היום ומחר

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
התאריך האחרון להגשת בקשות למס הכנסה שלילי לשנת 2009 זה מחר ביום ג'.

לפי הנתונים שפורסמו עשרות אלפי זכאים לא מימשו את זכאותם

תבדקו אולי אתם ביניהם ? זה יכול להיות כמה אלפי ש"ח, חבל להפסיד.

בדיקת זכאות בקישור להלן: https://www.misim.gov.il/shmhshlili/

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לדעתי, מומלץ לפנות היום למישהוא שמבין בזה, (מסתמא אפשר לפנות ל MILLER)
כדי להריץ את הענין במהירות.

אריה123

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לדעתי, מומלץ לפנות היום למישהוא שמבין בזה, (מסתמא אפשר לפנות ל MILLER)
כדי להריץ את הענין במהירות.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אתמול קיבלנו מכתב שמאשר זכאות למס הכנסה שלילי לאשתי על יותר מ-1500 ש"ח (דמי חנוכה...)

תודה רבה ליהודה מילר (miller בלע"ז) על כל הסיוע והעזרה!

אני ממליץ בחום לכל מי שצריך ייעוץ מס או עזרה בכל הנושאים הקשורים למיסוי, הקמת עסק, פתיחת תיקים במע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי וכו' לפנות אליו.

Designer

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אם יש לי רואה חשבון לעסק האם הוא היה אמור לדווח לי על זה? או שאני הייתי צריכה לשאול אותו? (כי רק כעת אני רואה את ההודעה באיחור של כמה ימים)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
מס הכנסה שלילי, לא קשור לרואה חשבון.

כל אחד צריך להגיש את הבקשה בעצמו, א"א להגיש ע"י מייצג.

צוות

משתמש רשום
תודה

נעזרתי ביהודה מילר בקשר למס הכנסה שלילי, הוא היה יעיל, עניני, ומהיר, מכיר את החוקים היטב ומתמצא בניבכיהם.
אני ממליצה לכל חברי/ות הפורום שזקוקים ליועץ מס טוב בכל נושא החשבונאות לנסות לפנות אליו, בטוחני שתקבלו שירות מצוין.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
תודה לך מילר, בזכותך קיבלנו.
יישר כח עצום!!!

תרצה

משתמש מקצוען
האם הגיוני הדבר שטרם קיבלתי הודעה על זכאותי, כאשר במענה טלפוני אמרו לי כבר פעמיים שאני זכאית ו"תוך כמה ימים" תגיע אלי ההודעה? (אם מישהו זוכר, כתבתי על כך בסביבות יום כיפור, כשהיה אשכול שזרז אותנו בעניין)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה