כללי הדפסת חוברת - עזרה

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ערב טוב,

אני אמור להדפיס חוברת 16 עמודים לדיסק (4 דפים מתקפלים לשניים).

את הגרפיקה הכנתי לפי סדר העמודים. אבל במקום שמדפיסים את הדיסקים והחוברות אמרו לי שאני צריך לסדר את העמודים לא לפי הסדר, אלא 1 מול 16, 2 מול 15 וכן הלאה.. נשמע לי לא הגיוני.

אני יודע על האפשרות של בוקלט.. ולא מבין למה הם לא יכולים להשתמש בה?

בקיצור מהי הדרך הנכונה לשלוח גרפיקה במקרה זה? האם לייצא כרגיל כמו כל קובץ והם בהדפסה אמורים לעשות לזה את העריכה של העמודים או שאני צריך לייצא דרך בוקלט? (שמשום מה לא נותן לי לייצא ב CMYK)

ועוד משהו, גודל של חוברת של דיסק זה 12 על 12 ס"מ, השאלה האם הקובץ אמור להיות 12 על 12 + בליד, או שכדאי להכין 12.1 על 12 בגלל הרוחב של החוברת שכנאה יוסיף עוד איזה 2 מילימטר? ראיתי שבחלק מבקשים 12 על 12 ובחלק 12.1 על 12 + בליד (החוברת חייבת להיות מודפסת בול כיוון שהגרפיקות מתמזגות בין שני העמודים)

אשמח לעזרתכם, זה די דחוף.

תודה רבה!

לאלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
בוקלט קשור לדפוס הם אמורים לסדר את זה

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ערב טוב,

אני אמור להדפיס חוברת 16 עמודים לדיסק (4 דפים מתקפלים לשניים).

את הגרפיקה הכנתי לפי סדר העמודים. אבל במקום שמדפיסים את הדיסקים והחוברות אמרו לי שאני צריך לסדר את העמודים לא לפי הסדר, אלא 1 מול 16, 2 מול 15 וכן הלאה.. נשמע לי לא הגיוני.

אני יודע על האפשרות של בוקלט.. ולא מבין למה הם לא יכולים להשתמש בה?

בקיצור מהי הדרך הנכונה לשלוח גרפיקה במקרה זה? האם לייצא כרגיל כמו כל קובץ והם בהדפסה אמורים לעשות לזה את העריכה של העמודים או שאני צריך לייצא דרך בוקלט? (שמשום מה לא נותן לי לייצא ב CMYK)

ועוד משהו, גודל של חוברת של דיסק זה 12 על 12 ס"מ, השאלה האם הקובץ אמור להיות 12 על 12 + בליד, או שכדאי להכין 12.1 על 12 בגלל הרוחב של החוברת שכנאה יוסיף עוד איזה 2 מילימטר? ראיתי שבחלק מבקשים 12 על 12 ובחלק 12.1 על 12 + בליד (החוברת חייבת להיות מודפסת בול כיוון שהגרפיקות מתמזגות בין שני העמודים)

אשמח לעזרתכם, זה די דחוף.

תודה רבה!
במקרה חירום אתה יכול פשוט להיכנס לפי די אף בחלן הזה שבצד שמאל למעלה:

upload_2019-4-11_22-0-53.png

ולגרור את העמודים למעלה ולמטה
(16 עמוד, עוד אפשר לשרוד את העבודה הזו)

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשלח קובץ רגיל לפי הסדר, ובית הדפוס מסדר לבוקלט בהדפסה, או שזה "בית דפוס" עם מדפסת ביתית...
וגודל חוברת שיהיה 12/12 ס"מ + בליד. המילימטר הנוסף לא משנה כאן, זה לא ספר עם עשרות עמודים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה