בקשת תפילה היולדת היקרה בת 26 - רואים ניסים - ממשיכים להתפלל - חוה לאה בת אסתר

AS עיצוב מנצח

משתמשת סופר מקצועית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מה המצב של חוה לאה? עדיין אם חמצן?
בטח היתה התקדמות

racheli.

משתמש פעיל
הי,
ברוך ה'!!!

לאה השתחררה מבית חולים לטובת טיפול פרטי בבית החלמה.
שכרו בשבילה חדר ויש לה אחיות פרטיות שמטפלות בה ובעז"ה יהיו לה לעזר בשיקום
הארוך כל כך שמחכה לה---
היא מעט יותר מתקשרת אך עדיין בטישטוש...
לצערה / נו - היא לא יכולה להחזיק עדיין את יהודה הקטן :(
ויש לפניה תקופת שיקום רבה!!!!!!!!!!

אז תודה על כל התפילות,
שברור שבלי זה --- לאה לא הייתה איתנו כעת!!!

ותמשיכו!!!!
היא חייבת הלאה את התפילות שלנו!!!!!!

[שנפרדו לאה ומשפחתה מהבית חולים,
רופאה כופרת ניגשה ואמרה - שהפעם הזו,
זאת הפעם הראשונה בחייה שהיא מבינה שיש אלוקים!!!!
אשרינו!!!!]
@חגית:)

חגית,
אנחנו ממש ממש דואגות, הכל בסדר עם לאה?
אומנם זה שאת לא כותבת כאן באשכול הרבה זמן זה מצד אחד מרגיע, שכנראה מצבה טוב.
אבל בכולופן היינו שמחות לשמוע שאכן הכל בסדר...

תודה רבה ובשורות טובות..

כהן צדק

משתמש פעיל
אני מאוד מבין את הרגשות של כל המתפללים והמתעניינים אבל נראה לי שיש איזה שלב בו צריך להפסיק לשאול על כל התקדמות. לא עלינו ולא על אף אחד אבל תחשבו עליכם בסיטואציה הזו (ושוב ל"ע) יש איזה שלב בו אדם רוצה לחזור לפרטיותו ושלא כל העולם ואשתו ידע מהמצב הרפואי, השיקום וכו'. זה לא סותר את המשך הדאגה האמיתית וכמובן המשך התפילות!!! (אם מישהו יודע מקרוב שאני לא צודק אשמח שיעמיד אותי על טעותי)

עד מתי

משתמש מקצוען
אני מאוד מבין את הרגשות של כל המתפללים והמתעניינים אבל נראה לי שיש איזה שלב בו צריך להפסיק לשאול על כל התקדמות. לא עלינו ולא על אף אחד אבל תחשבו עליכם בסיטואציה הזו (ושוב ל"ע) יש איזה שלב בו אדם רוצה לחזור לפרטיותו ושלא כל העולם ואשתו ידע מהמצב הרפואי, השיקום וכו'. זה לא סותר את המשך הדאגה האמיתית וכמובן המשך התפילות!!! (אם מישהו יודע מקרוב שאני לא צודק אשמח שיעמיד אותי על טעותי)

לדעתי צודק מאד,לא פשוט לה בכלל עצם הידיעה שהיא הפכה להיות כ"כ מפורסמת , זה כ"כ לא מתאים לה...
לכן רשמתי בצורה תמציתית שהיא בתהליך של שיקום, ונמשיך להתפלל בעז"ה

רק לבין הסדרים...

משתמש פעיל
עריכה תורנית
המשתמש נחסם
אני יודע מקרוב שאתה כן צודק

חמניה

משתמש מקצוען
רק רציתי לעדכן שב"ה יש יש שיפור בכל יום, היא כבר רוב הזמן בלי חמצן, מצליחה ללכת וב"ה מתחילה לחזור לעצמה, היא ממש מודה לכולם על התפילות הרבות וההתגיסות למענה
תודה על העדכון.
בשורות טובות!

משה גל

משתמש מקצוען
מודעה שהיתה באחד הכוללים בירושלים

"מי כעמך ישראל"

IMG-3433.JPG

פרק קכג:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם: ב) הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל ד' אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ: ג) חָנֵּנוּ ד' חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז: ד) רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה