התייעצות היה לו זקן לבן והוא רק רצה שהחתונה של דושינסקי תתקיים כסדרה

מצב
הנושא נעול.

יחשבאף

משתמש מקצוען
קצת אטימות וראש בקיר.
הרי לא כל החבילות מסוכנות, אלא יש חבילות מסוכנות, ולכן צריך פשוט לפתוח עיניים, ראש וגם לב....
אני לא רואה בזה ראש בקיר אלא גבר ואבא למשפחה שרוצה לנסוע בשלום ולחזור בשלום למשפחתו בלי הרבה בעיות.

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לוקח בע"מ את מה שאתה אומר..
מכיר לא מעט נוכלים עוד לפני שנודע לי על נכלילותם. וכן. אפשר לזהות לפי העינים, יהיה הזייפן והדמען אשר יהיה.
אולי לא כל אחד יכול להבחין בזאת, אבל אני כן. ואכמ"ל.
יכול לבוא סבאלה עם עיניים תמימות באמת
כי גם הוא לא יודע שהוא מבקש ממך להעביר סמים.
וגם הוא נפל בפח והוא בטוח שהוא רק שולח בובה לנכדתו.
הם מאד מתוחכמים וזה שווה להם.
אבל לא יעזור לאף אחד להיות בטוח בכישרון הנדיר שלו לקרוא כנות בעיניים.

אבי2000

משתמש סופר מקצוען
כבר עלה עשן מהסיפור הזה באשכול ישן
גם לא בטוח שהוא נכון
ואם לדוגמא הטמין אותו יהודי איזו טבעת יקרה או יהלום יקר עבור קרוביו בתוך אותו קפה למען לא תחמדהו עין "טובה", מה רע בזה. ושמא בגלל זה טען אותו אחד שזה לא הקפה ששלח.
ממה נפשך הוא שקרן ורמאי

לרעהו

משתמש מקצוען
לוקח בע"מ את מה שאתה אומר..
מכיר לא מעט נוכלים עוד לפני שנודע לי על נכלילותם. וכן. אפשר לזהות לפי העינים, יהיה הזייפן והדמען אשר יהיה.
אולי לא כל אחד יכול להבחין בזאת, אבל אני כן. ואכמ"ל.
אם אתה מיוחד שיכול להבחין ו (אני מצטט) לא כל אחד יכול להבחין אז אליך לא נועד אשכול זה כלל, רק לנו הפחות מוצלחים ממך בטביעת עיניים, אנחנו צריכים זהירות לא לקחת, תודה

A Y G

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
ואם לדוגמא הטמין אותו יהודי איזו טבעת יקרה או יהלום יקר עבור קרוביו בתוך אותו קפה למען לא תחמדהו עין "טובה", מה רע בזה. ושמא בגלל זה טען אותו אחד שזה לא הקפה ששלח.
אשרי המאמין.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה