• בעקבות ניצול הפורום למטרות אחרות ההרשאה לכתיבה והעלאת נושאים הינה רק למנויים, לקבוצות מקצועיות ולחכמת נשים.

היום הברית של היתום-מי יודע איך ניתן לתרום ישירות למשפחה??

idlmovb

משתמש מקצוען
קיבלתי מקודם במייל ואני מעוניינת לתרום אבל שהסכום יגיע במלואו למשפחה.
מישהו מכיר את הסיפור העצוב הזה מקרוב ויודע איך ניתן לעשות זאת??

קוראים לי יוכבד אטיאס והיום אחה"צ בעזרת ה' נחגוג את הברית של התינוק שלי.
כל אמא מתרגשת לפני הברית של הבן שלה, אבל ההתרגשות שלי מהולה בצער עמוק.
מסתכלת על הפנים המלאכיות של התינוק שלי, מי יחזיק אותו כשאמסור אותו לידי המוהל? מי ימחה לו דמעה? מי יקרא לו בשם?
עוד מעט כולם יברכו אותי שאזכה לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים ואני ארים עיניים למעלה, אחפש את יעקב ז"ל שיענה אמן …
לפני שיצאתי ללידה לקחתי את התמונה של יעקב במעטפה שהכנתי מזמן. הרגשתי שהנשמה שלו נמצאת יחד איתי בחדר לידה ולא רציתי שזה יגמר. יעקב כל כך רצה בן זכר ולא זכה לדעת אפילו שנפקדנו.
אולי אקח אותה גם לברית.

לעולם לא אשכח את הרגע שבו התבשרתי על ההריון. יעקב כבר היה מורדם ומונשם במחלקת קורונה ולא יכולתי לספר לו שאנחנו מחכים לעוד ילד.
במוצאי שבת, שלושה שבועות אחרי שהתאשפז התקשרו אלי מבית החולים אסף הרופא והודיעו בצורה לקונית שהוא נפטר. חשבתי שאני מאבדת את שפיות דעתי והתחלתי לצעוק: לא יכול להיות! הבנות שלי מחכות לו לרגע שיתעורר! הוא חייב לחזור הביתה, הוא רק בן 42!​

שכנים וקרובי משפחה הגיעו לעזור לנו ולאט לאט התחלנו לעכל את האסון. היום אני סוגרת מעגל והלב שלי בוכה מצער מהול בשמחה.
התינוק שלי נולד בריא ושלם בסיעתא דשמיא. הבן הראשון והאחרון של יעקב האהוב, הנחמה והאבל כרוכים יחד.
אני לא יודעת מאיפה לאסוף כוחות ליום של מחר והלב שלי מלא בדאגה עצומה. עד היום עבדתי כפאנית עצמאית והשתדלנו לחיות בצמצום, עכשיו אני יוצאת לחופשת לידה, הבית ריק ואין מי שיתמוך בי בכל ההוצאות של הברית וחופשת הלידה.
מחכה לי דרך ארוכה ולא פשוטה, אנא תנו לי כוח לימים הבאים שיבואו, תעזרו לי לגדל את הקדיש של יעקב ז"ל מתוך שמחה ולהיות אמא בריאה לשלושת הבנות שמחכות לי בבית.

ה' יברך אתכם שתזכו לשמחות בלב שמח, יוכבד.​

cyp

משתמש מקצוען
קיבלתי מקודם במייל ואני מעוניינת לתרום אבל שהסכום יגיע במלואו למשפחה.
מישהו מכיר את הסיפור העצוב הזה מקרוב ויודע איך ניתן לעשות זאת??

קוראים לי יוכבד אטיאס והיום אחה"צ בעזרת ה' נחגוג את הברית של התינוק שלי.
כל אמא מתרגשת לפני הברית של הבן שלה, אבל ההתרגשות שלי מהולה בצער עמוק.
מסתכלת על הפנים המלאכיות של התינוק שלי, מי יחזיק אותו כשאמסור אותו לידי המוהל? מי ימחה לו דמעה? מי יקרא לו בשם?
עוד מעט כולם יברכו אותי שאזכה לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים ואני ארים עיניים למעלה, אחפש את יעקב ז"ל שיענה אמן …
לפני שיצאתי ללידה לקחתי את התמונה של יעקב במעטפה שהכנתי מזמן. הרגשתי שהנשמה שלו נמצאת יחד איתי בחדר לידה ולא רציתי שזה יגמר. יעקב כל כך רצה בן זכר ולא זכה לדעת אפילו שנפקדנו.
אולי אקח אותה גם לברית.

לעולם לא אשכח את הרגע שבו התבשרתי על ההריון. יעקב כבר היה מורדם ומונשם במחלקת קורונה ולא יכולתי לספר לו שאנחנו מחכים לעוד ילד.
במוצאי שבת, שלושה שבועות אחרי שהתאשפז התקשרו אלי מבית החולים אסף הרופא והודיעו בצורה לקונית שהוא נפטר. חשבתי שאני מאבדת את שפיות דעתי והתחלתי לצעוק: לא יכול להיות! הבנות שלי מחכות לו לרגע שיתעורר! הוא חייב לחזור הביתה, הוא רק בן 42!​

שכנים וקרובי משפחה הגיעו לעזור לנו ולאט לאט התחלנו לעכל את האסון. היום אני סוגרת מעגל והלב שלי בוכה מצער מהול בשמחה.
התינוק שלי נולד בריא ושלם בסיעתא דשמיא. הבן הראשון והאחרון של יעקב האהוב, הנחמה והאבל כרוכים יחד.
אני לא יודעת מאיפה לאסוף כוחות ליום של מחר והלב שלי מלא בדאגה עצומה. עד היום עבדתי כפאנית עצמאית והשתדלנו לחיות בצמצום, עכשיו אני יוצאת לחופשת לידה, הבית ריק ואין מי שיתמוך בי בכל ההוצאות של הברית וחופשת הלידה.
מחכה לי דרך ארוכה ולא פשוטה, אנא תנו לי כוח לימים הבאים שיבואו, תעזרו לי לגדל את הקדיש של יעקב ז"ל מתוך שמחה ולהיות אמא בריאה לשלושת הבנות שמחכות לי בבית.

ה' יברך אתכם שתזכו לשמחות בלב שמח, יוכבד.​
הם שכנים שלי,

cyp

משתמש מקצוען
האם תוכלי לברר פרטי חשבון שלהם?
אני מאוד רוצה לתרום להם אבל קשה לי לתרום כשאין לי מושג לאן באמת הולך הכסף...
אני רוצה לעשות העברה ישירות למשפחה.
אברר לך איתה עכשיו,
נראה לך שאפשר לשים בפה פרטי חשבון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה