החזרת מקשים ה F לשימוש ללא לחיצה על fn

דב פליי

משתמש פעיל
שלום

לפני תקופה היה כאן אשכול איך לבטל את הצורך ללחוץ על מקש fn כדי להשתמש בפונקציות של מקשי ה F [לא מוצא את האשכול כדי לכתוב את זה שם]

ניסתי מה שכתוב שם לא עזר לי, מישהו כאן העלה שם אפשרות לשנות זאת באמצעות הביוס אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי איך אני מבטל את הצורך ללחוץ על מקש ה fn

יש לי מחשב לנובו,
לא הצלחתי להיכנס לביוס בשביל למצוא את ההגדרה אז אשמח גם אם יוכלו לומר לי איך נכנסים לביוס בלנובו

בתודה מראש
זה מאד יעזור לי

• תודה
Reactions: ks

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
thinkpad-edge-normal-function-keys-setting-in-bios.jpg
שלום

לפני תקופה היה כאן אשכול איך לבטל את הצורך ללחוץ על מקש fn כדי להשתמש בפונקציות של מקשי ה F [לא מוצא את האשכול כדי לכתוב את זה שם]

ניסתי מה שכתוב שם לא עזר לי, מישהו כאן העלה שם אפשרות לשנות זאת באמצעות הביוס אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי איך אני מבטל את הצורך ללחוץ על מקש ה fn

יש לי מחשב לנובו,
לא הצלחתי להיכנס לביוס בשביל למצוא את ההגדרה אז אשמח גם אם יוכלו לומר לי איך נכנסים לביוס בלנובו

בתודה מראש
זה מאד יעזור לי
לפמפם על F1 F2 (לחיצה פעם על זה פעם על זה) בהפעלה

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש לי את אותה בעיה ,עד שראיתי את השאלה הזו אפילו לא חשבתי שאפשר לבטל את זה...
זה ממש ממש מציק
למה אני לא מצליחה לבצע את זה:
צפה בקובץ המצורף 392677
לפמפם על F1 F2 (לחיצה פעם על זה פעם על זה) בהפעלה
גם לי יש לנובו, מערכת הפעלה (windows 7)ככל הנראה לא מקורית
אבל הוא ממשיך להפעלה הרגילה ולא עוצר בביוס להגדרות

תודה מראש

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בווינדוס 10 יש אפליקציה - Lenovo Vantage שמשם אפשר להגדיר את זה בלא צורך ליכנס לBIOS (יכול להיות שרק דגמי THINKPAD יש להם את זה).

כדי להגיע לBIOS תלוי בדגם, בחלק לוחצים ENTER, בחלק F1 או F2, ובחלק FN+F1 או FN+F2 ובחלק יש לחצן מיוחד לזה.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
בווינדוס 10 יש אפליקציה - Lenovo Vantage שמשם אפשר להגדיר את זה בלא צורך ליכנס לBIOS (יכול להיות שרק דגמי THINKPAD יש להם את זה).

כדי להגיע לBIOS תלוי בדגם, בחלק לוחצים ENTER, בחלק F1 או F2, ובחלק FN+F1 או FN+F2 ובחלק יש לחצן מיוחד לזה.
תודה, כמו שכתבתי יש לי ווינדוס 7
ננסה את כל האפשרויות לאט לאט...
כשיהיה לי סבלנות להפעיל מחדש כ"כ הרבה פעמים את המחשב...
אעדכן בלי נדר

bris

משתמש סופר מקצוען
אם לא הולך להכנס לביוס בשאר הצורות

1. בדגמי ה IDEAPAD הביתיים יש בצד שמאל (בדכ) חור קטן בגודל של סיכה . לכבות את המחשב לגמרי ואז להדליק אותו עי הכנסת סיכת משרד וכדו לחור הנל , הוא ידלק ויתן תפריט , אחת האפשרויות היא SETUP שזה הב BIOS

2. בחלק מגמי ה THINKPAD החדשים , צריך לעשות כיבוי אגרסיבי עי לחיצה ארוכה על כפתור ההעלה כדי שאפשר יהיה להכנס לBIOS (עי ENTER בדכ)

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
2. בחלק מגמי ה THINKPAD החדשים , צריך לעשות כיבוי אגרסיבי עי לחיצה ארוכה על כפתור ההעלה כדי שאפשר יהיה להכנס לBIOS (עי ENTER בדכ)
????
זה לא מומלץ בד"כ. זה באג בביוס?
כדי לעקוף את הכיבוי ההיברידי של ווינדוס 10 יש דרכים אחרות

bris

משתמש סופר מקצוען
????
זה לא מומלץ בד"כ. זה באג בביוס?
כדי לעקוף את הכיבוי ההיברידי של ווינדוס 10 יש דרכים אחרות

ברור שיש עוד דרכים , אבל נסה להסביר אותם למשתמש הפשוט ,
גם ברור שלא הכוונה מתוך הווינדוס (על אף שבדכ אין בעיה עם זה , אם שמרו הכל קודם) , רק מיד כשעולה הסמל של לנובו לכבות בכוח , זה מכריח אותו לבטל את ה FAST BOOT

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
המחשב שלי כ"כ ישן שיש לו רק 2 ג'יגה זיכרון, כך שאין מצב לווינדוס 10...
ואני רואה דווקא בצד ימין את החור המדובר פה:
1. בדגמי ה IDEAPAD הביתיים יש בצד שמאל (בדכ) חור קטן בגודל של סיכה . לכבות את המחשב לגמרי ואז להדליק אותו עי הכנסת סיכת משרד וכדו לחור הנל , הוא ידלק ויתן תפריט , אחת האפשרויות היא SETUP שזה הב BIOS
אנסה זאת
תודה

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום, אני לא יודע/חושב שזה לא כ''כ קשור, ראיתי שבמחשבים אחרים אם לוחצים קונטרול f4 נסגר החלון שבו משתמשים וכו' וגם אפשר לסגור כך את המחשב וכל ישום, במחשב שעכשיו יש לי אי אפשר, ואני ממש לא יודע איך לגרום שזה יהיה. אשמח אם מישהו יוכל להסביר תודה מראש או א גיטע וואך.

• תודה
Reactions: ST+

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
שלום, אני לא יודע/חושב שזה לא כ''כ קשור, ראיתי שבמחשבים אחרים אם לוחצים קונטרול f4 נסגר החלון שבו משתמשים וכו' וגם אפשר לסגור כך את המחשב וכל ישום, במחשב שעכשיו יש לי אי אפשר, ואני ממש לא יודע איך לגרום שזה יהיה. אשמח אם מישהו יוכל להסביר תודה מראש או א גיטע וואך.
אולי התכוונת לalt+f4?

י. צ.

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
זה הנושא של האשכול פה... ברוב הניידים היום שינו מקשי ה..F שישמשו כקיצורי דרך לדברים שונים, וכדי לקבל את השימוש של ה..F צריך ללחוץ על fn.
איזה דגם מחשב יש לך? אמור להיות איפה שהו הגדרה לשנות את זה לפעמים רק דרך הביוס

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בווינדוס 10 יש אפליקציה - Lenovo Vantage שמשם אפשר להגדיר את זה בלא צורך ליכנס לBIOS (יכול להיות שרק דגמי THINKPAD יש להם את זה)..

אפשר להתקין את זה על כל מחשב לנובו
נמצא בחנות באפליקציות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה