היום ב19:30 צפויה מיקרוסופט לשחרר גירסאת beta ראשונה לIE9

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בא נראה כמה שנים יקח להם להחדיר אותו לשוק?

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
כנראה האכזבה תהיה כגודל הציפייה. עזוב אותי ממיקרוסופט. יש תחליפים ראויים הרבה יותר בשוק.

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י izzy;454209:
כנראה האכזבה תהיה כגודל הציפייה. עזוב אותי ממיקרוסופט. יש תחליפים ראויים הרבה יותר בשוק.
השאלה איפה נמצאים הלקוחות?

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
כן ולא

הציפייה היא באמת לא גבוהה במיוחד. אכן IE9, מבין CSS3 (לא משהו מגניב, בעיקרה הselectors) וכן html5. גם מנוע הJS שלו שוכתב מחדש בהצחלה יתירה. אבל כמו שאמרתי, הכל נשמע מגניב מאוד שזה מופיע בבלוג של IETeam עם כל המילים הגדולות התרשימים וההסברים, אבל המציאות היא שIE9 (בגרסאת TP4) לא יודע לעשות gradiants, transitions, transformations,וanimations כשChrome, Safari, FF, וOpera תומכים בהברה יותר פיצ'רים ממנו...

לי כמתכנת זה אומר, שה JS שלי ירוץ מהר מאוד, אבל אני עדיין לא אוכל לבנות אתרים מגניבים כי IE9 לא מבין אותם!!
ולא, אני לא מסכים עם izzy. הבעיה היא שIE9 בא כברירת מחדל עם Windows ולכן הרוב המוחלט של המשתמשים הלא טכניים ישתמשו בו. כך שלא עוזר לי שכל הדפדפנים האחרים כבר התקדמו מילניום - לי עדיין יש צוואר בקבוק בגלל IE9...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אבל איך IE9 בא עם ווינדוס רק לא מזמן הגיע ה7 לשוק ולפי המסורת של מיקרוסופט הוינדוס הבא לא יצליח לחדור לשוק בדיוק כמו הויסטה והווינדוס 2000 זאת אומרת שיש לנו עוד כשלוש שנים עד שיצא גירסה נורמלית ו7 מגיע עם IE8 כמדומני

danielkatz

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י studio dv.d;454242:
אבל איך IE9 בא עם ווינדוס רק לא מזמן הגיע ה7 לשוק ולפי המסורת של מיקרוסופט הוינדוס הבא לא יצליח לחדור לשוק בדיוק כמו הויסטה והווינדוס 2000 זאת אומרת שיש לנו עוד כשלוש שנים עד שיצא גירסה נורמלית ו7 מגיע עם IE8 כמדומני

זה רק ניחוש, אבל אני מאמין שIE9 יופץ באמצעות Windows Update...

studio dv.d

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הניחוש הזה כבר קיבל חזקה מסוימת
ה Windows Update לא כל כך מוצלח בלשון המעטה ולדעתי העובדה שלקח ל6 להעלם כל כך לאט מהנוף זה מהסיבה היחידה שהוא פשוט היה תקוע עם XP

izzy

משתמש צעיר
D I G I T A L
נכתב ע"י studio dv.d;454270:
העובדה שלקח ל6 להעלם כל כך לאט מהנוף זה מהסיבה היחידה שהוא פשוט היה תקוע עם XP
או שישנם הרבה משתמשים לא חוקיים בווינדווס שאינם מקבלים עדכונים.

דרך אגב, אחוזי השימוש בIE6 עולים ככל שרמת המחיה במדינה יורדת וזאת בעקבות העובדה שפחות קונים רשיון תוכנה ממיקרוסופט.

בישראל ישנם הרבה יותר משתמשים כאלו מאשר בארה"ב לדוגמה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ולא, אני לא מסכים עם izzy. הבעיה היא שIE9 בא כברירת מחדל עם Windows ולכן הרוב המוחלט של המשתמשים הלא טכניים ישתמשו בו. כך שלא עוזר לי שכל הדפדפנים האחרים כבר התקדמו מילניום - לי עדיין יש צוואר בקבוק בגלל IE9...
ממש לא
מיקוסופט קיבלה תביעה על זה שזה הדפדפן שמגיע ברירת מחדל על מערכת ההפעלה
ולכן מהיום (או יותר נכון מאז) הם מציגים דף ששואל עם איזה דפדפן ברצונך להשתמש יש שם כרום ספארי אקספלורר אופרה ופיירפוקס כך שהמשתמשים הלא טכנים לא בטוח יהיו עם אקספלורר
אם כי אתה צודק עדיין תהיה איזה נטיה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
ממש לא
ולכן מהיום (או יותר נכון מאז) הם מציגים דף ששואל עם איזה דפדפן ברצונך להשתמש יש שם כרום ספארי אקספלורר אופרה ופיירפוקס כך שהמשתמשים הלא טכנים לא בטוח יהיו עם אקספלורר
אם כי אתה צודק עדיין תהיה איזה נטיה

wmw

משתמש פעיל
D I G I T A L
ה IE8 נבנה אחרי המכה של IE6
ולכן כל מי שמותקן אצלו כבר IE8, בנויה אצלו תוכנה קטנה שממתינה כל הזמן לIE9....

זה לא סתם עם ה WIN UPDATE, שיש המון ש"מכבים" אותה. אלא חלק בלתי נפרד מהדפדפן [כמו שקיים בפיירפוקס]

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
זה פשוט לא זה, כרום, עולה על ie8 בכמה וכמה מידות.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י trew;454334:
ממש לא

רק באיחוד האירופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה