הודעות במחשב מאאוטלוק

שטארק

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
שלום וברכה לכל המבינים

האם בתוכנת אאוטלוק (המלאה) ניתן לקבל הודעות קופצות בווינדוס, ללא שאצטרך לפתוח את התוכנה?

יש לי רשיון לתוכנת אאוטלוק המלאה, אמנם עד היום לא השתמשתי איתו, אלא העדפתי להשתמש עם אפליקציית דואר, בגלל שראיתי שבאפלקצייה קופצות הודעות כאשר מתקבלת מיילים, כך שזה ממש יתרון מאוד גדול שאתה לא צריך לפתוח דפדפן, ולא תוכנה וכו', אלא פשוט מפעיל את המחשב, וברגע שהמחשב גומר לעלות אתה מתחיל לקבל התראות על כל מייל שהתקבל.

אמנם בתוכנת אאוטלוק, מגיעות הודעות רק כאשר התוכנה פתוחה.

אמנם לאחר מחשבה, זה לכאורה בלתי מתקבל על הדעת שהאפליקצייה החינמית תהיה יותר טובה מהאפליקצייה בכסף?!?!?!

אך אולי אני טועה, ואולי זה עניין של הגדרה.

אשמח אם מישהו יודע.

שלום וברכה לכל המבינים

האם בתוכנת אאוטלוק (המלאה) ניתן לקבל הודעות קופצות בווינדוס, ללא שאצטרך לפתוח את התוכנה?

יש לי רשיון לתוכנת אאוטלוק המלאה, אמנם עד היום לא השתמשתי איתו, אלא העדפתי להשתמש עם אפליקציית דואר, בגלל שראיתי שבאפלקצייה קופצות הודעות כאשר מתקבלת מיילים, כך שזה ממש יתרון מאוד גדול שאתה לא צריך לפתוח דפדפן, ולא תוכנה וכו', אלא פשוט מפעיל את המחשב, וברגע שהמחשב גומר לעלות אתה מתחיל לקבל התראות על כל מייל שהתקבל.

אמנם בתוכנת אאוטלוק, מגיעות הודעות רק כאשר התוכנה פתוחה.

אמנם לאחר מחשבה, זה לכאורה בלתי מתקבל על הדעת שהאפליקצייה החינמית תהיה יותר טובה מהאפליקצייה בכסף?!?!?!

אך אולי אני טועה, ואולי זה עניין של הגדרה.

אשמח אם מישהו יודע.
עם ותק של כמה שנים באאוטלוק המלא -יש צורך לפתוח את התוכנה על מנת לקבל התראות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה