'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

קלרנית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי מישהו יוכל להעלות כל מיני SFX מצחיקים ומגניבים לאורגן?

נראה לי שאדיר להכניס מדי פעם בריקודים "עוילום עוילום", "העפצאך" "צו זמען" ושאר ירקות... יש דברים כאלה? (בעצמי אני לא יכול להקליט, אין לי את המבטא הראוי...)

אשמח לכל דבר, לאו דווקא מילים באידיש או מילים בכלל... תודה!

השארפער

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי מישהו יוכל להעלות כל מיני SFX מצחיקים ומגניבים לאורגן?

נראה לי שאדיר להכניס מדי פעם בריקודים "עוילום עוילום", "העפצאך" "צו זמען" ושאר ירקות... יש דברים כאלה? (בעצמי אני לא יכול להקליט, אין לי את המבטא הראוי...)

אשמח לכל דבר, לאו דווקא מילים באידיש או מילים בכלל... תודה!
הייתי מציע לך לפתוח על זה אשכול, כך הרבה יותר קלידנים ייחשפו לבקשתך (ומסתמא יש כאן לפחות קלידן אחד שיש לו דברים כאלו).

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הקפצה (שמחה בסגר ובבידוד, בחיאת..): חובה על כולכם לעזור במימון המונים לגיוס של מרדכי בן דוד ומקהלת מלכות, עם איזה ילד פלא מתוק ונוצץ, ועם טוויסט של ליפא או מיילך קאהן או מענדל ראטה, להכלאה הטובה ביותר בהיסטוריה: "אהללה אהללה אלקי ואשמחה בו, אלא אלא על אבינו אבינו שבשמים".
וזה מסתדר מושלם גם הפוך: "...ואין לנו על מי להישען, ואשימה ואשימה ואשימה תקוותי בו"

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בניגון בעלז אכן שומעים היטב את רזאל. אני מכיר אותו וכמעט יצאתי מהסרטון, אבל אז...
עברת ל'ניעט ניעט', והצורה המסויימת שאתה ניגנת אותו, היתה מרגשת באופן מיוחד (בעיקר כשמבינים את הרקע לניגון..) ושבית אותי. נשארתי לראות עד הסוף.

קוד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תנו הערות על ההכלאה הזו:
(בית)
ועתה בנים שירו שירו
שאזכה להתפלל
ועל ירושלים עירך-
וברשות ברשות שמים

(פזמון)
שאי סביב עינייך וראי
והתענג והתענג על ה'
וכנה אשר נטעה ימינך
הווויי עד יעבור זעם...

כהן הדיוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שימו לב
השיר של חנן בן ארי שמש מתחיל במילים : כבר שנים שאני לא... והשיר בצורת של פריד & גפן מתחיל ב: קרני השמש נסדקות... זה בול אותו דבר.
וכן השיר של ריבו על הקרונה : מה אתה רוצה שנבין מזה.... והשיר של חנן אני מתפלל על הילדים שלי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה