הדמיות חדשות

שער

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עבודה מקצועית ויפה מאד.

בקטנה: משהו בתאורה טיפה אפרורי, וזה משפיעה קצת על האווירה הכללית ובעיקר על הרהיטים..

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עוד קצת.

קבצים מצורפים

• חדר מחשבים.jpg
    KB 277.1 · צפיות: 8
  • חדר עיצוב וגרפיקה.jpg
    KB 278.2 · צפיות: 11
  • לובי.jpg
    KB 270.5 · צפיות: 8

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
מרכז פדגוגי של בית יעקב?

משה קבלה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מדהים
המסכים של המחשב לא אמוררים להיות יותר שחורים

~רחלי~

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ip6,זה פשוט מדהים!!!
באיזה תוכנה זה נעשה?
והאם כל הרהיטים מגיעים כפרטים מוכנים או שגם אותם צריך ליצור?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
תודה.

נעשה בתוכנת מאיה, רינדור בויריי, ולמדתי זאת בפרוג.

הרהיטים בהדמיות אלו כפי שכתבתי בניתי אותם לבד לפי תוכנית אדריכל, למרות שיש גם רהיטים מוכנים פה היתה דרישה לרהיטים מדוייקים לפי תוכנית. שאר הדברים כמו מכונות צילום וכו' זה מודלים מוכנים אבל יש מספיק עבודה בטקסטור של המודל ולתת לו חומרים שידמו פלסטיק, מתכת וכו',

והנה עוד תמונה.

קבצים מצורפים

• מדור גיל הרך.jpg
    KB 303.7 · צפיות: 10

yhk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ממש מדהים עוצר נשימה
עלה והצלח

maor700

משתמש רשום
יישר כח עצום, כל הכבוד על ההתמדה בסופו של דבר זה השתלם והיום אתה מוציא הדמיות נהדרות.
בפרוג מלמדים רינדור בויריי?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י maor700;804489:
יישר כח עצום, כל הכבוד על ההתמדה בסופו של דבר זה השתלם והיום אתה מוציא הדמיות נהדרות.
בפרוג מלמדים רינדור בויריי?

תודה, באמת השתלם ההתמדה, חפרתי המון ברשת עד שהגעתי לנוסחה שנותנת ריאליסטיות בויריי, הרבה זה בזכות המדריכים של אלכס שהם למקס אבל ויריי מאוד דומה בכל התוכנות, גם יש היום הרבה מדריכים של ויריי למאיה ברשת וזה רק מוסיף והולך מיום ליום, מסתבר שברחבי העולם יש הרבה משתמשי מאיה שעברו לרנדר בויריי, יש גם פורומים באנגלית שמאוד פעילים בנושא ויריי למאיה כשלמעשה את רוב ההגדרות אפשר לקחת ממדריכים למקס, אם רואים מדריך ויריי למקס אפשר לעשות כמעט אותו דבר במקביל במאיה.

בפרוג כיום מלמדים רינדור בויריי.

שרי רוטמן

משתמש רשום
, הרבה זה בזכות המדריכים של אלכס שהם למקס אבל ויריי מאוד דומה בכל התוכנות,
אפשר קישור למדריכים האלו?

3dyoni

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עבודות מדהימות..
הכי מעניין אותי זה באיזה מחשב אתה משתמש? עם כזאת כמות פריטם המחשב שלי עולה בסערה השמימה :)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
המחשב שלי הוא I7 950 זיכרון 6 ג'יגה בע"ה אני מוסיף עוד 6 כי המחשב באמת לא עומד בעומס, כרטיס מסך GTX 560, בתמונה של קומת המרפ"ד יש 28 מיליון פוליגונים, ושמתי את רובם בתצוגת חוטים כי הסצנה פשוט לא זזה והמחשב השתמש כמעט בכל הזיכרון שיש לו וכשאין לו מספיק הדיסק קשיח מתחיל לטחון והמחשב לא זז, גם הסצנה הזו לקחה לי יותר זמן ממה ששיערתי כי כל פתיחה של הקובץ או שמירה לקח הרבה זמן ולפעמים פשוט נתקע, אפילו להוסיף פס או משהו כזה לקח כמה שניות.

3dyoni

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מה אתה אומר על כרטיס מסך קוואדרו? זה באמת משנה?

3dyoni

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
בדיוק עכשיו אני מרכיב מפרט בשבילי, הרבה עבודות שלי לא נראות הכי ריאליסטיות רק בגלל המחשב..

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
לפי מה שאני קראתי בפורומים GTX560 הוא הכרטיס המומלץ לתלת מימד, חכה שפופקו יענה הוא מבין בזה טוב.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
IP6 יש הבדל רציני בין 560 ל560TI כשהאחרון חזק יותר וטוב יותר.
בכל אופן לפני הרכישה של הכרטיס מסך תראה בכלל אם התוכנה שלך מדברת איתו ואם אתה מקבל שינוי משמעותי במהירות רינדור עם Vray, במנוע שאני משתמש זה מאוד מאוד משמעותי אבל הבנתי שלגבי Vray הדעות חלוקות.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י trew;812562:
IP6 יש הבדל רציני בין 560 ל560TI כשהאחרון חזק יותר וטוב יותר.
בכל אופן לפני הרכישה של הכרטיס מסך תראה בכלל אם התוכנה שלך מדברת איתו ואם אתה מקבל שינוי משמעותי במהירות רינדור עם Vray, במנוע שאני משתמש זה מאוד מאוד משמעותי אבל הבנתי שלגבי Vray הדעות חלוקות.

צודק, אני יודע את זה, לצערי אין לי את ה TI, בע"ה במחשב החדש.

כרטיס מסך טוב זה לא רק לרינדורים שמנוע תומך בהם, גם סצנה מרובת פוליגונים צריכה כרטיס מסך טוב כדי שיוכל להתמודד עם זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה