הדמייה חדשה

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י STUDIO Z;1039958:
שלום יניב.

ההערה שלך מעניינת מאוד. בכדי לדמות את התופעה שאתה מתאר יש צורך להשתמש בחומר שנקרא SSS שמאפשר חישוב של אור שחודר דרך המשטח ומתפזר בתוכו ומאיר אותו מבפנים בדומה לחפצים אורגניים. החישוב של חומר כזה אורך זמן רב יחסית. במקרה הזה אם הייתי נותן לוילון שקיפות זה היה נותן תוצאה שונה ממה שרציתי מאחר ומדובר באריג דחוס ועבה. אז נאלצתי להתפשר.
נכון, אבל כיוון שמדובר על משטח בעל עובי אחיד פחות או יותר ולא מדובר על צורה אורגנית שהעובי משתנה שם, אני חושב שהיית יכול לשלב שקיפות מסויימת לפחות באיזור שמול החלון כדי "לזייף" את האפקט.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אתה צודק, אמנם העובי במקרה הזה אחיד אבל הקיפולים לא מאפשרים לאור לחדור באופן שווה לכל המשטח. האפשרות שאתה מעלה נכונה אך כדי לזה יראה עדיין ריאליסטי צריך לדעת לתת שקיפות במקומות הנכונים. בכל אופן אקח את מה שאתה מציע בחשבון. תודה רבה!

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י STUDIO Z;1039965:
אתה צודק, אמנם העובי במקרה הזה אחיד אבל הקיפולים לא מאפשרים לאור לחדור באופן שווה לכל המשטח. האפשרות שאתה מעלה נכונה אך כדי לזה יראה עדיין ריאליסטי צריך לדעת לתת שקיפות במקומות הנכונים. בכל אופן אקח את מה שאתה מציע בחשבון. תודה רבה!
אם זה נעשה כמו שצריך זה יוכל לעבוד נהדר, תראי למשל פה.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אתה מתכוון 'תעשה'...

כמו שאמרתי יתכן שאתה צודק, רק שצריך למצוא את השיטה הנכונה. יתכן ששילוב של מפת Falloff יתן כאן מענה.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י STUDIO Z;1039973:
אתה מתכוון 'תעשה'...

כמו שאמרתי יתכן שאתה צודק, רק שצריך למצוא את השיטה הנכונה. יתכן ששילוב של מפת Falloff יתן כאן מענה.
ברור שאנו מדברים פה על Falloff.
נעשה מלשון עשייה, בכל אופן אני מבין שזה תראה ולא תראי ;).

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
סליחה התכוונתי תראה ולא תראי, זה פשוט השעה אתה מבין.... :)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
באמת שעה מאוחרת והגיע הזמן ללכת לישון, מה הייתי עושה בלי שהאשכול פה התעורר? ככה כל שניה קופץ לי המייל וזה מעורר אותי.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אני דווקא חושב שהכוונה פה יותר לחומר של 2S ולא SSS.....יכול להתאים יותר גם מבחינת זמן רנדר. כולה וילון...:)

*IP הערתי אותך?

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
כן זו הכוונה, רק רציתי לציין את סוג החומר.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
SSS אני מכיר, מה זה 2S?

אתם לא הולכים לישון? כל התלתיסטים ערים בשעה כזו.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
2S = 2 sided material אני מכיר את זה כמשהו שונה מה-SSS. מבחינת יצירת החומר. SSS אפשר לשלב גם בתוך 2S . אני הייתי מוותר על רעיון שילוב SSS בוילון. לא מצדיק.

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
זו בדיוק הסיבה שלא השתמשתי בו.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י STUDIO Z;1039994:
זו בדיוק הסיבה שלא השתמשתי בו.

אבל אני משתמש הרבה ב-2S בלי SSS......לחומר של עלים של עצים וכל מה שחודר דרכו אור...בלי החישוב של SSS

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י pilgonico;1039992:
2S = 2 sided material אני מכיר את זה כמשהו שונה מה-SSS. מבחינת יצירת החומר. SSS אפשר לשלב גם בתוך 2S . אני הייתי מוותר על רעיון שילוב SSS בוילון. לא מצדיק.

תודה, מצאתי את זה, אבדוק את החומר הזה.

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
דוגמא של 2sided material על עלה

קבצים מצורפים

• Leave 2sidedmaterial.jpg
    KB 27.4 · צפיות: 5

pilgonico

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
דוגמא של SSS

קבצים מצורפים

• madonna-child-sss2-559.jpg
    KB 47.3 · צפיות: 9

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
במנטל ריי לא נראה לי שsided 2 קיים רק בויריי הוא קיים

yosef zohar

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
במנטל ריי זה נקרא subsurface scattering fast material

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה