מידע שימושי החזרים והשתתפויות עבור ילדים מיוחדים

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נודה אם מישהו מהמנהלים ינעץ את האשכול לטובת כולנו
עולות כאן שאלות מידי פעם בקשר לילדים עם הפרעות קלות
אשמח לקבל ולרכז כאן מידע להורים שיש להם ילדים עם לקויות למידה .קשב וריכוז ועוד
האם אפשר לקבל הטבות\מלגות מבטוח לאומי או החזרים\השתתפות מהקופות כשיש מאוחדת שיא או מכבי זהב וכדו'
עבור טיפולים פרא רפואיים כמו קלינאיות, מרפאות בעיסוק, מורה מתקנת ,השתתפות בטיפולים רגשיים \טיפולי פסיכותרפיה ועוד עבור ילדים עם לקויות\קשב וריכוז בעיות קלות אחרות , כמו"כ אבחונים וכדו', עבור בקור אצל נאורולוג וכד'
אני בטוחה שיש אנשים שיודעים ויוכלו לתרום לאחרים שלא מתמצאים ומשלמים ממיטב כספם כדי לממן את כל ההוצאות הנילוות בגידול ילדים כאלה .מה גם שהקופות לא טורחות לגלות לנו מה שאנחנו לא יודעים...
תודה

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לאף אחד אין מידע? אני חושבת שזה נוגע לכל בית בישראל ...

פורום

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בעזר מציון בבני ברק אפשר לקבל מידע מדויק על כל הזכויות שמגיעות לילד מיוחד. יש להם המון ידע וכדאי מאד להתיעץ איתם.

kinly

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
:)אולי אחרי הבחירות יקבלו יותר

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
כ"כ הרבה צפיות... והודעות באישי של אנשים שגם היו מעוניינים לקבל מידע כזה. . אשמח מאד לתגובות מאנשים שיודעים ומקבלים מילגה\מימון בתחום הנ"ל

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י פורום;1560014:
בעזר מציון בבני ברק אפשר לקבל מידע מדויק על כל הזכויות שמגיעות לילד מיוחד. יש להם המון ידע וכדאי מאד להתיעץ איתם.

עזר מיציון לא יודעים לענות על זה.

ציורית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
ב"רחשי לב" עוזרים להורים לילדים מיוחדים להשיג תקציבים שמגיעים להם מחברות הביטוח והביטוח לאומי.
הם עושים את זה בחינם בלי שום עמלה גם אחרי שהתיק זוכה.
אם תרצו אכתוב את המספר של האישה שעושה את זה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י חנון;1560870:
מה עם ***************************?

לוקחים הרבה אחוזים, אם יש אפשרויות לקבל בלי לעבור דרכם עדיף בהחלט!!

געפילטע פיש

משתמש פעיל
מנסיון של חברה
*************************** ודומותיה גובות המון כסף
על דברים שאפשר להשיג דרך מי שעושה בהתנדבות או לבד

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יעוץ לביטוח לאומי:
הרב גולדנטל מגדל התורה בב"ב.
יעוץ חינם ויעיל מאד. חבל לשלם כסף.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש בהחלט זכויות והטבות. אפשר גם לקבל מבט"ל רטרואקטיבית.
יודעת ממקור ראשון, חברה שגילתה את זה כשהילד היה די גדול, אבל לפחות מה שאישרו להם קיבלו רטרואקטיבית- סכום כסף גדול בבת אחת, ומאז כל חודש את הסכום שאישרו להם.

דסי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רחשי לב ועזר מציון, כל אלה מדובר על ילדים מיוחדים ממש, מוגדרים או כמעט.
רותי, את מדברת על ילדים רגילים שזקוקים לעזרה, נכון?

אני חושבת שלא כל אחד שמתמצא היה רוצה לשתף כאן.
מצד שני, זה חסד ועזרה ענקית.
אז אם אתם מתמצאים, יש לכם ניסיון, הצלחתם לקבל סיוע, או יש לכם מידע שיכול לחסוך כאב ראש ועגמת נפש, נשמח אם תשלחו לי באישי ואעלה לטובה כולם.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אני ממליצה מאד על הרב גולדנטל כיועץ למיצוי זכויות. בת משפחתנו פנתה לחברה המרכזית למימוש זכויות עם סיפור של נכות מלידה ונענתה בדחיה, כנראה התיק לא היה רווחי. לעומת זאת, בזכות הייעוץ של הרב גולדנטל היא הגישה בקשה באופן עצמאי, הוכרה כ-80% נכה ומקבלת קצבת נכות מביטו"ל.

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ציורית;1560855:
ב"רחשי לב" עוזרים להורים לילדים מיוחדים להשיג תקציבים שמגיעים להם מחברות הביטוח והביטוח לאומי.
הם עושים את זה בחינם בלי שום עמלה גם אחרי שהתיק זוכה.
אם תרצו אכתוב את המספר של האישה שעושה את זה

אני לא מדברת על ילדים מיוחדים ( למרות שגם הם מיוחדים....)מדברת על ילדים רגילים בכיתה רגילה שיש להם הפרעת קש״ר ו/או לקויות למידה/ו/או בעיות התפתחותיות , בקיצור ילדים שנמצאים כמעט בכל משפחה , וצריך המון לתגבר אותם בטיפולים ואבחונים והכל פרטי זה בסוף מרושש....

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י דסי;1560919:
רחשי לב ועזר מציון, כל אלה מדובר על ילדים מיוחדים ממש, מוגדרים או כמעט.
רותי, את מדברת על ילדים רגילים שזקוקים לעזרה, נכון?

אני חושבת שלא כל אחד שמתמצא היה רוצה לשתף כאן.
מצד שני, זה חסד ועזרה ענקית.
אז אם אתם מתמצאים, יש לכם ניסיון, הצלחתם לקבל סיוע, או יש לכם מידע שיכול לחסוך כאב ראש ועגמת נפש, נשמח אם תשלחו לי באישי ואעלה לטובה כולם.

נכון אני מדברת על ילדים רגילים שזקוקים לעזרה. . אשמח שתמשיכו לשתף באישי או כאן לתועלת כולנו

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י ארבע;1560954:
אני ממליצה מאד על הרב גולדנטל כיועץ למיצוי זכויות. בת משפחתנו פנתה לחברה המרכזית למימוש זכויות עם סיפור של נכות מלידה ונענתה בדחיה, כנראה התיק לא היה רווחי. לעומת זאת, בזכות הייעוץ של הרב גולדנטל היא הגישה בקשה באופן עצמאי, הוכרה כ-80% נכה ומקבלת קצבת נכות מביטו"ל.

אפשר פרטי התקשרות שלו?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
תתקשרי למשרדי 'דגל התורה' בבני ברק, ויתנו לך את השעות בהן הוא פנוי למענה טלפוני / יכול לקבל קהל.

KR

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בדיוק איזו נציגה של מאוחדת הצליחה להעביר אותנו קופה אליהם (אבל אנחנו ירושלמים, ומאוחדת באמת חזקה ופרוסה כאן היטב).
היא טענה שהביטוח המשלים שלהם - לא יבוא לידי מימוש רק כש"חולים" חלילה, אלא גם כשבריאים.
למשל: החזרים לכל מיני טיפולים אלטרנטיביים, לימודי שחיה, כושר, הרזיה וכדומה.
אולי שווה לך לברר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה