דרוש מידע הוספת דלת רגילה לחדר ממ"ד

אסתי פעמון

משתמש מקצוען
אנחנו כשהזמנו דלת הגיע מישהו מדד את הדלת והביא לנו בגודל המתאים, אולי זה היה סטנדרט אבל הוא לא אמר שאם זה יהיה מידות אחרות הוא לא יכול, נראה לי הוא מזמין לפי המידה.
לא זוכרת אצל מי עשינו את זה.

ADR

משתמש צעיר
לשריונית חוסם יש דלתות בהתאמה מדויקת לגודל הפתח

תמר סימן טוב

משתמש פעיל
אנחנו כשהזמנו דלת הגיע מישהו מדד את הדלת והביא לנו בגודל המתאים, אולי זה היה סטנדרט אבל הוא לא אמר שאם זה יהיה מידות אחרות הוא לא יכול, נראה לי הוא מזמין לפי המידה.
לא זוכרת אצל מי עשינו את זה.
יש לך איך לברר לי?

יד2

משתמש מקצוען
עשינו לאחרונה כזו דלת לממד
גם היה פחות מהסטנדרט
באו מדדו מידות מדוייקות ושבועיים עד שהיתה מוכנה
דלתות נאמן במודיעין עילית
והמתקין יקיר מומלץ

א.ש. אמיתי

משתמש מקצוען
טובול דלתות אמר לנו שהם רק ספקים והם לא מייצרים
לא טעינו, הוא בא למדוד
מדובר בדלת שמתלבשת על משקוף של חדר ממ"ד
פשוט מאוד,
תמדדו ממשקוף למשקוף מה המרחק (אם יש לכם מגרעת במשקוף הפנימי תמדדו את המרחק של חלק המשקוף הרחב).
בעיקרון אין צורץ בהלבשה של משקוף חדש, עושים חור במשקוף הברזל, ומחברים עם צירי פייפ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה