הזמנות לעלי אקספרס

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
אין מספר מעקב - זה פשוט לא נשלח. מי יודע אולי בעל החנות מת מהנגיף
אין כזה דבר לא נשלח.
סתם ככה, תקשיב , עליאקספרס זה חנות אונליין והכסף נמצא אצלו עד לרגע שאתה מאשר שקיבלת את המוצר (שאתה מאשר , לא הדואר) ואז הם מביאים למוכר, לפני זה המוכר לא רוצה שקל, ולכן ברגע שאתה מתלונן עלי אקספרס יבואו לשפוט ולפי כל הנסיונות 94% מחזירים את הכסף כולו וגם את המוצר (שכמובן לא יגיע :p )

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אומרת מה שאני יודעת
הזמנתי בימים האחרונים ונאמר לי ע"י שני מוכרים שונים שהמשלוחים יצאו באזור ה19 לחודש למשלוח,
גם קיבלתי משלוחים שהזמנתי לפני חודש+ בימים האחרונים.

לא מבטלת שום משלוח, על כל פנים צריך לשים לב לתקופת "האחריות" של המוכר (לבדוק בצילום מסך של עליאקספרס מרגע ההזמנה), אם לא הגיע מוצר - לפתוח מחלוקת.
דבר שהתגלה לי אגב סכסוך - יש חוק עולמי בדואר - חבילה שלא הגיעה ליעד נחשבת תמיד עדיין בחזקת המוכר,
משמע שגם אם זה בארץ ולא קיבלתם זו בעצם אחריות המוכר, כך דואר ישראל כתבו לנו במכתב רשמי מטעמם.
(כשכל אדם שולח חבילה הוא מסכים לתנאי הזה מראש לפי דואר ישראל)

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
יש לי חבילות שהזמנתי,שמופיע בהזמנות בעלי מספר מעקב , כשאני מכניסה את זה לחיפוש -מופיע לי כי אין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו ... וכו'

רְפָאֵל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי חבילות שהזמנתי,שמופיע בהזמנות בעלי מספר מעקב , כשאני מכניסה את זה לחיפוש -מופיע לי כי אין נתונים על דבר הדואר מסוג מדלת לדלת שמספרו ... וכו'

תנסי כאן https://global.cainiao.com/
ובדר"כ לוקח כמה ימים עד שהמידע מתעדכן.
כרגע זה יכול להיות מעוד סיבות (אולי המוכר עדיין לא שלח ורק הכניס מספר מעקב)

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
רק חבילות בסיומת CN מופיעות בדואר ישראל.

דודו

משתמש מקצוען
הזמנתי לפני שלושה שבועות פריט, וקבלתי הודעה בהודעות האישיות בעלי, שעקב החג יתעכב המשלוח בשבועיים האם אני עדיין מעוניינת במוצר.
ואז עניתי להם לפני כמה ימים שעדיין אני רוצה את המוצר.
והם ענו שהם בהסגר עקב וירוס רע שמשתולל שם, והרשויות מאוד מאוד מחמירות ולא נותנות לצאת מהבית, ושוב, האם אני רוצה לבטל, או להמתין.
שלחתי להם ברכת רפואה שלימה לעם הסיני. וזהו.

פרנסה

משתמש פעיל
שמעתי מאדם שמזמין סחורה מסין, שאין שום מניע רשמי לכניסת סחורות לארץ מסין. הנגיף לא שורד על דוממים, רק על חיים, מקסימום אולי גם על מזון.

ayys

משתמש מקצוען
הם ענו שהם בהסגר עקב וירוס רע שמשתולל שם, והרשויות מאוד מאוד מחמירות ולא נותנות לצאת מהבית, ושוב, האם אני רוצה לבטל, או להמתין.
זה תלוי איפה המוצר נמצא, יש ספקים שאמרו לי שאצלם הם לא מרגישים משהו מיוחד, רק בערים הנגועות יש את הסגר.

יש לי 2 מוצרים שנמצאים כבר בדרך, אחד ממש היום יצא לדרך והשני יצא כאשר הם חזרו מהחגיגות של השנה החדשה.

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
היום הגיעה לי הודעה על חבילה מסין...
אין לי צל של מושג מתי היא יצאה משם.

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
דיברתי היום עם האחראי בדואר שמחלק את החבילות והוא אמר לי שיש אנשים שהזמינו אחרי התפרצות הנגיף וקיבלו את מוצריהם אבל הוא לא יודע אם אחרי שהוטל סגר על סין עדיין מגיע חבילות
האחראי לא אמור לדעת כלום על זה.

Mendis

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מסחר מקוון ויבוא אישי
מפרסומים שונים אנו מבינים כי פעילות המסחר המקוון והיבוא האישי באמצעות פלפטורמות סיניות כמו עלי-אקספרס, ממשיכה להתקיים. לאור העובדה שהייצור כעת מושבת ברובו בסין, המשלוחים בשלב זה מועברים על בסיס מלאים קיימים. בשל הפסקת הטיסות הישירות, המשלוחים מועברים על טיסות קרגו וכן בנתיבים חלופיים.
לכתבה המלאה לחצו

יעלה חמו

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה בנוגע להזמנות מנקסט?
למישהו יצא להזמין ולקבל בתקופה האחרונה?
כי לבנתיים מתעכב לי יחסית המשלוח..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה