בכלל לא היו הרבה אנשים,היו הרבה פינות שקטות לאכול מול המים.
ממומלץ מאוד!!(מי שרוצה דרכי הגעה מדויקים אפשר באישי)

יש לשים לב שיש מקומות עמוקים, לכן בטיול עם ילדים יש לשים לב לכך(או פשוט להגיע ישירות למפל החם ולשבת שם-יש שם סלעים וזה לא עמוק)

דאלארס

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י TIP X;1059943:
קצת אכזב זה שהחשבתי את זה כ"מרכז מבקרים" ולכן התיחסתי אליו כאל אתר בטיולנו. אך היה סרט של 7 דקות שבנים גם לא יכולים לראות, בינתים הילדים צירו ציורים בלורדים, ואח"כ סיור בחנות. דוקא היה 50% וקניתי משהו.
כך כתבתי מקום להתרעננות בדרום רמת הגולן...משהו שנכנסים אליו על הדרך להתרעננות, ברור שזה לא "אתר בטיולינו" העיקר שקיבלו אתכם יפה, זה מה שהיה חשוב לי לדעת.

נכתב ע"י תמר;1060014:
אם יש כאן משהו שעוד לא גמר לטייל, ממליצה מאוד על הירדנית-
נמצא באזור של קייקי כפר בלום בהמשך של הבניאס התחתון,(אחרי גשר בנות יעקב)
נכנסים לנחל(עם אבובים או גלגלים) ובהמשך, בצד שמאל יש מקום של נביעה חמה (מגייזר)שזה ממש כיף!! כמו ג'קוזי בטבע!
בכלל לא היו הרבה אנשים,היו הרבה פינות שקטות לאכול מול המים.
ממומלץ מאוד!!(מי שרוצה דרכי הגעה מדויקים אפשר באישי)

יש לשים לב שיש מקומות עמוקים, לכן בטיול עם ילדים יש לשים לב לכך(או פשוט להגיע ישירות למפל החם ולשבת שם-יש שם סלעים וזה לא עמוק)
מקום קסום אבל מסוכן ביותר!!! בשנים האחרונות היו שם מספר רב של אסונות.

אולי מעניין אותך גם...