הדמיה של וילה בשכונה החדשה במושב שתולים

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אדריכלית : ליאת שליט
הדמיה 3DMAX
רנדר V-ray

קבצים מצורפים

• maswari2.jpg
    KB 512.5 · צפיות: 25

vrah

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
לא נראה לי שהייתי הולך לגור בבית הזה, ממש שקוף, ולא יודע מה.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
השמש אמורה לבוא מכיוון השמיים לפי הצל, וזה נראה שמייים דיי חשוכים, חסר סינוור ואור.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
העבודה שלך כמו תמיד - 10!!! (רק חסרה השמש)
אבל מבחינה אדריכלית זה נראה קצת כמו פרסומת לחלונות בלגיים...
איפה ריהוט גינה נחמד? אולי ערוגת פרחים צמודה לקיר השמאלי (מתחת לחלון)? (דרך אגב, בהרבה בתים פרטיים עושים בכוונה ערוגה צמודה לקיר כדי להסתיר בה את המזגנים).

אולי, בשביל שיהיה יותר מעניין, כדאי להזיז את דלתות ההזזה של הויטרינה לצדדים כדי שנוכל להשקיף אל תוך הבית המרוהט?

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אם תסתכלו באינטרנט על תמונות הדמיות של מקצועיים אליעזר לא נופל מהם בכלום ואתם כל הזמן רק טענות יש לכם.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
זה בסדר אין לי בעיה עם ביקורת רק שלא תמיד יש לי את הכוח להסביר שבמקרה זה האדריכלית ביקשה שהאוירה תהיה אח"הצ ושלא אשים ריהוט גן כי הלקוח רוצה לראות את כל הוילה. והתיכנון הוא עם הרבה חלנות כי זו בקשת הלקוח. לא תמיד יש לי את הכוח והזמן והתייחס. אלב אין לי כל בעיה לקבל ביקורת. בפרט שחלק ממנה גם נכונה.

Y

yossmor2

אורח
אליעזר, עבודה יפה מאוד,
כשצפיתי בהגדלה בתמונה, משהו עם הפרספקטיבה לא מסתדר לי בעין,
לכאורה החלק התחתון של הקירות אמור להיות "גדול" מהחלק העליון (ככל שהאלמנט מתרחק הוא קטן יותר) וכאן זה הפוך.
אולי עניין של הגדרות או זווית ה"צילום"?

וחוצמזה שלחתי לך שאלה באישי.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
חביבי מורגש שאתה צלם במיקצוע.
המצלמה שעבדתי איתה בעבודה הזו היא מצלמה פיזית (הכוונה היא מצלמה וירטואלית בתוך הMAX המשתשמת בהגדרות סטנדרטיות אמיתיות כמו במצלמה פיזית) והשימוש בה היה די חדש לי אז יכול להיות שטעתי כאן בהגדרות. בכל מקרה זה לא היה מכוון.

שריל'ה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י vrah;428979:
לא נראה לי שהייתי הולך לגור בבית הזה, ממש שקוף, ולא יודע מה.

זה הבעיה שלך??
הייתי רצה כדי לגור בבית כזה...
שמים וילונות.

ממש יפה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה