שיתוף > תנו לי מחמאה הזוי מה שעיבוד יכול לעשות!!!

שרי ויסוצקי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נשמע טוב
רק שזה חסום לי(הראשונה....)
אולי תעלה קובץ בלי הגדלה?
אשמח גם אם תפרטי איך הארת
תודה רבה
והתמונה מהממת!- הזוית של הילדה והעיבוד!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לכל צלם יש לפעמים את התמונה שיצאה בטעות חשוכה מידי / מוארת מידי . ואז הוא מחליט אם לזרוק לפח, או שאפשר לתקן, אם צולם בקובץ raw. בטוחה שגם לך זה קרה. לכל אחד זה קורה. כי צלם טוב, לפני שהוא נהיה מקצועי ויודע ומבין בתאורה, הוא קודם כל בן אדם.
לפי התמונות של רבקי באשכול הזה https://www.prog.co.il/threads/ילדה-מהסרטים.565489/#post-7877724
נראה שאת יודעת לצלם טוב. ופשוט התחשק לך לשתף אותנו בתיקון תמנה שעשית. כל הכבוד!
(יש "מקרים עצובים", בודאי שיש - אבל ממש לא פה זה המקרה. מוזמן לפתוח על זה דיון בנפרד.)

הצלת תמונות היא משימה חשובה בהחלט, וכן לכך נועד העיבוד
אני הערתי לגבי המצב הכללי בשוק שבו יש תופעה הולכת וגדלה של ויתור על צילום נכון 'כי אפשר לעבד מהמםם'

רבקי וועג- הס

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
נשמע טוב
רק שזה חסום לי(הראשונה....)
אולי תעלה קובץ בלי הגדלה?
אשמח גם אם תפרטי איך הארת
הארתי עם curvs
IMG_8631(.jpg

aas

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הראשונה חסומה באסה - אבל בלי לראות תלפני אני רואה תשניה והיא ממש יפה -

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה