הוראות כלליות למשתמשי הפורום , איך לבקש עזרה ? ואיך לשאול שאלה ?

• פותח הנושא bris
  • פורסם בתאריך

bris

משתמש סופר מקצוען
אני אכתוב בקצרה 2 כללים , אולי נשדרג את ההודעה בהמשך.

הדברים נכתבים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ומיועדים לכלל המשתמשים.
הבקשות להלן , מיועדות נטו לטובת הנעזרים כאן בפורום.

1. חיפוש.
לפני שאתה שואל שאלה, חשוב רגע, האם זה הגיוני שמשהוא כבר שאל את זה?
אם זה סביר (וב 95 אחוז מהמקים זה כך) אנא עשה חיפוש קצר בפורום (יש קוביה בצד שמאל למעלה) ואפשר גם לחפש ישירות בגוגל בהודעות של פרוג.
פשוט לרשום בשורת החיפוש את המילים
קוד:
 site:prog.co.il
ואז את מחרוזת החיפוש הרלוונטית.
מצ"ב סירטון קצרצר.

כי מה שקורה כעת ששואלים את אותם שאלות בערך 100 פעם והתשובות לא באמת משתנות , אבל העונים אין להם כוח לכתוב מחדש כל פעם.
כעת זה בגדר המלצה, אולי בהמשך אם נראה שהנעזרים לא מחפשים , שאלה נדושה שחיפוש היה מעלה בה תוצאות רלוונטיות תחסם/תמחק.

2. כבר כתבו על זה כמה לפני , ואולי הם יעשו כאן העתק/הדבק, אנא פרטו כמה שיותר על הנושא .
שאלות כלליות כמו "למה המחשב עובד לאט?" או "למה אין לי שמע?" לא יענו בצורה מקצועית .

בברכת תודה רבה וישכ לכל המסייעים כאן בפורום.

React

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יש לי סטיק וכשאני מחברת אותו למחשב הנייח ופותחת דפדן הוא כותב "חיבור לא מאובטח" או משהו כזה
איזה הגדרות במחשב אני צריכה לשנות כדי שיהיה לי גישה לאינטרנט?

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
יש לי סטיק וכשאני מחברת אותו למחשב הנייח ופותחת דפדן הוא כותב "חיבור לא מאובטח" או משהו כזה
איזה הגדרות במחשב אני צריכה לשנות כדי שיהיה לי גישה לאינטרנט?
איזה סינון יש לכם?

React

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
התקנתי וזה לא עזר
‏‏לכידה.JPG

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה