הוצאה לאור מסודרת VS לפנות בנפרד לכל אחד

kish0945

משתמש חדש
עריכה תורנית
לאחר עבודת הדרה של שו"ת ישן אני רוצה להדפיסו, זאת ההצעה שקבלתי מהוצאה לאור מכובדת (בתחום ספרי הקודש)

עימוד גודל B5 כולל הערות שוליים, עד 3 סוגי טקסטים, רמות כותרת ללא הגבלה, כולל כותרת גג כותרות נשלפות ומספור, עד 300 עמודים 1800
עיצוב כריכת סקאי 3 הטבעות בהתאמה אישית כולל דפי הנצחה וכו'. 3500
הדפסה גודל B5, נייר נע 80 גר' כריכת סקאי 3 הטבעות*, עד 304 עמודים
500 עותקים = 16500 + מעמ
1000 עותקים = 21900 + מעמ
כלומר כ 22,000 ל 500 עותקים
השאלה שלי אם אני פונה למעמד ולמעצב פרטים בנפרד וכן פונה לבית דפוס בכמה ניתן לחסוך עלויות והאם לדעתכם ועדיף מניסיונכם התוצר המוגמר של הוצאות לאור מסודרות הרבה יותר טוב ושווה את זה ?
תודה

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שלום רב
המחירים כאן מוגזמים
תוכלו לפנות אלינו וניתן לכם הצעה משתלמת
נשמח לשרת אתכם
נתנאל 0527175162
S9941818%GMAIL.COM

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם זה סביר אז כנראה השוק מאווד מאודדד יקרררררררררר!!!!!!!!
עימוד אולי מעט גבולי
גרפיקה יקרררררררררררררררררר מאודדדדדדדדדדדדדדד
הדפסה כתוב מה כולל והמחיר גבוהההההההההההההה מאודדדדדדדדדדדדדדדדד

בקיצור תוכלו לבדוק איתנו ולקבל מחיר משתלם מאוד

על החתום מפיק של כנראה כבר אלפי ספרים ....
:)
הרבה הצלחות

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תוכל לפנות אלי ואפנה אותך למקומות האיכותיים ביותר
ותקבל מחיר מעולללהה
ברמה הגבוהה יותר
בזמנים מצוינים
כמובן יש את כלל הפונטים החדשניים ביותר

לגבי ההדפסה צויין נייר 80
ולא פורט שום דבר יותר מזה
בקיצור מחירים מאוד מאוד גבוהים

לגבי הגרפיקה זה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד יקרררר

כנראה שכחתי לכתוב אני מתעסק בעיקר בספרים כריכה קשה [\

הרבה גיזונט

999

משתמש מקצוען
לאחר עבודת הדרה של שו"ת ישן אני רוצה להדפיסו, זאת ההצעה שקבלתי מהוצאה לאור מכובדת (בתחום ספרי הקודש)

עימוד גודל B5 כולל הערות שוליים, עד 3 סוגי טקסטים, רמות כותרת ללא הגבלה, כולל כותרת גג כותרות נשלפות ומספור, עד 300 עמודים 1800
עיצוב כריכת סקאי 3 הטבעות בהתאמה אישית כולל דפי הנצחה וכו'. 3500
הדפסה גודל B5, נייר נע 80 גר' כריכת סקאי 3 הטבעות*, עד 304 עמודים
500 עותקים = 16500 + מעמ
1000 עותקים = 21900 + מעמ
כלומר כ 22,000 ל 500 עותקים
השאלה שלי אם אני פונה למעמד ולמעצב פרטים בנפרד וכן פונה לבית דפוס בכמה ניתן לחסוך עלויות והאם לדעתכם ועדיף מניסיונכם התוצר המוגמר של הוצאות לאור מסודרות הרבה יותר טוב ושווה את זה ?
תודה
תפנו ל"איכות מכון הוצאה לאור"
במספר 0548504410
מייל e0548504410 בג'מייל
ותקבלו שירות ומחירים מצויינים

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני משער מהנוסח שמדובר בקובץ עם הערות ותו לא.
3 טקסטים כנראה הכוונה לגופנים?!
300 עמודים עם הערות במחיר 1800 ש"ח יוצא 6 ש"ח לעמוד. באמת מעט גבולי, כלפי מטה, לא כלפי מעלה.

kish0945

משתמש חדש
עריכה תורנית
תודה לכל המגיבים, אשאל שאלה אשמח לתשובה אוביקטיבית ...האם ישנו הבדל גדול בעימוד ובגרפיקה בין המכונים 'הידועים' למעמד פרטי שסיים קורס פרוג לשם ההמחשה... אני לא מכיר את התחום ומנסה להבין מה הפערים...
תודה לכולם

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לגבי טיב העבודה, ודאי שיש הבדל, ככל מקצוע שהמנוסה טוב יותר, יודע להתמודד עם בעיות היטב ויש לו רף גבוה יותר.
בעימוד פשוט זה לא יורגש כ"כ. ככל שהעימוד מסובך - ההבדלים מתחדדים.
לגבי המחיר אין הבדל גדול [יש בפורומים טבלת שכר למעמדים שמשקפת בגדול את הטווח], וגם מעמד מנוסה מאוד לוקח תעריף דומה למתחיל. ההבדל הוא שהוא מסיים את העבודה ברבע מהזמן של המתחיל.

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה לכל המגיבים, אשאל שאלה אשמח לתשובה אוביקטיבית ...האם ישנו הבדל גדול בעימוד ובגרפיקה בין המכונים 'הידועים' למעמד פרטי שסיים קורס פרוג לשם ההמחשה... אני לא מכיר את התחום ומנסה להבין מה הפערים...
תודה לכולם
תלוי מאוד מה אתה מחפש.
אם אתה מחפש העיקר כריכה אז יש גם גלופות להשכרה יש גם דברים יפים...
אם אתה מחפש משהו שלך ייחודי אז יש כל מיני רמות
המעלה בזה שאתה בוחר למי ללכת זה שאתה הולך למישהו שראית עבודות שלו ובוחר את המקצועיות לפי הטעם שלך, שלא כן במכונים שאין לך מושג כלל מי המעצב/מעמד.

ולגבי זה שכתב כאן שהמחירים של הגרפיקה יקרים מאודדד(X60), זה רחוק מאוד מלהיות נכון, רק באמת תלוי בתמורה שתקבל בעבור המחיר הזה.

חשוב מאוד כשמוציאים ספר ורוצים למכור אותו (אם רוצים משהו ביתי/פנימי יש אופצייות זולות כמו שכתבתי), להשקיע בדברים הנכונים.
אם הדפסת ספר עולה 15000-20000 ש"ח אז מעוד אלף או כמה מאות שקלים לעיצוב יותר מושך ומתאים, לא יפשטו רגל, ויותר מכך לפעמים כשמנסים לחסוך על חשבון המקצועיות בסופו של דבר נגזר דינו של הספר ללכת לגניזה ומפסידים בכך את כל המטרה של ההדפסה.

יש כאן בפורום הרבה מעמדים ומעצבים איכותיים שווה לשלם להם מחיר טוב כדי לקבל מוצר איכותי ב100%
כמעט כל מעמד יוכל לקשר אותך למפיק דפוס איכותי איתו הוא עובד וגם למפיץ.

הצלחה רבה!

נערך לאחרונה ב:

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לגבי המחיר אין הבדל גדול [יש בפורומים טבלת שכר למעמדים שמשקפת בגדול את הטווח], וגם מעמד מנוסה מאוד לוקח תעריף דומה למתחיל. ההבדל הוא שהוא מסיים את העבודה ברבע מהזמן של המתחיל.
אולי במחיר אין כל כך הבדל אבל באיכות יש גם יש, ואכהמ"ל

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
גרפיקה יקרררררררררררררררררר מאודדדדדדדדדדדדדדד
לגבי הגרפיקה זה מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד יקרררר
המחירים כאן מוגזמים
לא יודע מי המגזים כאן.
אבל אני מסכים לזרום איתך, על כל הצעת מחיר שתביא לי על עיצוב כריכה לספר, אני מביא לך הצעת מחיר של מעצב אחר זול יותר, איך אני איתך?
מצאתי גם ב200 שקל...
טובבב לא באמת אעלה לכאן את התוצאה, כן?

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
כמו שהובא בתחילת ההודעה...
נכון, רק באתי להוסיף שבסופו של דבר זה לא מתבטא רק בזמן, אלא גם בתוצאה סופית.
מעמד מתחיל בדר"כ לא יודע לשים לב לפרטים קטנים כמו מומחה וותיק, וגם לא יודע להתמודד עם כל מיני בעיות.
כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל, אבל בדרך כלל מי שיוצא מן הכלל יודע גם לקחת מחיר נורמטיבי.

כי מי שלוקח מחיר זול לא ישקיע ובטח שלא יכניס את הנשמה בשביל שהספר יצא מושלםם

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני בראשית הדברים
כשאשכול עלה
כתבתי בדיוק כמו דברי גיוון
שהעימוד הוא משהו לא סביר זה זול מידי
והגרפיקה ממש מחיר טוב
(אחרי שהפקתי מאות ספרים ואני מכיר את כל המזרח של המעצבים בשוק)
אבל מחקתי את דברי כי ראיתי שהם הולכים לכיוונים לא מכובדים
בכל אופן
פותח האשכול יכול להחליט להיכן הוא רוצה ללכת

וכן
מעמד ותיק יפנה אותו
למעצבים טובים בשוק
לדפוסים טובים בשוק
ויקבל תוצאה מוגמרת ברמה הכי גבוהה
לחסוך תמיד אפשר
אבל לא הבנתי מפותח האשכול שהוא רוצה לחסוך במשהו.

חיים רכניטצר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
האם ישנו הבדל גדול בעימוד ובגרפיקה בין המכונים 'הידועים' למעמד פרטי שסיים קורס פרוג
היינו הך ואותו דבר, זה אותו דבר או היינו הך?
המכונים שאתה מכנה אותם 'ידועים', גובים ממך מחיר כפול ומכופל, כדי שיוכלו לשלם משכורת רעב למעמד פרטי שסיים קורס פרוג (ומרגיש בעננים שעובד אצל מכון 'ידוע'), ולגרוף את כל השאר לכיסם העמוק בלי לעשות כלום.

ויש את דרך המלך: לפנות למעמד מקצועי (גם אם לא מכנה את עצמו בכל מיני כינויים כמו סטודיו בוטיק וכדו'), לשלם קצת יותר וליהנות מתוצר מושלם.

נערך לאחרונה ב:

kish0945

משתמש חדש
עריכה תורנית
הבנתי תודה רבה למגיבים... אכן איני מחפש לחסוך וכמו שכתב 'גיוון' כבר משקיעים אלפי שקלים פלוס מינוס זה לא העניין פשוט איני רוצה להיות 'פראייר' לשלם על תוצר פי שתיים כי זה 'מכון ידוע' מצד שני רוצה תוצר ברמה של ה''המיין סטרים'' אם אפשר לומר כך... של הספרים החדשים כלומר כמו ספר הלכה מכובד שנמכר באור החיים או חנות ידועה אחרת לא הכי 'מפוצץ' ולא תוצר של לפני 10 שנים, שורה תחתונה מה היתם עושים ?

משי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תשאלו סביבכם מאנשים שהוציאו ספרים
ממי היו מרוצים או לא...
ממכון?
ממעמד / מעצב? (אגב לפעמים עדיף אחד שיהיה מאסטר בעיצוב ועימוד יחד, כי אז הכל אותו ראש וקו....)

ותסיקו מסקנות אם ללכת על הוצאה לאור או פרטי

אח"כ
תלכו להתרשם בפועל איך העבודות תנסו ללמוד את הרמה ומקצועיות, העיצוב בטעם שלכם?....
תראו למה ולמי אתם מתחברים
במכונים הבעיה שהם עובדים עם כמה מעצבים / מעמדים אז קצת יהיה קשה להתרשם...
אפשר אולי להביא להם עיצוב ועימוד שאתם ראיתם והתחברתם

אם התכנית למכור את הספר ?
אוכל לומר שיש דבר אחד שלפעמים הוצאה לאור זה דבר שכדאי לבדוק למרות הפער במחיר ולפעמים גם בשירות (אתה לא בן יחיד שם...)
ספר שרוצים למכור לפעמים אין כמעט דרך אחרת חוץ מלפנות לדוגמה ליפה נוף וכאלה,
כי היום יש הצפה בשוק ומפיצים לא תמיד מוכנים למכור את הספר שלך גם בתשלום, מנסיון אישי
אלא א"כ זה ספר שצפוי להיות רב מכר...
מכון כמו יפה נוף אם משלמים לו על ההדפסה ואז הם מפיצים את הספר. ולא מספיק לפנות צריך להדפיס דרכם, אחרת שוב הם לא מוכנים להפיץ.
(את העיצוב והעימוד אפשר אצל מישהו פרטי, מנסיון של לקוח שעשה אצלי עכשיו)
ושוב גם פה לברר בסביבתכם האם היו מרוצים מההפצה, מהאמינות מהשירות, מישהו עקב מה קורה בחנויות וכד'...

נערך לאחרונה ב:

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ההפצה היא בעיה רצינית, והיום קשה מאוד לשכנע מפיצים שיקחו ספר, אא"כ הם בטוחים שזה ספר שיכול ללכת.

ולשאלות של פותח האשכול - - -
המחירים של העימוד - סביר עד נמוך.
המחיר של הכריכה ושערים - קשה לדעת, תלוי בכמות השערים הנצרכת, אבל בהנחה שיש דף שער + דף קרדיט + שני הסכמות + שני הנצחות + שני חוצצים, המחיר בסדר, בהנחה שהתוצאה אכן יפה.

המחיר של הדפוס - יקר, נקודה. גם אחרי עמלת התיווך של המדפיס, ואחרי מחיר הגלופות. מה עוד, שאם אתה מדפיס דרך מפיקי דפוס וכו', אפשר להוריד את השורה "+ מע"מ".

ההמלצה שלי -
תלך לבעל מקצוע שעושה את כל הדברים - עימוד, כריכות, שערים וכו'. (יש כאן באשכול הזה כמה כאלה, גם אני ביניהם). תראה ספרים שהוא כבר עשה, ותתרשם מהמקצועיות.

אחרי שהספר מעומד ומעוצב, וכן הכריכה, קח הצעת מחיר מבית דפוס, ואחר כך תלך עם המפרט המדוייק שקיבלת, ותבקש הצעות מחיר נוספות.
(תוכל גם לחזור למכון המפורסם הנ"ל (מקווה שזה לא אני...) ותבקש ממנו הצעת מחיר שוב.)

התוצאה תהיה בדיוק כמו הספרים היפים שאתה רואה ביפה נוף ואור החיים.

ולגבי השאלה הזאת -
אשאל שאלה אשמח לתשובה אוביקטיבית ...האם ישנו הבדל גדול בעימוד ובגרפיקה בין המכונים 'הידועים' למעמד פרטי שסיים קורס פרוג לשם ההמחשה..

חלק גדול מהעבודות של המכונים הגדולים, נעשים על ידי עצמאיים שונים, שמספקים שירותים למכונים הגדולים.
אני מניח שרובם מסתובבים כאן בפורום.

kish0945

משתמש חדש
עריכה תורנית
הבנתי תודה רבה על התשובות המועילות, אם כבר נפתח ענין ההפצה... איך העולם הזה עובד כלומר מלבד יפה נוף ו החברות הגדולות ישנם מפיצים קטנים יותר ? אם תוכלו תעלות שמות.... ומה דעתכם על בלוי (המכירה בבתי הכנסת)....בגדול השאיפה היא להחזיר לפחות חלק מההשקעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה