הדפסה לקובץ dwfx/dwf6) )dwf)

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני עובדת על תכניות ואני רוצה להדפיס אותן לקובץ dwf, תמיד הדפיס לי בסדר, אולם אחרי ששידרגתי את המחשב והתוכנות ההדפסה משתבשת (והאמת, שגם אני)
בקיצור, צריכה דחוף (!) עזרה אם מישו יודע איך לשנות הגדרות. כי גם הטכנאי שסידר לי לא מבין מה קורה.
ועוד משהו- בקשר להדפסה- אם אני רוצה להגדיר הדפסה מהמודל, ושההגדרות ישארו מפעם לפעם. איך מגדירים ?

תודה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
ההגדרה של הדפסה ל- DWF מובנית באוטוקד בשורת הבחירה של המדפסת ולא רואה סיבה שזה יעלם משם
אולי משהו אחר השתבש אבל זה המיקום
1627945018467.png

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי שחזור הגדרות מפעם :rolleyes: כל אחת יש לה הגדרות שונות אז תגידי על איזה הגדרה את מדברת

Libby-design

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה לעונות.
הקובץ מודפס בצורה משובשת, כלומר- עברתי את שלב ההדפסה...
אדגיש- קבצים שהדפסתי בעבר/ קבצים שאני מקבלת מודפסים למחשב שלי נפתחים כרגיל, כלומר הבעיה היא לא בתכנה אלא באופן ההדפסה.
אם נתקלתם/ן בכזו בעיה, אשמח לשמוע

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה