עזרה הוראות למשחק בלאנקו.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני מחפשת את ההוראות של בלנאקו, של הגירסא הזו:
בלאנקו.jpg

תודה רבה!

קבצים מצורפים

• בלאנקו.jpg
    בלאנקו.jpg
    KB 198.5 · צפיות: 19

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
על המשחק
בלאנקו הוא משחק מילים קצבי, מלא בהפתעות לאורך כל המשחק. משבצות בלאנקו מיוחדות מפנות לקלפי בלאנקו – משימה או הפתעה. עכשיו יש לכם בדיוק דקה לפתרון והפרס? ניקוד נוסף. בכל תור המצב יכול להשתנות לטובתכם – אפשר להחליף רק אות אחת וכל המילה משתנה – ושוב... זכיתם בניקוד נוסף! המילים על הלוח והאתגרים מתחדשים כל הזמן. הכל פתוח עד למילה האחרונה – שחקו ותהנו.

מינימום משתתפים: 2, מקסימום משתתפים: 4

המשימה
לצבור את מירב הנקודות. נסו ליצור מילים מאותיות שערכן המספרי גבוה ככל האפשר וכסו משבצות בלאנקו רבות ככל האפשר.

מה בקופסה?
112 אבני אות , קלפי בלאנקו, לוח משחק, 4 תושבות, שעון חול והוראות משחק מפורטות.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
תודה.
אני צריכה את ההוראות של הכרטיסים, אין לי את החוברת.
הטקסט הנ"ל רשום על האריזה מבחוץ.
את החוברת אין לי...

סמולטוק

משתמש מקצוען
לכל אות יש ערך מספרי. הרעיון הוא לבנות מילים בעלות ערך כמה שיותר גבוה מבחינה מספרית. אפשר להתחיל מילה מתוך ריבוע מסומן או כהמשך לאחת האותיות במילה קיימת. לא זכור לי שיש הוראות נוספות.

דיצה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
זה אני יודעת.
הבעיה היא כמו שכתבתי למעלה, הכרטיסים.
כשמקבלים כרטיס, כמה אבנים מקבלים איתו?.
נשארים איתן או מקבלים חדש?.
כמה אבנים מחדשים אחרי שכותבים מילים?.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה