דרוש מידע החלום על המגבעת

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
קראתי לאחרונה את הספר של יעל רועי "החלום על המגבעת"
(אחד הספרים החרדיים המעולים ביותר שיצא לי לקרוא)
זכרתי את הסיפור הזה במעומעם, מהתקופה שהתפרסם בעיתון "ילדים"
וזכור לי שהוא היה בעצם סיפור המשך לסיפור אחר. אני צודקת?
ואם כן, מה הסיפור שהיה לפניו? והאם הוא יצא כספר?

אם כבר אנחנו בנושא, מנצלת את ההזדמנות לברר לגבי עוד ספר
"העונה של פפסי מאיירס"
The Season of Pepsi Meyers
ספר באנגלית מאת אייבי רוטנברג
מישהו קרא? מכיר? יודע?
איך הספר?

(יתכן שכל האשכול הזה מתאים יותר לפורום כתיבה, רק שאין לי אפשרות לכתוב שם. מקווה שזה בסדר)

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
ספר טוב ואיכותי!
לא זכור לי שהוא המשך של משהו.
אגב זה ספר ישן מאוד שיצא לאור שוב בעיצוב מחודש

החלום_על_המגבעת.jpg

ציטוט מהמעטפת האחורית
"רוני וספיר הם זוג שנאלץ לנסוע לחו"ל, להתארח אצל הוריו הקונסרבטיביים של רוני ולהשתתף בנישואי אחותו. השקפתו האיתנה של רוני בשילוב חוש ההומור של ספיר מתבררים ככלים יעילים להתמודדות עם האתגר. מסעם מתועד בשיתוף גילוי לב, והוא כולל רגעים מרגשים, מלחיצים, מגוחכים ומאלפים".

אמא ומתכנתת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אם אני זוכרת נכון, יש לה ספר שמספר את סיפורה של ספיר, חזרתה בתשובה ונישואיה לרוני.
לא זוכרת את שמו כרגע :(

רותי ינאי.

צילום מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אה נכון
אבל היא דמות שם
וההמשך לא כזה קשור
וגם אי אפשר הוא ספר מדהים ששווה תמיד קריאה

ארועים

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אחד הספרים הטובים !
אהבתי את העיצוב החדש.

עד כמה שזכור לי, יש את "אי אפשר", שזה המשך שלו (או הפוך?)

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
השגתי את התמונות של הספר השני שביקשת
0994840500.jpg
51ply1jm7PL.jpg

והנה גם ציטוט מגב הספר הספר באנגלית רק קטע זה מופיע בעברית ברשת. לא ידוע לי על עותק בעברית <<<<<<<<< עריכה
''השנה היא 2040 וחלפו שלוש עשרה שנים מאז שיאנקי ניו יורק שיחקו בייסבול לאחר העונה. עם הבחירה מספר אחת בדראפט, הם בוחרים שחקן כדור מחונן להפליא מאזור בינגהמטון, ניו יורק, בשם פפסי מאיירס. אף על פי שמלאו לו שמונה עשרה בלבד, פפסי מרוויח מקום בסגל הליגה של המייג'ור ומחייה מחדש את היאנקיז במשחקו המרהיב. גם פפסי הוא יהודי. ככל שהעונה מתקדמת, העיר מאופקת מההצלחה החדשה של הקבוצה האהובה שלה. במקביל, פפסי ומשפחתו מגלים עולם שלעולם לא ידעו שהוא קיים, מכיוון שהם נחשפים לראשונה, לתורה ולאורח החיים שהוא מאושר עליהם. מאבקו של פפסי עם משיכת המלחמה בין הרוחני לארצני וכיצד הוא משפיע עליו.''

נערך לאחרונה ב:

ronitg

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
זהו זה, זכרתי משהו על ספיר וחזרתה בתשובה
תודה לכולכם!!
תזכירו לי, על מה בגדול העלילה של "אי אפשר"?

מ. שלו

משתמש פעיל
D I G I T A L
השגתי את התמונות של הספר השני שביקשתצפה בקובץ המצורף 584197 צפה בקובץ המצורף 584200
והנה גם ציטוט מגב הספר
מתורגם לעברית

''השנה היא 2040 וחלפו שלוש עשרה שנים מאז שיאנקי ניו יורק שיחקו בייסבול לאחר העונה. עם הבחירה מספר אחת בדראפט, הם בוחרים שחקן כדור מחונן להפליא מאזור בינגהמטון, ניו יורק, בשם פפסי מאיירס. אף על פי שמלאו לו שמונה עשרה בלבד, פפסי מרוויח מקום בסגל הליגה של המייג'ור ומחייה מחדש את היאנקיז במשחקו המרהיב. גם פפסי הוא יהודי. ככל שהעונה מתקדמת, העיר מאופקת מההצלחה החדשה של הקבוצה האהובה שלה. במקביל, פפסי ומשפחתו מגלים עולם שלעולם לא ידעו שהוא קיים, מכיוון שהם נחשפים לראשונה, לתורה ולאורח החיים שהוא מאושר עליהם. מאבקו של פפסי עם משיכת המלחמה בין הרוחני לארצני וכיצד הוא משפיע עליו.''
זה מתורגם לעברית? זה נשמע מרתק...

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
השגתי את התמונות של הספר השני שביקשתצפה בקובץ המצורף 584197 צפה בקובץ המצורף 584200
והנה גם ציטוט מגב הספר הספר באנגלית רק קטע זה מופיע בעברית ברשת. לא ידוע לי על עותק בעברית <<<<<<<<< עריכה
התרגום נראה בדיוק כמו שנראה תרגום מגוגל. מה שעושה את זה עוד יותר מעניין...

צ

משתמש פעיל
בספר "אי אפשר" מסופר על ספיר- נערה בעלת תשובה, בת להורים גרושים עקב החזרה בתשובה של אימה ושלה. ועל מרגלית, חברתה לכתה שמתמודדת עם קשייה שלה.
תהני!!

הרי זהב

משתמש סופר מקצוען
אם "החלום על המגבעת" סופר בעיתון ילדים הוא מעניין מבוגרים? אני תולעת ספרים מושבעת לא מנסה להתקרב לספרי קריאה המיועדים לילדים... יכול להיות סתם סטיגמה...

אורגני

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אם "החלום על המגבעת" סופר בעיתון ילדים הוא מעניין מבוגרים? אני תולעת ספרים מושבעת לא מנסה להתקרב לספרי קריאה המיועדים לילדים... יכול להיות סתם סטיגמה...
"החלום על המגבעת" לדעתי לא מתאים לילדים, אני חושבת שרק מבוגרים יכולים להבין את ההומור שבו... ספר קליל, מתוק, מצחיק וכתוב בצורה שרק יעל רועי יכולה לכתוב... מומלץ לכל מי שאוהב כתיבה איכותית

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אי אפשר ספר מקסים!! קראתי אותו לפני שנים ועדיין זוכרת שהוא מיוחד
והחלום על המגבעת הוא אחד ה-ספרים האהובים עלי
יכולה לקרוא אותו הלוך ושוב מכריכה לכריכה עוד פעם ועוד פעם...
ליעל רועי יש כתיבה מיוחדת, אינטלגנטית, חכמה ונעימה מאד.
הספר הזה ספציפית הוא מוצלח במיוחד לטעמי.

ks

משתמש מקצוען
החלום על המגבעת - ספר בעל כתיבה שנונה ואינטלגנטית. התאכזבתי מעט מהעדר עלילה משמעותית.

ליבי1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
החלום על המגבעת באמת ספר מעולה!
ועכשיו נודע לי בזכותכם על ספר נוסף של יעל רועי 'אי אפשר'- אפשר תקציר בערך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה