אינדיזיין הדרך הקלה ביותר להעתיק הרבה הערות ממקום למקום

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
יש לי טקסט עם הערות. הטקסט לא היה מוגה דיו, וקבלתי טקסט אחר שאני אמור להעתיק את על ההערות מהטקסט הקודם להטקסט החדש (להגיה על הטקסט הנוכחי, היה בודאי לוקח יותר זמן).

אשמח לשמוע ממכם איך הייתם עובדים במצב כזה. איך להעביר ההערות ממקום למקום בדרך מהירה וקלה (מלבד האופציה של להעתיק אחד אחד ממקום למקום ידנית).

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אולי השוואת מסמכים?
1637140705269.png

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
יש לי טקסט עם הערות. הטקסט לא היה מוגה דיו, וקבלתי טקסט אחר שאני אמור להעתיק את על ההערות מהטקסט הקודם להטקסט החדש (להגיה על הטקסט הנוכחי, היה בודאי לוקח יותר זמן).

אשמח לשמוע ממכם איך הייתם עובדים במצב כזה. איך להעביר ההערות ממקום למקום בדרך מהירה וקלה (מלבד האופציה של להעתיק אחד אחד ממקום למקום ידנית).
עם שימושי לוורד של @ישורון קובי
מחליף את ההפנייה של הערות שוליים בקובץ הראשון לסימן מסויים.
בקובץ השני מייצא את ההערות שוליים לקובץ אחר.
משלב את ההערות שוליים לקובץ הראשון להערות שוליים ע"פ הסימן שהשארתי.

שיקול דעת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עימוד ספרים
לא הבנתי כ"כ. בקובץ השני של הטקסט המוגה יש רק טקסט ולא הערות. אז מה יש לי מלהחליף ההפניות לסימון מסוים.

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אם אתה צריך לשים את ההערות החדשות במיקום של הקודמות, זה מה ש @גיוון הציע.
אם אתה צריך לשים במיקום חדש, ניתן לשים קוד בכל מקום כזה ואח"כ לשבצם ע"י שימושי לוורד.
כנ"ל אם הקובץ החדש אינו הערות אלא טקסט, תוכל לשים קוד בתחילת כל קטע המיועד להערה חדשה, ולשבץ כנ"ל.

יוסף וקסלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לא הבנתי כ"כ. בקובץ השני של הטקסט המוגה יש רק טקסט ולא הערות. אז מה יש לי מלהחליף ההפניות לסימון מסוים.
אני לא מכיר שימושי לוורד אז אולי יותר קל לעשות אתו אבל הדרך שר' @יצחק ג. כתב אני חושב יכול לעבוד.
תעשה השוואה וזה יתן לך שמחקו כל הערות כי לא נמצא בקובץ חדש. ההערות ווהפניות יופיע עם קו אדום עליהם שמסמן שנמחק.
תבחר כל ההערות עם CTRL A ולא תקבל השינוי (דהיינו המחיקה שלהם) עכשיו תבחור כל ההפניות (על דרך שבוחר אחד ואז בוחר כל שיש לו אותו עיצוב) וגם זה לא מקבל השינוים
עכשיו כל ההערות במקומות הנכונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה