קניות הודעת שגיאה אחרי קניה באליאקספרס

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ביצעתי קניה באתר של אליאקספרס, אחרי אישור הזמנה עברתי להכניס קוד חד פעמי שקבלתי בטלפון, אח"כ הועברתי לדף שמודיע לי כדלהלן:
You haven't signed in, or your previous session has expired. Please sign in again.
מה זה אומר, האם בצעתי הקניה או לא, האם אני יחויב או לא?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
כתוב ש-לא התחברת, או שהפגישה הקודמת שלך פגה. אנא היכנס שוב.
אפשר תצלום מסך של ההזמנה?
כך אוכל לראות אם שולם או לא
ולא נראה לי שחויבת

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אלי אקספס שגיאה.png כתבתי את המלים המדויקות בשאלה למעלה. זה באנגלית, אבל פירושו מה שכתבם שהפגישה הקודמת וכו'

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
חוצפה! אני מנסה לעשות עוד פעם הקניה, ועכשיו אין לי הקופון שקבלתי בפעם הראשון שביצעתי הקניה. אז האתר כן מזהה שביצעתי קניה,או לא? או שזה בכלל מוגדר מראש שייאבד הקופון המדומה?

דודו

משתמש מקצוען
אתמול גם לי זה קרה, וחשבתי שלא הצליח התשלום, ובצעתי שוב תשלום, ושוב הופיע ההודעה הזאת, ורק אח"כ ראיתי שקבלתי מייד מייל חזור - ששניהם שולמו. כמובן ביטלתי מיד קניה אחת.
וכמו שכתבו מעלי, בלשונית של 'ההזמנות שלי' ניתן לראות בדיוק מה כן שולם ומה לא.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
הנה התמונה:
מצב הזמנה אלי אקספרס.png
לכאור' נראה שזה הוזמן.
א. אבל מדוע לא קבלתי על זה שום מייל?
ב. מדוע רשום ששילמתי 35.99 בעת ששילמתי 3 דולר פחות בגלל הקופון?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה