כללי הדפסה לא איכותית או שאני טועה?

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
היום הדפסתי דוגמה של חוברת שעיצבתי לאלבום מוזיקה במקום בו אני אמור להדפיס את הדיסקים.

הצבעוניות פשוט יצאה נורא. הצבעים יצאו מאד חזקים וצהובים. הם הציעו להדפיס עוד דוגמה עם הפחתה של 10% בצבע הצהוב. והתוצאה הייתה טובה יותר (אבל עדיין רחוקה ממה שאני מצפה), אך בעמוד החיצוני של החוברת, הצבעים עדיין נראו מאד חזקים ובכלל לא קרוב לאיך שאמור להיות..
אמר לי בעל המקום (הוא לא גרפיקאי..) תוריד את הצבעים בתוכנה ותבוא שוב לעשות הדפסת סקיצה (חצי שעה נסיעה מביתי..)
אבל זה נשמע לי ממש לא הגיוני, כי גם כך הצבעים בקובץ הגרפי מאד בהירים ועדינים אז איך אני אמור לנחש כמה להוריד כדי שיצא טוב?

הלכתי לבית דפוס אחר להדפיס סקיצה והצבעוניות יצאה הרבה יותר טוב! אבל הגרפיקה של העמוד החיצוני בחוברת לא יצאה במרכז, וזה קריטי כי יש מסגרת.

וכאן לשאלתי, האם דברים אלו יהיו פתירים בבית דפוס איכותי? או שעניין של צבעוניות ומרכוז הגרפיקה תמיד יהיו בעיה ברמה כל שהי?

4321

משתמש מקצוען
דפוס מקצועי נותן תוצאות מקצועיות ואמינות!
נשמע שהלכת לדפוס בייתי חובבני

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דפוס מקצועי נותן תוצאות מקצועיות ואמינות!
נשמע שהלכת לדפוס בייתי חובבני

הדפסתי ב 2 מקומות אחד כנראה חובבני, השני נותן תחושה שהוא מקצועי (שניהם לא ביתיים)
בכל מקרה אם יש לכם המלצות לבתי דפוס טובים ובמחיר הוגן באזור המרכז/ירושלים אשמח לשמוע!

תודה!

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם זה אותו דפוס שדרש ממך לסדר את הדפים לפי חוברת אז הוא כנארה לא באמת מתאים לתחום הדפוס

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אם זה אותו דפוס שדרש ממך לסדר את הדפים לפי חוברת אז הוא כנארה לא באמת מתאים לתחום הדפוס

זה אחד מהשניים שהדפסתי בו סקיצה, וכנראה שבאמת זה לא התחום שלו.

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
דפוס מיקוד באשדוד - עושים עבודה מעולה.!
גרפיק בבני ברק בקהילות יעקב
ודטה פרינט בני ברק

גולדי שטינמץ

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מיקוד באשדוד.
מבצעים משלוחים לכל הארץ.
עובדה מיוחדת!
מדפיסה רק שם....

יונתן שטרן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תודה רבה לכל המגיבים!

הדפסתי היום בדפוס ישורון ויצא מעולה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה