דרוש מידע הייתם השבוע בחתונה במודיעין עילית?

שלום רבב

משתמש פעיל
הייתם השבוע בחתונה מבמודיעין עילית?
האם הגיעה המשטרה?

האם היה מגבלות בזמן הריקודים או שהיה כניסה חופשית?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

ירמקית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
היי אחותי התחתנה ביום רביעי ב"ה המשטרה לא הגיעה
היה ניסיון לשמירה על קפסולות נתנו להכנס 100 אנשים
אך לא באמת הצליחו לשמור על מרחק

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
אני נדהמת בכל פעם בין האשכולות מהסוג הזה, שמספרים על התחמקויות טריקים ושטיקים, לבין האשכולות שפשוט לא מצליחים להבין איך יש כל כך הרבה חולים 'הרי כולם כל הזמן עם מסיכות', ואז המסקנה שבכלל לא עוזר להיזהר, כמובן.

חזקי חדד

משתמש פעיל
אני נדהמת בכל פעם בין האשכולות מהסוג הזה, שמספרים על התחמקויות טריקים ושטיקים, לבין האשכולות שפשוט לא מצליחים להבין איך יש כל כך הרבה חולים 'הרי כולם כל הזמן עם מסיכות', ואז המסקנה שבכלל לא עוזר להיזהר, כמובן.
אם היה במודיעין עילית ובני ברק פחות חולים מירושלים ובית שמש וביתר, אף אחד לא היה מתפלא.

חנה תהילה

משתמש מקצוען
זה הבעיה של הקורונה.
אנשים שחושבים שהם שומרים.

nikipedia

משתמש פעיל
זה הבעיה של הקורונה.
אנשים שחושבים שהם שומרים.
זו לא בעיה, זה מצב נתון, ולא רק בעניין הקורונה, אלא בכל תחום בחיים, יש אנשים שלא נוהגים כפי שמצפים מהם לנהוג.
הבעיה היא, מובילי מדיניות/מקבלי החלטות שמסרבים להפנים את המציאות הזו, ומנחיתים מהלומות בלי לקחת בחשבון את הסרבנים.
אז כל זמן שההנחיות הן בגדר גזירה שהציבור יכול לעמוד בה, אחוז הסרבנים הוא שולי וזניח, מרגע שההנחיות ניתכות בטירוף כמו זה שאנו עדים לו, כשההנחיות של אתמול בערב אינן רלוונטיות להיום בבוקר, ושל היום בבוקר אינן רלוונטיות למחר בערב, בתוספת חילוקי הדעות הבלתי פוסקים בין מקבלי ההחלטות, ולקינוח חוסר ידע בסיסי של מקבלי החלטות (לא באשמתם, אבל אף אחד אינו יודע מספיק על הקורונה), נראה לי מטופש ומנותק לצפות מהציבור להצמד להנחיות (של אתמול, או של היום).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה