עזרה הוברבורד

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אני רוצה להפתיע את הבן שלי בן 15 ולקנות לו הוברבורד.
העניין הוא שאני לא יודעת ולא מכירה בנושא כלום, רואה ברחוב כל מיני סוגים ולא מבינה בהבדלים. גם איני יכולה להתייעץ איתו, כי אז זו לא תהיה הפתעה.
לפני שאני הולכת לחנות. מה אני צריכה לדעת? על מה כדאי לשים דגש? מה מתאים לגיל? מה טווח המחירים?

שרי לווין

משתמש מקצוען
אני יודעת שיש דבר כזה הוברבורד שטח (שהבחורים שלי שלקחו מקובי השכרת הוברבורד נהנו מאד!!!)
ויש הוברבורד רגיל שיותר מתאים לילדים שלא כ"כ יודעים לנסוע או שהם יותר קלים.
אני יודעת שיש הוברבורדים יותר דפוקים- והם בד"כ ההוברבורדים הרגילים שמהם יש הרבה סוגים.
טווח המחירים הוא בד"כ ההוברבורד הרגיל נראה לי אזור 350, וההוברבורד שטח אזור ה-700 ש"ח.
אם את רוצה יד שניה, אז ההשכרה שלקחתי ממנה מוכרת הוברבורד(רגיל) + מטען +נרתיק= 250 ש"ח.
הפלאפון שלהם: 0533181277(הם בבני ברק)

ESTI אסתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
לבחור בן 15 רק הוברבורד שטח
זה הוברבורד חזק נוח וכיף במיוחד
לא שווה לקנות את היותר פשוטים כי הם לילדים ונער גדול יתקשה יותר לנסוע עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה