היום חניון – מחר קניון. הרהורים על כבוד השבת

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שושית שלום.
אני קצת חושבת שזה קצת נאיביות לחשוב שיתנו לך בטלויזיה או בחוצות הערים החילוניות לפרסם בעד שמירת השבת. הם הרי שמים מה שהם רוצים שאנשים יראו ולא מה שאת רוצה להראות.
את חושבת שיתנו לך את לפרסם בעד שמירת השבת? כשכל מה שהם רוצים הוא שתתני להם לחלל אותה בשקט.

צר לי לאכזב אותך.

מאן דאמר

משתמש פעיל
ממש לא, כל מי שישלם כסף יתנו לו לפרסם, אפילו אם הוא ינסה לשכנע את האזרחים ללבוש פונפונים על האף. עובדה שנתנו לערוץ הידברות ערוץ משלהם.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מאן דאמר;325419:
ממש לא, כל מי שישלם כסף יתנו לו לפרסם, אפילו אם הוא ינסה לשכנע את האזרחים ללבוש פונפונים על האף. עובדה שנתנו לערוץ הידברות ערוץ משלהם.

למוזיאון גוש קטיף לא נתנו לפרסם
אפילו ששילמו הרבה כסף.

שמע

משתמש רשום
לא נכון.
עצרו את הקמפיין שלהם בגלל שהםהשתמשו במילה "גירוש" ובג"ץ אסר זאת.
כשיעלו קמפיין חדש, ללא המילה האסורה- ודאי שיתנו להם לרוץ איתו.
זו מדינה דמוקרטית, באופן רשמי, לכל הפחות.

עששית

משתמש רשום
אמאלא!!!!!

לאן הגענו..... 124 תגובות!

לא יצא לי לדרוך כאן בשבוע האחרון. העסק כאן עובד, אה?

בכל מקרה ברור שניתן לפרסם בעיתונים הגדולים במדינה, ואפילו היה תקופה שחב"ד פרסמו שם.

איציק כרמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שושית!

את מואשמת ב.. "פגע וברח"..

בכל אופן. לגבי השאלות.. לא צריך להוציא יותר מדי כסף. כל מהדורת חדשות תשדר כל מודעה כזו או אחרת אם היח"צ יעבוד טוב. זה יהיה בכל העיתונים. צריך השקעה חד פעמית והרבה יח"צ..!

ayala

משתמש מקצוען
נראה לי שיש בעיה מסוימת לבוא כארגון חרדי ולפרסם על ערכים שלנו שמנוגדים לחילונים, אפילו שזה לטובתם. הרי בכל פרסומת אנו שואלים את עצמנו "אז מה השטיק כאן", ולמה שהם יבינו שזה לטובתם?
אז נראה לי שאם יקום ארגון זמני שמאחד דתיים וחילוניים תחת עניין אחד עניין השבת, יוכלו לכתוב: "מר"צ קובע: לא עובדים בשבת"
רק חילוני ישכנע חילוני לא לעבוד בשבת בגלל שכדאי יום חופש מדיני. שום חרדי לא ישכנע אותו.. מה דעתכם?

מאן דאמר

משתמש פעיל
יש בזה משהו. אבל אחרי הכל, הפרסומות עובדות כנראה, אפילו שאנחנו מחפשים את השטיק מאחורה. לפרסומת יש את הכח שלה. גם פרסומת כזאת תשפיע, גם אם זה יבוא מצידנו. (כמו שהזכירו פה את הקמפיין על התהלים).

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה