הטמעת טקסט עם הערות שוליים

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
זה תלוי בהגדרות הCSS שלך.

rutt

משתמש מקצוען
כפילות ושילוש.
יש בעיה בפרוג שאם אתה מוסיף הודעה בסוף עמוד, אתה לא רואה אותה. היא עוברת לעמוד הבא, ואתה נשאר בעמוד הקודם, וככה אתה חושב שזה לא נקלט, ומוסיף אותה שוב, ואז אתה מקבל בעמוד הבא את אותה ההודעה פעמיים...
לידיעת האחראים - צריך שבסיום כתיבת ההודעה - יוצג בפניך העמוד בו ההודעה נמצאת, ולא העמוד הקודם!

rutt

משתמש מקצוען
אני עובד על סקריפט שמנתח דף HTML, מוצא הערות שוליים ומאפשר הצגתן באופן הדומה שהן מוצגות בוורד עצמו - חלון צף.

תודה. התקנתי באתר וורדפרס, עובד מצוין!
מומלץ רק לתת אפשרות לבעל האתר
א. לשנות גודל הטקסט בחלון הקופץ
ב. לשנות את צבע הרקע של החלון הקופץ [יותר מתאים היה אם הוא היה בצבע קרם בהיר בצורה שתיצור בידול בינו לבין הטקסט].

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה. התקנתי באתר וורדפרס, עובד מצוין!
מומלץ רק לתת אפשרות לבעל האתר
א. לשנות גודל הטקסט בחלון הקופץ
ב. לשנות את צבע הרקע של החלון הקופץ [יותר מתאים היה אם הוא היה בצבע קרם בהיר בצורה שתיצור בידול בינו לבין הטקסט].
תודה רבה!
האם את מתכוונת שכדאי ליצור אפשרות כזו גם למי שלא יודע CSS ?
דרך הגדרת CSS אפשרות כזו כבר קיימת, היות ולחלון הקופץ יש CLASS מוגדר.

rutt

משתמש מקצוען
תודה רבה!
האם את מתכוונת שכדאי ליצור אפשרות כזו גם למי שלא יודע CSS ?
דרך הגדרת CSS אפשרות כזו כבר קיימת, היות ולחלון הקופץ יש CLASS מוגדר.

אכן, בשבילי - ובשביל רוב בעלי האתרים - CSS זה אידיש / אמהרית עתיקה, כך שרצוי להנגיש את האפשרות הזאת...

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
טוב, אני שומע.
(למרות שלדעתי, אם הצלחתי להוריד את התוסף מגיטהב ולהתקין אותו דרך פיילזילה - שינוי הגדרות CSS צריך להיות קטן עליך...)

rutt

משתמש מקצוען
טוב, אני שומע.
(למרות שלדעתי, אם הצלחתי להוריד את התוסף מגיטהב ולהתקין אותו דרך פיילזילה - שינוי הגדרות CSS צריך להיות קטן עליך...)

אני מאמינה שבהסבר קצר אכן זה יהיה "קטן עלי"...

YYDevelop

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה