מידע שימושי הטבה למורות דרך ארגון המורים, מחשב נייד ב990 ש״ח

• פותח הנושא Panda
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

הפקות אא

משתמש רשום
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
מעוניינים לקנות במחיר טוב

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

חיה קפ.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
א. לא כל האנשים בעולם לא גומרים חודש.
ב. לא הכרחתי אף אחד לקנות.
ג. אני לא ארגון חסד, אני בנאדם פרטי שיש לו מה לעשות עם הכסף (למשל לקנות מחשב חדש שמתאים לצרכים שלי או צדקה וחסד).
ד. גם ארגון המורים לא ארגון חסד - אני משלמת על הסבסוד הזה מידי חודש כבר שנים ארוכות. אף אחד לא מחלק מתנות חינם.
ה. אני משערת שכל מוצר שאת קונה בחנות, המוכרים עושים על זה כסף. אני מאוד מקווה בשבילם שתהיה להם ברכה בכסף.
ו. המחשב כבר נמכר כך שלא רלוונטי. (הקונה שמח לקנות בזול למרות שידע שאני קניתי בזול יותר).
ז. מאחלת לך ולכל משתמשי האתר ולכל בית ישראל פרנסה בשפע מתוך שמחה וטוב לבב!

נ.ב.
חשבתי לא להגיב, אבל אני חייבת לך הכרת הטוב מסיבה מסויימת, אז בכל אופן טרחתי להסביר את עצמי.
המחיר עלה ל2600
סליחה!!
לא התכונתי ספיציפית עליכם.
רק פשוט הדבר הזה שאנשים קונים מיד בשביל למכור ועל ידם לא נשאר לאחרים. זה קצת מרגיז.
כמו למשל מה שקורה במירון שאנשים מגיעים הראשונים וקונים את כל האוטובוסים של השעה 2 בצהריים ואז אח"כ מוכרים את זה ב 90 ש"ח.
יכול להיות שמבחינת הלכה זה מותר אבל זה לא מוסרי!!!

ידיד נפש

משתמש פעיל
לדעתי יש כאן חוסר הבנה משווע.
יש הבדל ענק בין ספסור בכרטיסי נסיעה, שזה שירות שניתן לכולם בשווה, ואם אחד קונה על מנת לספסר, יש בזה בעיה קשה.
לבין מורות שעובדות כל השנה ומשלמות דמי חבר כל השנה לארגון שנותן להם הטבות, אז אם הם לא צריכות את ההטבה מותר להם לממש את זה בצורה שהם רואות לנכון. כמו עובדת משרד שמקבל שובר לנופש וכעת אינה מעוניינת לנפוש ולכן היא מוכרת את השובר, גגם בזה יש חוסר מוסריות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה