עזרה באקסס החזרת RecordCount לא תקין

לוי א

משתמש צעיר
שלום וברכה
יש לי טופס ראשי המכיל טופס משנה שמציג רשומות מטבלה,
בטופס הראשי יש תיבת טקסט המסננת את טופס המשנה (מציג רק ID שגבוה מהID שצויין בתיבת הטקסט), ולאחר מכן מוצג בתיבת טקסט אחרת את כמות הרשומות שמוצגות בטופס המשנה
זהו הקוד
קוד:
Form_SubDonors.Filter = "Donor_ID > " & Me.טקסט7
Form_SubDonors.FilterOn = True
טקסט9 = Form_SubDonors.RecordsetClone.RecordCount
משום מה הוא מציג תוצאה לא נכונה
מצו"ב קובץ דוגמא, בטופס שנקרא 'בעייתי' מוצגת הבעיה שלי, בטופס שנקרא 'עובד טוב' רואים איך הקוד כן עובד טוב על טבלה אחרת
תיבת הטקסט הימנית היא התיבה שמסננת, ובשמאלית מוצג כמות הרשומות המסוננות
אציין, שבאם אני מדבג את הקוד על ידי נקודת עצירה בשורה הראשונה, ולאחר מכן מפעיל שורה שורה על ידי F8 תוך המתנה של 2 שניות בין שורה לשורה - הוא עובד לי טוב, נשמע משהו כמו ששורה אחת מופעלת לפני שהשורה השניה סיימה או משהו כזה
אם מישהו נתקל או מכיר את הבעיה, אשמח לעזרה
תודה

קבצים מצורפים

• דוגמה.rar
    KB 439.2 · צפיות: 20

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום וברכה
בטופס הראשי יש תיבת טקסט המסננת את טופס המשנה (מציג רק ID שגבוה מהID שצויין בתיבת הטקסט), ולאחר מכן מוצג בתיבת טקסט אחרת את כמות הרשומות שמוצגות בטופס המשנה
זהו הקוד
קוד:
מצו"ב קובץ דוגמא, בטופס שנקרא 'בעייתי' מוצגת הבעיה שלי, בטופס שנקרא 'עובד טוב' רואים איך הקוד כן עובד טוב על טבלה אחרת
אציין, שבאם אני מדבג את הקוד על ידי נקודת עצירה בשורה הראשונה, ולאחר מכן מפעיל שורה שורה על ידי F8 תוך המתנה של 2 שניות בין שורה לשורה - הוא עובד לי טוב, נשמע משהו כמו ששורה אחת מופעלת לפני שהשורה השניה סיימה או משהו כזה
תודה
נראה לי שזה תלוי אם זה טבלה או שאילתה לא בדקתי

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שלום וברכה
זהו הקוד
קוד:
תודה
תנסה אולי sleep או פסיקת שעון

לוי א

משתמש צעיר
מה זה sleep
ואני רוצה לתקן את הגשר לא לבנות בית חולים לידו....

לוי א

משתמש צעיר
אי אפשר כי אני מחיל מסנן על הטופס משנה מה שלא מתבטא במקור הטופס
ושוב - אני מנסה לרדת לשורש הבעיה, ולא למצוא פתרון חליפי להשגת התוצאה
(הדוגמא שצירפתי היא חלק קטן מתוך מכלול ענק של קודים שיש לי בטופס המקורי בקובץ שלי, כך שאני חייב אותו בדיוק כמו שהוא כתוב, ורק אני רוצה להבין למה הוא לא עובד....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה