שיתוף > תנו לי מחמאה הזוי מה שעיבוד יכול לעשות!!!

רבקי וועג- הס

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
:eek: תראו מה אפשר לעשות לתמונה ספק מפושלת...
IMG_8631(.jpgIMG_8631.jpg

שרה שרם צילומותק

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מטורף... מה שאפשר לעשות בפוטושופ

חובה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וואו וואו וואו!!! (התמונה הייתה קובץ רואו?)
הכי אהבתי ששינית את הזווית. זה ממש הקפיץ את התמונה!!!
(נו - ואנשים לא מבינים למה אני לא מביאה תמונות בלי עיבוד... לכו תסבירו...:p)

אסתר לסרי

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בעיני גם התמונה הראשונה מצויינת-העיבוד מהמם-אבל זה ממש לא תמונה ספק מפושלת.

רבקי וועג- הס

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה!! :)
קצת מוזר שזאת אותה תמונה ולמרות זאת חסום...
מדהים
אשמח שתפרטי אם איזה כלי הארת
הארתי עם curvs
וואו וואו וואו!!! (התמונה הייתה קובץ רואו?)
הכי אהבתי ששינית את הזווית. זה ממש הקפיץ את התמונה!!!
(נו - ואנשים לא מבינים למה אני לא מביאה תמונות בלי עיבוד... לכו תסבירו...:p)
לא, קובץ רגיל.
ובאמת באסה לשלוח ככה לאנשים.
ועוד יותר מזה - עצוב
(ומי שלא מבין מדוע עצוב - זו בדיוק הסיבה שזה עצוב)
אפשר הסבר?

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אם צילמת בשביל צלמים מקצועיים הרי שנכון לדבר על זווית, עיבוד, טופוגרפיה, ומושגים מקצועיים שרק אתם מבינים, אבל בשביל האדם הפשוט התמונה הראשונה פחות מוארת והשנייה יותר מוארת וברך כלל יותר יפה מואר ולא בפשלה עסקינן. העיקר הרבה נחת

איילת לוי

איילת לוי צלמת אירועים,ילדים ומגנטים
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
תודה!! :)
קצת מוזר שזאת אותה תמונה ולמרות זאת חסום...

הארתי עם curvs

לא, קובץ רגיל.
ובאמת באסה לשלוח ככה לאנשים.

אפשר הסבר?

כי להיות צלם זה לא לעבד את התמונה זה פשוט לצלם לכתחילה טוב .. (אני חושבת שלזה הוא התכוון כשהוא אמר עצוב)

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
צילום מבצעים נכון מלכתחילה, רק לאחר שמוצו האפשרויות בשליטה בתאורה ע"י ציוד הצילום - אפשר ללכת לעיבוד כדי לסחוט עוד קצת

לצערי נפוצה היום גישה (עצלנית גרידא) ששמה דגש על עיבוד ופחות על צילום נכון, כך הצילום הופך להיות ענין שולי והמקצוע למעשה הוא 'עיבוד גרפי'.. לא לזאת פיללנו..

את התאורה כאן יכולת לפתור ברגע אם היית מעלה את הISO קצת יותר מ160 שבחרת בפועל, גוף 6D מארק 2 יתן לך תמונה נקיה גם באיזו גבוה משמעותית, אני מניח.

בהצלחה רבה
ושנדע כולנו להבין את האור, ומתוך כך גם לשחק איתו בשטח וליצור, ולא רק להתמחות בלהציל את הפריים

ח. רוזנבלום

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
צילום מבצעים נכון מלכתחילה, רק לאחר שמוצו האפשרויות בשליטה בתאורה ע"י ציוד הצילום - אפשר ללכת לעיבוד כדי לסחוט עוד קצת

לצערי נפוצה היום גישה (עצלנית גרידא) ששמה דגש על עיבוד ופחות על צילום נכון, כך הצילום הופך להיות ענין שולי והמקצוע למעשה הוא 'עיבוד גרפי'.. לא לזאת פיללנו..

את התאורה כאן יכולת לפתור ברגע אם היית מעלה את הISO קצת יותר מ160 שבחרת בפועל, גוף 6D מארק 2 יתן לך תמונה נקיה גם באיזו גבוה משמעותית, אני מניח.

בהצלחה רבה
ושנדע כולנו להבין את האור, ומתוך כך גם לשחק איתו בשטח וליצור, ולא רק להתמחות בלהציל את הפריים
לכל צלם יש לפעמים את התמונה שיצאה בטעות חשוכה מידי / מוארת מידי . ואז הוא מחליט אם לזרוק לפח, או שאפשר לתקן, אם צולם בקובץ raw. בטוחה שגם לך זה קרה. לכל אחד זה קורה. כי צלם טוב, לפני שהוא נהיה מקצועי ויודע ומבין בתאורה, הוא קודם כל בן אדם.
לפי התמונות של רבקי באשכול הזה https://www.prog.co.il/threads/ילדה-מהסרטים.565489/#post-7877724
נראה שאת יודעת לצלם טוב. ופשוט התחשק לך לשתף אותנו בתיקון תמנה שעשית. כל הכבוד!
(יש "מקרים עצובים", בודאי שיש - אבל ממש לא פה זה המקרה. מוזמן לפתוח על זה דיון בנפרד.)

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה ממש נכון!
מה גם שיש כאלו שמגזימות עם העיבוד
וההגדרה של עיצוב גרפי בהחלט מתאימה לעיבוד שלהם
אבל לגבי התמונה הרלונטית אני לא חושבת שזה הענין
לדעתי התמונה צולמה סמוך לשקיעה
נכון רבקי?

רבקי וועג- הס

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

בהצלחה רבה
מסכימה עם כל מילה ובאמת הבסיס של כל תמונה זה דבר ראשון להוציא אותה מושלמת בצילום עצמו.
אבל לפעמים, במיוחד בצילום ילדים שרצים לך מצד לצד, קורה גם שתמונה לא יוצאת מושלמת. ובשביל תמונות כאלה כיף שיש את פוטשופ וגם להם יש תקווה...
לכל צלם יש לפעמים את התמונה שיצאה בטעות חשוכה מידי / מוארת מידי . ואז הוא מחליט אם לזרוק לפח, או שאפשר לתקן, אם צולם בקובץ raw. בטוחה שגם לך זה קרה. לכל אחד זה קורה. כי צלם טוב, לפני שהוא נהיה מקצועי ויודע ומבין בתאורה, הוא קודם כל בן אדם.
לפי התמונות של רבקי באשכול הזה https://www.prog.co.il/threads/ילדה-מהסרטים.565489/#post-7877724
נראה שאת יודעת לצלם טוב. ופשוט התחשק לך לשתף אותנו בתיקון תמנה שעשית. כל הכבוד!
(יש "מקרים עצובים", בודאי שיש - אבל ממש לא פה זה המקרה. מוזמן לפתוח על זה דיון בנפרד.)
:) תודה.
אגב, היא לא צולמה בקובץ raw.
זה ממש נכון!
מה גם שיש כאלו שמגזימות עם העיבוד
וההגדרה של עיצוב גרפי בהחלט מתאימה לעיבוד שלהם
אבל לגבי התמונה הרלונטית אני לא חושבת שזה הענין
לדעתי התמונה צולמה סמוך לשקיעה
נכון רבקי?
נכון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה