החלפת בורג במחשב - נשבר בית הבורג

אברךליטאי

משתמש מקצוען
פתחתי מחשב ונשבר הבית-בורג (או איך שקוראים לו) של הציר של המחשב למישהו יש רעיון איך לתפוס את זה אולי ע"י אפוקסי או משהו?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
פתחתי מחשב ונשבר הבית-בורג (או איך שקוראים לו) של הציר של המחשב למישהו יש רעיון איך לתפוס את זה אולי ע"י אפוקסי או משהו?
אפוקסי לא מספיק בשביל בית בורג. היה לי סיפור כזה, וכל כמה חודשים נשבר האפוקסי.

אברךליטאי

משתמש מקצוען
הבעיה היא שזה חיבור הציר למחשב כך שא"א לתפוס עם צבת וכן זה הפלסטיקה של המחשב כך שא"א להלחים
כבר סגרתי את המחשב אך אפרט יותר,מדובר על מחשב שהציר מחובר למסך והמחשב לציר ובחיבור של הציר למסך נשבר שם הבית-בורג

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
לי אישית לא היה רעיון. עד היום המחשב שבור.
מישהו טען לי שאפשר להבריג בורג מתחת המארז, ולתפוס אותו מהצד השני עם שייבה.

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
לא יעזור שום דבק!.
שצי האופציות שעומדים לרשותך:
1. לתפוס עם בורג חיצונית בשני צידי הפלסטיקה, וגם שם, עם שייבה או משהו יותר גדול, היות שאם לא, אחרי שימוש של כמה חודשים, הפלסטיקה תישבר.
באופציה זו, עדיין המחשב נשאר עדין מאד!.
2. להחליף פלסטיקה!.

• תודה
Reactions: aeb

אברךליטאי

משתמש מקצוען
מה המחיר של החלפת פלסטיקה?
lenovo ideapad 310-15IKB Laptop - Type 80TV
וכן הלך שם הלוח אם האם שווה את ההשקעה?
וכמה יורד הערך עבור החלפת לוח אם?

פרסומון

משתמש סופר מקצוען
מה המחיר של החלפת פלסטיקה?
lenovo ideapad 310-15IKB Laptop - Type 80TV
וכן הלך שם הלוח אם האם שווה את ההשקעה?
וכמה יורד הערך עבור החלפת לוח אם?
איזה מעבד?
אם הלך גם הלוח (משהו די מוכר בדגם הזה)- בגדול לא נראה ששוה. אא"כ מדובר במחשב עם מעבד I5 ומעלה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה