הורדה לדפוס בתוכנת pdf creator

מירי רוזברגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לאחרונה אומרים לי בדפוס שהקובץ שאני שומרת
לא שמור בצורה הכי טובה
האם יש כל מיני הגדרות שאני צריכה לשחק איתם
בשביל הורדה לדפוס איכותית יותר
אשמח למידע
תודה רבה.

חיטובים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לפי ההוראות בקובץ הזה. נכתב לתג, אבל מועיל לכל התוכנות.

קבצים מצורפים

• PDFCreator.pdf
    KB 338.1 · צפיות: 35

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
האם יש איזה יתרון ב-פי. די. אף קריאטר על פני הדפסה ל-פי. די. אף. של אדובי?

עמוד-זהב

משתמש רשום
עימוד ספרים
בס"ד
כשמדפיסים לPDFCREATOR יש מעלה גדולה, הכל נשאר על מקומו. כשעשיתי יצוא לספר שחלקו מנוקד מפסוקים ועוד, ברחו לי אותיות לכל מיני כיוונים, וב"ה ע"י ההדפסה הנ"ל הכל הסתדר על הצד היותר טוב.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
בס"ד
כשמדפיסים לPDFCREATOR יש מעלה גדולה, הכל נשאר על מקומו. כשעשיתי יצוא לספר שחלקו מנוקד מפסוקים ועוד, ברחו לי אותיות לכל מיני כיוונים, וב"ה ע"י ההדפסה הנ"ל הכל הסתדר על הצד היותר טוב.
קצת מוזר, שתוכנה של חברה מפורסמת עם מוניטין כמו אדובי לא יוכל לעשות עבודה גמורה.
האם עוד מישהו נתקל בזה, בתוכנת פי. די. אף. של אדובי (כמובן אני מדבר על הגירסה המלאה, ולא על החינמית)?

RCpro

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
האם יש איזה יתרון ב-פי. די. אף קריאטר על פני הדפסה ל-פי. די. אף. של אדובי?
לא ממש. אני משתמש באדובי.

באגים יש אצל כולם. ואל תתפלא על אדובי שבהדפסה לגווני אפור ממירה תמונות ל-150DPI. וזה רק באג לדוגמא...

ממליץ להשתמש באדובי, וגם פדף קריאייטור לשעת הצורך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה