הדפסת מקומון

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
א. בפעם האחרונה ששמעתי את המילים האלו, זה נגמר בהליך פש"ר של כמיליון ש"ח.
ב. מה עם ההון העצמי. זה גם יש לך?

אוהו אני באמת אחשוב על זה 10 פעמים...
יש לי 100 אלף חובות. :)

מוציאלאור

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
על כל עבודה יש סיכון מול סיכוי ובודקים את כל הנתונים כמובן..
יש מקומונים שכן מצליחים, איך?
אשמח להחכים...

נכון. בכל עבודה יש סיכון מול סיכוי.
אבל השאלה היא תמיד,
1. מה סכום הסיכון, או במקרה זה לדעתי, ההימור. בעסק כמו עיתון צריך סכום השקעה ענק!
2. מה גודל הסיכון. לא לכל העסקים יש סיכון שווה. עיתון הוא אחד העסקים המסוכנים ביותר. ואסביר מדוע. אם מדפיסים ספר קריאה, והמכירות צולעות, יש זמן לנסות לשפר מכירות, למכור במחיר זול יותר, להכניס למבצע וכדו'. לעומת זאת, העיתון יוצא לאור כל שבוע, ביום קבוע, גם אם לא נמכרו מספיק מודעות, וגם אם לפני ההדפסה כבר ידוע שהוא הפסדי.
גם חנות לשם משל, הסחורה קיימת, ניתן לקחת מומחי שיווק שיעזרו, לעשות מבצעים, למכור מלאי. אין שום השוואה לעסק כמו עיתון. מכרת, הרווחת. לא הצלחת למכור מספיק, הפסדת בגדול..

זאת ועוד, בעיתון, ההשקעה גדלה משבוע לשבוע. אין הפסקה. בכל שבוע עיתון נוסף. זה קצב השקעה 'רצחני'. לדעתי, מתאים למיליונרים בלבד.

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
נכון. בכל עבודה יש סיכון מול סיכוי.
אבל השאלה היא תמיד,
1. מה סכום הסיכון, או במקרה זה לדעתי, ההימור. בעסק כמו עיתון צריך סכום השקעה ענק!
2. מה גודל הסיכון. לא לכל העסקים יש סיכון שווה. עיתון הוא אחד העסקים המסוכנים ביותר. ואסביר מדוע. אם מדפיסים ספר קריאה, והמכירות צולעות, יש זמן לנסות לשפר מכירות, למכור במחיר זול יותר, להכניס למבצע וכדו'. לעומת זאת, העיתון יוצא לאור כל שבוע, ביום קבוע, גם אם לא נמכרו מספיק מודעות, וגם אם לפני ההדפסה כבר ידוע שהוא הפסדי.
גם חנות לשם משל, הסחורה קיימת, ניתן לקחת מומחי שיווק שיעזרו, לעשות מבצעים, למכור מלאי. אין שום השוואה לעסק כמו עיתון. מכרת, הרווחת. לא הצלחת למכור מספיק, הפסדת בגדול..

זאת ועוד, בעיתון, ההשקעה גדלה משבוע לשבוע. אין הפסקה. בכל שבוע עיתון נוסף. זה קצב השקעה 'רצחני'. לדעתי, מתאים למיליונרים בלבד.

הבנתי.
זתומרת שגם אם אין עלות של גרפיקה, ההדפסה וההפצה זה הכסף הגדול?

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פופקורן,
אני יכולה לעזור לך באישי.

ברור שכמעט אף אחד לא משלם לך לפני הפרסום
אנשים רוצים לראות קודם שבאמת פרסמת והמודעה
יצאה יפה כמו שהבטיחו להם...
ואח"כ לכי לחפש אותם....

יש לי הכרות לא נעימה עם מקומון מצליח מאוד
שטבוע עמוק עמוק בחובות.

פרטים באישי:)

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הבנתי. תודה רבה
בגביה אני טובה ב"ה וגם בגרפיקה אז את זה חסכתי..
"רק" הדפסה, הפצה והנה"ח...
טוב אני קצת ירחיב למען שתטיבי לדעת לאן את הולכת .
זה לא ככ"כ פשוט כמו שאת חושבת .
דבר ראשון לגרפיקה לא מספיק גרפיקאית אחת וגם לא שניים אולי שלוש גרפיקאיות .
דבר שני אין דבר כזה להיות טוב גם בגביה וגם בגרפיקה כי זמן הגביה הוא רב והוא מצריך שעות רבות ונדנודים חוזרים ונשנים . כך שא"א להיות גם שקועה בגרפיקה וגם בהנה"ח .
אולי בעיתון שכונתי של 4-8 עמ' מקסימום...
זאת ועוד כמו שאמר ידידינו מוציא לאור ההשקעה היא ממש עצומה וא"א לאמוד אותה בהתחלה . כאשר עיתון כבר נמצא זמן מה בשוק ויש לו לקוחות קבועים וכדומה אז רק מתחיל הרווח אבל עד אז הוא צריך להשקיע ממש הרבה מאוד כסף .
זהו תחום שיותר מתאים למשקיעים קרי אנשים שיש להם כסף בצד ולא למישהו שרוצה להתפרנס בכבוד מחמת שהמשכורת לא מספקת אותו .
צאי וראי אני מכיר אישית מקומון שבתקופה האחרונה הצליח לגייס בס"ד יותר עמ' מהמקומון המוצלח ביותר באותו המקום . המתחרה לא יכל לעקל את זה ... צא וחשוב..
ויותר מכך וודאי שבתחום הזה יש סיכון אמיתי כמו שאמר ידידינו ויותר אפי' מאוכל .
ידוע ומפורסם שבתחום הפרסום הסיכון הוא עצום .....
מקווה בכל לב שתהיה לכם הרבה הצלחה בכל מעשה ידיכם .

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
טוב אני קצת ירחיב למען שתטיבי לדעת לאן את הולכת .
זה לא ככ"כ פשוט כמו שאת חושבת .
דבר ראשון לגרפיקה לא מספיק גרפיקאית אחת וגם לא שניים אולי שלוש גרפיקאיות .
דבר שני אין דבר כזה להיות טוב גם בגביה וגם בגרפיקה כי זמן הגביה הוא רב והוא מצריך שעות רבות ונדנודים חוזרים ונשנים . כך שא"א להיות גם שקועה בגרפיקה וגם בהנה"ח .
אולי בעיתון שכונתי של 4-8 עמ' מקסימום...
זאת ועוד כמו שאמר ידידינו מוציא לאור ההשקעה היא ממש עצומה וא"א לאמוד אותה בהתחלה . כאשר עיתון כבר נמצא זמן מה בשוק ויש לו לקוחות קבועים וכדומה אז רק מתחיל הרווח אבל עד אז הוא צריך להשקיע ממש הרבה מאוד כסף .
זהו תחום שיותר מתאים למשקיעים קרי אנשים שיש להם כסף בצד ולא למישהו שרוצה להתפרנס בכבוד מחמת שהמשכורת לא מספקת אותו .
צאי וראי אני מכיר אישית מקומון שבתקופה האחרונה הצליח לגייס בס"ד יותר עמ' מהמקומון המוצלח ביותר באותו המקום . המתחרה לא יכל לעקל את זה ... צא וחשוב..
ויותר מכך וודאי שבתחום הזה יש סיכון אמיתי כמו שאמר ידידינו ויותר אפי' מאוכל .
ידוע ומפורסם שבתחום הפרסום הסיכון הוא עצום .....
מקווה בכל לב שתהיה לכם הרבה הצלחה בכל מעשה ידיכם .

תודה רבה על תשובתכם המפורטת.
אכן, אשקול שוב את הנושא ובכובד ראש.

רוב תודות!

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
לא חושבת...
יותר מתאים שצריך אישורים מהרבנים המקומיים....

שנהב דפוס וגרפיקה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שוב אני,
@שנהב דפוס וגרפיקה ידוע לכם האם יש צורך באישורים מסויימים מטעם העירייה לחלוקת המקומון בתיבות הדואר?
לא ידוע לי על כך
ולא נראה לי...
תיבות הדואר הינם רכוש פרטי ולא של העיריה
לוחות מודעות הינם רכוש של העיריה ושם צריך אישור ותשלום וכו'...
לא חושבת...
יותר מתאים שצריך אישורים מהרבנים המקומיים....
מה שכן מומלץ וכדאי שיהיו רבנים שקשורים למערכת העיתון למנוע לזות שפתיים כמו שאמרה סמארט
הצלחות ולא לחשוש אלא להיות מודעים לכלל הדברים שמסביב ולהיות ערוכים לכך מראש.
לפני שנה לערך הייתי בקורס יזמות עיסקית ושם המרצה אמר שאלו שנמצאים כאן בקורס באו להיות אלו שנותנים את המשכורת לעובדים שלהם .....
והוא אמר שבאים לכאן בעיקר כדי לדעת האם אני בנוי לכך ויש לי את המסוגלות להתמודד עם אכלו עומסים ומחויבויות .
והיו לא מעט שבאו עם הרבה מרץ ירדו מהרעיון לאחר שהתחילו להבין מה טמון בלהיות עצמאי ועוד יותר מכך מעסיק ..
והיו שממש התחברו לכך וקיבלו יותר מרץ והצליחו בדרכם .
זה מה שנראה לי שכדאי מאוד לבדוק את כלל האפשרויות מכל כיוון אפשרי וללקט מידע מכל גורם שיכול לתת לך הסתכלות נוספת על העינין בכדי שתוכלי לדעת האם זה מתאים לך או לא...
וכמובן שאנו מאחלים הרבה הצלחה כבל מעשה ידיכם .

פופקורן- עיצוב מקפיץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא ידוע לי על כך
ולא נראה לי...
תיבות הדואר הינם רכוש פרטי ולא של העיריה
לוחות מודעות הינם רכוש של העיריה ושם צריך אישור ותשלום וכו'...

מה שכן מומלץ וכדאי שיהיו רבנים שקשורים למערכת העיתון למנוע לזות שפתיים כמו שאמרה סמארט
הצלחות ולא לחשוש אלא להיות מודעים לכלל הדברים שמסביב ולהיות ערוכים לכך מראש.
לפני שנה לערך הייתי בקורס יזמות עיסקית ושם המרצה אמר שאלו שנמצאים כאן בקורס באו להיות אלו שנותנים את המשכורת לעובדים שלהם .....
והוא אמר שבאים לכאן בעיקר כדי לדעת האם אני בנוי לכך ויש לי את המסוגלות להתמודד עם אכלו עומסים ומחויבויות .
והיו לא מעט שבאו עם הרבה מרץ ירדו מהרעיון לאחר שהתחילו להבין מה טמון בלהיות עצמאי ועוד יותר מכך מעסיק ..
והיו שממש התחברו לכך וקיבלו יותר מרץ והצליחו בדרכם .
זה מה שנראה לי שכדאי מאוד לבדוק את כלל האפשרויות מכל כיוון אפשרי וללקט מידע מכל גורם שיכול לתת לך הסתכלות נוספת על העינין בכדי שתוכלי לדעת האם זה מתאים לך או לא...
וכמובן שאנו מאחלים הרבה הצלחה כבל מעשה ידיכם .

תודה רבה!!
אתם ממש עוזרים לנו בדרך להחלטה נכונה!

המון תודה וה' ישלם שכרכם!!!

הַמַדְפֶּסַה

משתמש חדש
אם את רוצה לעבוד עם גופים גדולים, קרי: משרדי פרסום,רשויות מקומיות וכדו' אן סיכוי שתקבלי תשלום במעמד סגירת העסקה, לוקח להם לשלם בין שוטף + 30 לשוטף + חפש את החברים שלך....
ולהחזיק מקומון בלי שת"פ מהגופים הללו לא חושב שזה

גי גי גי

משתמש צעיר
יש בערד אחת שקוראת לעצמה איזי אופיס שעושה שרותי גביה בצורה מאוד מקצועית והיא לוקחת רק 40 ש"ח לשעה בלי בונוסים, אולי שווה לך לבדוק את זה איתה

גולד ולא מזהב

משתמש חדש
יש לך יותר פרטים?
כי אני ממש לא מסתדרת עם הגביה. את יודעת אם היא נותנת שירותים נוספים?

אחד שחושב

משתמש פעיל
עד כמה שידוע לי הגביה זה באמת נושא רציני, מאידך גיסא אם תחליטי שאין פרסומות בלי תשלום בתחילה יהיה לך הרבה יותר קשה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה