דרוש מידע הזמנתם כלים חד פעמיים באלי אקספרס?

מאיר 4134

משתמש מקצוען

malo

משתמש מקצוען
שימי כאן קישור אם זה יוצא זול יותר מבארץ
תודה.

שרה ב.

משתמש צעיר
אין צורך כשרות לכלים חד פעמיים.

(תפקיד החותמת כשרות שם היא לשיפור המכירות)

אפשר לסמוך על האתר הזה?
מי הרב?
יוצא מאוד יקר
שימי כאן קישור אם זה יוצא זול יותר מבארץ
תודה.
יש שם דברים מאד מיוחדים שנראה לי אין להשיג בארץ. ואני צריכה את זה למסיבת בוטיק כך שלא יוצא לי משמעותי יקר.
אני גם חושבת אולי לשים רק צלחת מיוחדת כזאת על השולחן ולהביא את השאר בפשוט יותר מהארץ.

RUSI10

משתמש מקצוען
סיקרנת אותי, אז הצצתי, ויצאו לי העיניים.....
הרבה סטים שאין פה בארץ. אבל מה, יקר...
כמה מהם שמצאו חן בעיני:
02.JPG
03.JPG
04.JPG
05.JPG

RUSI10

משתמש מקצוען
אגב, הייתי באושר עד גב"ש, יש שם במבצע כלים מאד יפים!, צלחות מהסוג היוקרתי, הקשיח, בצבע שחור עם נתזים של זהב ולבן - והפוך, לבן עם זהב /כסף ויש גם צבע פיץ' עם קצת ניצנוצים

קפה קפה

משתמש מקצוען
אגב, הייתי באושר עד גב"ש, יש שם במבצע כלים מאד יפים!, צלחות מהסוג היוקרתי, הקשיח, בצבע שחור עם נתזים של זהב ולבן - והפוך, לבן עם זהב /כסף ויש גם צבע פיץ' עם קצת ניצנוצים
נשמע יפהההה
והמחיר?

RUSI10

משתמש מקצוען
זה במבצע שבשדרה הראשונה מול אביזרי סוכות- די זול.
המחירים - 24 ש"ח, ו27 ש"ח, תלוי בגודל של הצלחת, לחבילה כפולה . (לא קניתי כי כבר קנינו ב"משנת יוסף". פחות יפה אבל לא מצדיק עוד הוצאה...) אז אני לא זוכרת כמה צלחות בכל מארז. אבל היה נראה כפול מהסטנדרט.
היה שם גם סכו"ם צבעוני /שקוף בזול, קערות זכוכית יפות ב14.90 (מחיר של חפ"ע)
וכוסות יהלום 3 ב10, בכל מארז 40 כוסות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה