הדף נוסף לאינדקס ולא נשלח ב-sitemap

בניית אתרים וחוויית משתמש >> תוכן מקצועי

הפתעות מקורס איור החדש!!!
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
לקראת אירוע ומחפשים מזכרת שקולעת בול? קבלו כמה טיפים.
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...
אמנות לא מדפיסים ברוטציה!
עוד פרק בסדרת ההבאה לדפוס שכל גרפיקאי חייב ללמוד, והפעם: מדוע הצבעים יצאו שונים כשעברנו להדפיס ברוטציה? פרק משלים על ההבדלים בין דפוס שטוח ודפוס...
שבת שלום שדה...גיט שאבעס אדמה!
סיימתי במכללת פרוג קורס צילום!!! פרוג זה משפחה לכל דבר!! שעות של הנאה ולימוד ... נהניתי מכל שניה! שהייתי צריכה להחליט על פרויקט גמר, כבר היה לי...

תאו

משתמש פעיל
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
מדגיש הנתונים של גוגל מביא לי את הערה הזאת מה זה אומר לי ?

יש לי באתר את התוסף של YOAST SEO אני מבינה שאוטומטית הוא שולח את ה SITEMAP לגוגל , לא ?

shalom-m

משתמש פעיל
זה שולח אוטומטית אבל לוקח כמה ימים עד שזה מתעדכן בסרצ' קונסול
וזה לא בעיה
תבדקו עוד כמה ימים וזה יסתדר

תאו

משתמש פעיל
זה אתר שכבר העלתי לפני כמה חודשים יכול להיות שזה עדין לא התעדכן ?

shalom-m

משתמש פעיל
לפני כמה זמן התקנת את התוסף יוסט?

תאו

משתמש פעיל
קצת אחרי בנית האתר לפני כמה חודשים לפני פסח

shalom-m

משתמש פעיל
תבדקו בהגדרות של יוסט עם הפונקציה של מפת אתר אכן מופעלת
אגב הוספת כבר את מפת האתר לסרצ' קונסול ?

תאו

משתמש פעיל
מופעל נמצא על ON

shalom-m

משתמש פעיל
אז תעלי את זה עוד פעם לסרצ' קונסול

תאו

משתמש פעיל
את כל האתר או רק את הSITEMAP ?
איך מעלים את הSITEMAP עוד פעם ?

אולי מעניין אותך גם...

מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...
תלמידות בקבוצת איור דיגטלי למדו פחות משלושה חודשים. סיימו חלק של איור הידני והפתיעו כל המכון עם העבודת הנהדרות שלהן בפרוייקט ביניים. מגיע להן...
נדיר בימינו להשתתף באירוע, בין אם אירוע עסקי ובין אם אירוע משפחתי, ולצאת ממנו ללא מזכרת ממותגת. מזכרת משרתת את שני הצדדים, המשתתפים מרגישים שהם...

אולי מעניין אותך גם...

מעשה מפאי תפוחים
חייבת לשתף אתכן את ההמצאה הזו. תמיד שקראתי את המתכונים של @hbecker המיוחדת והנדיבה. התפלאתי. העוגיות מהמדף מחייכות אליה. ממרחים מסוגים שונים...
כשיהיה לי רכב...
פעם חשבתי שכשיהיה לי רכב, אני אסתובב ליד שטיבלעך עמוסים בבוקר וליד אושר עד בערב, כדי לאסוף ברכבי אנשים שאין ידם משגת, ואומר להם בחביבות ''אה...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

550

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח הסעות ושליחויות

לוח דרושים

למעלה
לשיחת ווטסאפ עם בית פרוג