מידע שימושי הדרת חרדים! הטבות בנק הפועלים

קצרה

משתמש מקצוען
צר לי זה קשקוש

קבעת כי זה קשקוש כי??
נימוקים, הסברים לאנשים שנתקלו בסניפים החרדיים של הבנק הזה בקיר אטום למרות שיש להם הכנסות יפות וחשבון יפה ותקין לכאן...

כי לצערי כרגע - אני מדברת מניסיון.
ויועצת המשכנתאות ידעה לחזות את זה מראש....
(עם הציון , בניגוד לרוב הבנקים שנותנים ללקוחותיהם תנאים מועדפים.... פועלים קשוח מאד בסניף החרדי דכאן. ואכן כדבריה קיבלתי הצעות של פי 3(!!!) ריבית יותר מבנקים אחרים - ופרצוף אטום ואדיש)
אז תגובה כמו "קשקוש" ללא הסברים אינה מכבדת.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קבעת כי זה קשקוש כי??
נימוקים, הסברים לאנשים שנתקלו בסניפים החרדיים של הבנק הזה בקיר אטום למרות שיש להם הכנסות יפות וחשבון יפה ותקין לכאן...

כי לצערי כרגע - אני מדברת מניסיון.
ויועצת המשכנתאות ידעה לחזות את זה מראש....
(עם הציון , בניגוד לרוב הבנקים שנותנים ללקוחותיהם תנאים מועדפים.... פועלים קשוח מאד בסניף החרדי דכאן. ואכן כדבריה קיבלתי הצעות של פי 3(!!!) ריבית יותר מבנקים אחרים - ופרצוף אטום ואדיש)
אז תגובה כמו "קשקוש" ללא הסברים אינה מכבדת.
לצערי התגובות האוטומטיות הכל זה שנאת חרדים זה קשקוש.
אני מכיר גם את בנק הפועלים השירות הוא מצויין תנאי המשכנתא שהוצעו לכל מכרי היו טוהים יותר מכל בנק אחר בגלל שהם לקוחות הבנק.
אם מישהו נתקל בעויינות של פקיד או פקידה ספציפיים או מנהל סניף זה כבר משהו אחר וכדאי להתלונן, לא חושב שנכון לקשר את זה להוראות מלמעלה ושנאת חרדים.
בנוגע לתנאי הלוואות ותנאים אחרים שהוצגו כאן, כנראה שהמספר לא חפר מספיק לערבי שישב על ידו וקיבל טוב יותר ובקלות ולא הצליח להשוות נכון בין המקרים.
אין בנק שלא רוצה להרוויח כסף ממשכנתאות והלוואות ואין פקיד שלא רוצה לגזור את העמלה השמנה על סגירת תיק הלוואה או משכנתא, במידה ויש עוינות זה אולי מישהו ספציפי, או לחלופין סיפור בקשת ההלוואה או גובה ההכנסות למשכנתא לא הוצג נכון או טוב

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
ממש צודק... במקום להתלונן על הטבה כזאת או אחרת ב"פועלים" ה"חילוני", תתמקדו ב"פאג"י" שמוציאים את הנשמה על כל הלוואה מסכנה, בפועלים ולאומי נותנים 200,000 ש"ח באתר בשניות, בריבית אפסית (יחסית), בנוסף בפאג"י על כל הפקדת שיק מסכן של כמה מאות ש"ח זוכים לחקירת שב"כ, "מאיפה הכסף"?!
מעניין. הפקדתי לא פעם צ'קים של 5k וב"ה שקט... שימשיך כך..........

בינגו משחקים

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום

A052

משתמש סופר מקצוען
מעניין. הפקדתי לא פעם צ'קים של 5k וב"ה שקט... שימשיך כך..........
יתכן, תלוי באיזה סניף, במ"ע הרבה פותחים חשבון נוסף בבנקים הגדולים בשביל העברות גדולות וכו'
זה תלוי גם באופי פעילות החשבון, אם כבר 20 שנה (עוד לפני החוקים של הלבנות הון למיניהם) יש הפקדות של סכומים גדולים, גם היום הבנק לא אמור לשאול שאלות כי הוא כבר מכיר את הפעילות, אבל אם מישהו פתח חשבון בשנים האחרונות הם כבר כן שואלים שם על כל שטות, דבר שגם היום לא עושים בבנקים הגדולים.

ר פלדמן

משתמש צעיר
לכל העצבניים על הבנקים בנושא ההטבות יש בזה צדק ואני מאמין שאם ידברו איתם הם יעשו את זה גם לציבור החרדי [אחרי הכל זה גם כלכלי/פירסום לעסקים]
בנושא משכנתא העברות וכ' בנק ישראל היום יושבת על הוורידים של הבנקים כל חריגה או העברה מעל המותר הבנקים מקבלים הרבה קנסות ואין להם כוח לזה

קצרה

משתמש מקצוען
לצערי התגובות האוטומטיות הכל זה שנאת חרדים זה קשקוש.
אני מכיר גם את בנק הפועלים השירות הוא מצויין תנאי המשכנתא שהוצעו לכל מכרי היו טוהים יותר מכל בנק אחר בגלל שהם לקוחות הבנק.
אם מישהו נתקל בעויינות של פקיד או פקידה ספציפיים או מנהל סניף זה כבר משהו אחר וכדאי להתלונן, לא חושב שנכון לקשר את זה להוראות מלמעלה ושנאת חרדים.
בנוגע לתנאי הלוואות ותנאים אחרים שהוצגו כאן, כנראה שהמספר לא חפר מספיק לערבי שישב על ידו וקיבל טוב יותר ובקלות ולא הצליח להשוות נכון בין המקרים.
אין בנק שלא רוצה להרוויח כסף ממשכנתאות והלוואות ואין פקיד שלא רוצה לגזור את העמלה השמנה על סגירת תיק הלוואה או משכנתא, במידה ויש עוינות זה אולי מישהו ספציפי, או לחלופין סיפור בקשת ההלוואה או גובה ההכנסות למשכנתא לא הוצג נכון או טוב

טוב,
מה יש לי לומר.
אני רק תגובה אוטומטית ...

גובה ההכנסות שלנו היה גבוה בהחלט. כל הבנקים התרשמו מיכולת ההחזר הגבוהה בהצגת חשבונות הבנק. בנק הפועלים שמכיר אותנו זה שנים ורואה שהתזרים הזה לא קורה רק ב-3 החודשים האחרונים אלא ככה כבר 7 שנים , הציע לנו הצעה "מחנכת" של משכנתא מזעזעת...
סכום המשכנתא היה פחות מ-40 אחוז מהנכס. לא משהו שבנקים מסרבים לו.
בנקים אחרים ממש רדפו אחרי והנמיכו הצעות.

וזה לא היה פקידה ספיציפית אם יועצת המשכנתאות ידעה לומר לי מראש שחבל לי על הזמן ... או שאולי גם יועצת המשכנתאות סתם לא אוהבת את בנק הפועלים וגם הצליח לה שהם באמת התנהגו אלי בעוינות.

כשבאתי לבקש הארכה לחשבון הסטודנט - הודיעו לי עוד כשחיכיתי בתור שחבל לי על הזמן אין כזה דבר הארכות סטודנט מעבר ל-9 שנים. חיכיתי בתור לפקידה ואמרתי לה שאני יודעת שיש אופציה כי חילוניה לידי בעבודה האריכה בקלות ל-12 שנים - נתקלתי בפרץ צחוק ובשאלה "בעלה אברך?" ותו לא.

הי, כשבאתי לסגור את החשבון הפקידה באותו רגע הודיעה לי בקליק - הארכתי את חשבון הסטודנט שלך לעוד 3 שנים - עכשיו את נשארת??

ואת ענין ה"חינוך" גם כן לא המצאתי. כשבאתי פעם לסניף, בשולחן ליד ישב אדם שביקש הלוואה של 20 אלף שקל(!!) בחשבון שפתח לפני חצי שנה. וסורב. הפקיד שפתח לי את החשבון אמר לי בגאווה - זה כי אנחנו בנק "מחנך" ואנחנו נחנך את הלקוחות להרוויח 2 משכורות ולא לקחת הלוואות בלי זה...

אז זו בפירוש התנהגות ושיטתית הלוקה באנטישמיות קלה של כלל העובדים בסניף גדול באחת הערים החרדיות.

אבל אני כנראה "תגובה אוטומטית". וכל חוויותי עם הבנק המהולל הן "קשקוש"..

נערך לאחרונה ב:

Rochit

משתמש מקצוען
אני הייתי לקוחה שלהם כבר 11 שנה! חשבון בלי שום בעיות בכלל. באתי לקחת משכנתא קטנה בהחלט. לא ניסו לחנך אותי ולא כלום, פשוט לא נתנו הרגשה שמידי מעניין אותם ממני. סחבו וסחבו. ולא הסכימו לעשות לי תנאים טובים יותר כי אני לקוחה שלהם. אלא הפוך.
אולי זה בגלל שלא היה מדובר במשכנתא של מליון וחצי?

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
@קצרה
החוויות שאת מתארת - מזעזעות ממש.
איני חושבת שיש לשתוק עליהן. צריך להתלונן. למפקח על הבנקים, לחברי הכנסת שלנו, לכל גוף שיוכל לשמוע את הקובלנה ויהיה לו אינטרס לסייע.

קצרה

משתמש מקצוען
@קצרה
החוויות שאת מתארת - מזעזעות ממש.
איני חושבת שיש לשתוק עליהן. צריך להתלונן. למפקח על הבנקים, לחברי הכנסת שלנו, לכל גוף שיוכל לשמוע את הקובלנה ויהיה לו אינטרס לסייע.

אני פשוט עברתי בנק.

בבנק השני אני מקבלת תנאים טובים בעמלות ובמשכנתא ויחס מאיר פנים.
כשעזבתי את הבנק הבהרתי לפקידה ולאחראי למה אני עוזבת - היחס המתנכר , ההתנשאות וחוסר ההתפשרות.

אם הם העבירו את זה הלאה - אני לא יודעת.

מקום לתלונה - לצערינו אין. במיוחד שהתייחסות שונה לאוכלוסיה חרדית לא נחשבת לאפליה על פי החוק ושבכל המקרים הללו הבנק יכול למצוא ניסוח מתחמק ...

נערך לאחרונה ב:

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תכתבי שלהם שיש ציבור דתי גדול שנמנה על לקוחתיו והגיע הזמן שיוסיפו דברים שגם ציבור חרדי יכול להנות ממנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה