הדמיות בקבצים פתוחים

רחלי זכאי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לכל חברי הפורום שלום וברכה,
רציתי לשתף אתכם במקרה שקרה לי,
מישהו ביקש ממני כמות די גדולה של תמונות, נתתי לו הצעה שלדעתי היא סבירה,
והוא הסכים לזה, אבל התנאי היה שהוא רוצה את הקבצים פתוחים, ולזה אני לא מוכנה בשום פנים ואופן!
אז בינתיים הוא לא סגר איתי, כן, יכול להיות שהפסדתי עכשיו סכום גדול מאוד, אבל לא קלקלתי לעצמי
בהמשך, ולא מכרתי לימודים, נסיון, ידע, חומרים, טקסטורות, מודלים, סגנון שלי וכדו' וכדו' בתמונה.
אדם קנה תמונות הוא צריך לשלם על תמונות! ולא לקבל במחיר של תמונה את כל הנ"ל.
הבנתי שיש אנשים שמוכנים לתת לו עבודות שלהם במחיר שאני אפילו מתביישת לנקוב בו!
ולא די בזאת, אלא לתת את הקבצים פתוחים!
למה? למה? לירות לכולנו ברגליים! למה אתם לא מעריכים את העבודה שלכם?
יכול להיות שתרויחו עכשיו, אבל תפסידו לכם ולכולנו בהמשך...
כן, גם אם אתם מתחילים! אז אפשר להתחשב במחיר, כדי להתקדם, אבל לתת קובץ פתוח????

גיל קוליוק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
א. לפעמים אני שולח קובץ פתוח, אך יש לזה מחיר, לא זול.
הרי מה מטרת הקובץ הפתוח, לשלוח אותו לעבודה אצל מישהו אחר. אני צריך לתת לו מחיר שזה לא יהיה שווה לו, או מאידך, אם אני לא רואה עוד כ"כ פוטנציאל בפרויקט, אני נותן מחיר שהוא יכול להרשות לעצמו, ואני יקבל עוד סכום נכבד.
ב. ביננו מה הסיכוי שישתמש בקבצים....
אבל לפי דעתי כל מקרה לגופו.

רחלי זכאי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכון, באמת נתתי לו מחיר לקבצים פתוחים - בערך פי 3 (לא משהו הגיוני...) והוא כמובן לא הסכים, הוא רצה במחיר שנקבתי את הקבצים הפתוחים.
במקרה הזה הוא אמר לי בפרוש שיש לו מישהי שקצת יודעת ואין לה זמן עכשיו וטה טה טה... ובפעמים הבאות כשהוא יצטרך היא תעשה לו בזה שינויים ותיקונים, ולכן העדפתי לוותר על זה.
אני באה בזה לחזק ולהתחזק, העבודה שלנו היא מקצועית, ולא, אני לא אתן במחיר של תמונה שום קובץ נוסף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה