בקשת תפילה היולדת היקרה בת 26 - רואים ניסים - ממשיכים להתפלל - חוה לאה בת אסתר

מאמרים אחרונים

רגע לפני שאת קופצת ראש לעבודה, הרימי כתפיים ותני מבט
בטח שמת לב שחלקים גדולים מן היממה שלך עוברת עלייך בישיבה מול מחשב. והישיבה הזאת, היא לא טובה לך! למה? אם המחשב מכוונן לגובה נכון, הידיים...
5.00 star(s) 2 ratings
מחר//כנפיים
מָחָר, אוּלַי נָשׁוּב כְּבָר לִשְׁפִיּוּת אוּלַי כְּבָר יִגָּמְרוּ הַסִּיּוּטִים מָחָר אוּלַי יָבוֹא הַטֵּרוּף הַזֶּה לְסוֹף אוּלַי מָחָר כְּבָר...
כשנותן השרות הופך ללקוח
כולנו, כל בעלי המקצוע רגילים לעבוד תחת הכובע רב הרושם של נותן השרות. אנחנו בעמדת היודעים, המבינים והתורמים מבחינתנו, כשלקוח מגיע אלינו לתהליך...
הפקות דפוס כל מה שצריך לדעת
הרבה צבע עבר במכונות הדפוס, מרגע המצאתו, בגלגולו המודרני לפני קרוב ל-600 ועד היום. דפוס הוא עולם מרתק המקפל בתוכו לא מעט ידע מקצועי. למי שאינו...

studio shu

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה המצב של חוה לאה? עדיין אם חמצן?
בטח היתה התקדמות

racheli.

משתמש פעיל
הי,
ברוך ה'!!!

לאה השתחררה מבית חולים לטובת טיפול פרטי בבית החלמה.
שכרו בשבילה חדר ויש לה אחיות פרטיות שמטפלות בה ובעז"ה יהיו לה לעזר בשיקום
הארוך כל כך שמחכה לה---
היא מעט יותר מתקשרת אך עדיין בטישטוש...
לצערה / נו - היא לא יכולה להחזיק עדיין את יהודה הקטן :(
ויש לפניה תקופת שיקום רבה!!!!!!!!!!

אז תודה על כל התפילות,
שברור שבלי זה --- לאה לא הייתה איתנו כעת!!!

ותמשיכו!!!!
היא חייבת הלאה את התפילות שלנו!!!!!!

[שנפרדו לאה ומשפחתה מהבית חולים,
רופאה כופרת ניגשה ואמרה - שהפעם הזו,
זאת הפעם הראשונה בחייה שהיא מבינה שיש אלוקים!!!!
אשרינו!!!!]
@חגית:)

חגית,
אנחנו ממש ממש דואגות, הכל בסדר עם לאה?
אומנם זה שאת לא כותבת כאן באשכול הרבה זמן זה מצד אחד מרגיע, שכנראה מצבה טוב.
אבל בכולופן היינו שמחות לשמוע שאכן הכל בסדר...

תודה רבה ובשורות טובות..

עד מתי

משתמש מקצוען
אני יכולה להגיד לכם כפי ששמעתי מבעלה, ב"ה לאה בתהליך של שיקום, זה לא קל ולא נגמר ביום אחד...היא לומדת לנשום בלי חמצן, ללכת וכו'
תמשיכו להתפלל שהשיקום יהיה בעז"ה כמה שיותר מהר

כהן צדק

משתמש פעיל
אני מאוד מבין את הרגשות של כל המתפללים והמתעניינים אבל נראה לי שיש איזה שלב בו צריך להפסיק לשאול על כל התקדמות. לא עלינו ולא על אף אחד אבל תחשבו עליכם בסיטואציה הזו (ושוב ל"ע) יש איזה שלב בו אדם רוצה לחזור לפרטיותו ושלא כל העולם ואשתו ידע מהמצב הרפואי, השיקום וכו'. זה לא סותר את המשך הדאגה האמיתית וכמובן המשך התפילות!!! (אם מישהו יודע מקרוב שאני לא צודק אשמח שיעמיד אותי על טעותי)

עד מתי

משתמש מקצוען
אני מאוד מבין את הרגשות של כל המתפללים והמתעניינים אבל נראה לי שיש איזה שלב בו צריך להפסיק לשאול על כל התקדמות. לא עלינו ולא על אף אחד אבל תחשבו עליכם בסיטואציה הזו (ושוב ל"ע) יש איזה שלב בו אדם רוצה לחזור לפרטיותו ושלא כל העולם ואשתו ידע מהמצב הרפואי, השיקום וכו'. זה לא סותר את המשך הדאגה האמיתית וכמובן המשך התפילות!!! (אם מישהו יודע מקרוב שאני לא צודק אשמח שיעמיד אותי על טעותי)
לדעתי צודק מאד,לא פשוט לה בכלל עצם הידיעה שהיא הפכה להיות כ"כ מפורסמת , זה כ"כ לא מתאים לה...
לכן רשמתי בצורה תמציתית שהיא בתהליך של שיקום, ונמשיך להתפלל בעז"ה

אני יודע מקרוב שאתה כן צודק

חמניה

משתמש מקצוען
רק רציתי לעדכן שב"ה יש יש שיפור בכל יום, היא כבר רוב הזמן בלי חמצן, מצליחה ללכת וב"ה מתחילה לחזור לעצמה, היא ממש מודה לכולם על התפילות הרבות וההתגיסות למענה
תודה על העדכון.
בשורות טובות!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

67

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים