הדמיה ראשונה שלי.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אשמח לקבל הערות והארות

קבצים מצורפים

• 2.jpg
    2.jpg
    KB 157.4 · צפיות: 67
  • 1.jpg
    1.jpg
    KB 152.2 · צפיות: 60
  • תודה
Reactions: shs

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
הדמיה ממש יפה ונקיה
אם להדמיה ראשונה אז בכלל......
לי הפריעה טיפה השמש החזקה בחלון, היא שורפת את הוילון

שולמית אור

משתמש מקצוען
מקסים!
הדמיה מצוינת, ועוד להדמיה ראשונה...

אכן, הוילון שרוף, ויוצר חוסר פרופורציה בתאורה לנוף בחלון והתאורה הפנימית.
נראה ששמת גוף תאורה על הוילון.

חן 1

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יפה מאד!
מיוחד מאד להדמיה ראשונה
הרבה הצלחה

LIM

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
בנוסף להדמיה היפה אהבתי את העיצוב :)

אנונימית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
מקסים ומיוחד!
מסכימה עם ההערות ווהפידבקים שלפניי.
בנוסף יש בעליונה בשמאל ובתחתונה בימין משהו בתאורה שמפריע, כביכול מעין מסך מלוכלך, קשה לי להגדיר....

rcr

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מיוחד!!!
זה במאיה?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
חזק וברוך על ההדמיה. יפה מאוד מאוד.
אבל כמה הארות קטנטנות:
א. מה שמעבר לדלת הסלון נראה אטום מידי, האם קיים שם המשך להדמיה? ואם כן, צריך לסדר את התאורה שם, שהחלק הזה לא יהווה מעצור להדמיה, זה מראה כאילו רינדרת באמצע הפרוייקט.
ב. הוילונות צרובים מדי, וכמו שהעירו למעלה בצדק.
ג. הנברשת זה תמונה או אלמנט 3D בסקצ'אפ, כי היא נראית קצת תלושה מהמציאות. וגם אם היא תמונה, תנסה לדגום אותה ולפרק לחלקים אפילו בדו מימד, ולשתול גוף תאורה בפנים, זה אמור לתת תוצאה משביעת רצון, אם כי אישית הייתי ממליץ לחפש משהו בספריית הדגמים של סקצ'אפ למשהו יותר עדכני. וגם אם היא 3D הקריסטלים מאוד מפריעים בעוצמה בעין, והאור שהם אמורים לתת לא מפוזר לשום מקום.
ד. אם אפשר, תשנה מעט את הזווית של התמונה בחוץ, זה נראה כאילו ישנו מדרון של דשא שמקיף את כל הבית בשיפוע כזה, זה מעט מפריע לעין.
ה. האגרטלים שמעל הכוננית בקיר הנגדי, נראה לי שהם לא מקבלים מספיק אור, האם הם מוגדרים כמט?
ו. הקרניז המעוגל בתמונה השניה נראה מעט פוליגוני, ניסית לסדר?
ו2. הריצפה בתמונה השניה (רק שמה) זזה בצורה מוזרה, שמת לב לזה? (נראה לי שעשית תיאום לטקסטורה, אבל הזווית של העדשה רחבה מדי)
ו3. העירו למעלה על ההשחרה בתקרה בשתי התמונות, לכאורה הגוף תאורה לא מופנה כלפי שם.
מקוה שאתה לוקח אותי בכיף, רק רשמתי קצת לחזק את ידיך ולהאיר את עיניך.

ז. רעיון לך ולחבר'ה - מדוע מישהו לא ירים את הכפפה ויכין מפת BUMP לספרי קודש (עם כריכה קשה?) לספרי חול (כריכה רכה) כבר יש, וזה מוסיף הרבה אמת להדמיות סלון, שרצות הרבה בציבור שלנו. ולי אישית זה מפריע, שכשאני בא לרנדר, ואז צריך לשים את ה"ספרי קודש" בספריה, הם נראים כמו איזה קרש של תפאורה להצגה, ולא כמו חלק מהדמיה, זה מפריע וחבל חבל, ומדוע לא תהא כהנת כפונדקית, בשעה שלגלי הבריכה, או לקוצים של קקטוס עלוב בפינת גינה יש מפת BUMP, מדוע לארון הספרים היהודי, מקור חיינו, לא תהיה מפת BUMP. לא ביקשתי הרבה, רק 3-4 סטים של ספרים שיחזרו על עצמם, או שיוכלו להלביש עליהם טקסטורות שונות, למה אי אפשר?
אשמח לשמוע תשובה.

מוטי נאה

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
ווווואוווווו מדהים. ועוד להדמיה ראשונה. חלום!!!!

כאחד שמתמצא בעיצוב, אך כלל לא בתלת מימד, אני חושב שהתאורה החזקה היא טובה ומביאה המון דרמה להדמיה, זה אגב מייצר אמינות ונראה תמונה שצולמה בזמן אמת.

יבא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא מידי מבינה בזה, אבל נראה מהמם!

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י תא חזי;2425502:
חזק וברוך על ההדמיה. יפה מאוד מאוד.
אבל כמה הארות קטנטנות:
א. מה שמעבר לדלת הסלון נראה אטום מידי, האם קיים שם המשך להדמיה? ואם כן, צריך לסדר את התאורה שם, שהחלק הזה לא יהווה מעצור להדמיה, זה מראה כאילו רינדרת באמצע הפרוייקט.
ב. הוילונות צרובים מדי, וכמו שהעירו למעלה בצדק.
ג. הנברשת זה תמונה או אלמנט 3D בסקצ'אפ, כי היא נראית קצת תלושה מהמציאות. וגם אם היא תמונה, תנסה לדגום אותה ולפרק לחלקים אפילו בדו מימד, ולשתול גוף תאורה בפנים, זה אמור לתת תוצאה משביעת רצון, אם כי אישית הייתי ממליץ לחפש משהו בספריית הדגמים של סקצ'אפ למשהו יותר עדכני. וגם אם היא 3D הקריסטלים מאוד מפריעים בעוצמה בעין, והאור שהם אמורים לתת לא מפוזר לשום מקום.
ד. אם אפשר, תשנה מעט את הזווית של התמונה בחוץ, זה נראה כאילו ישנו מדרון של דשא שמקיף את כל הבית בשיפוע כזה, זה מעט מפריע לעין.
ה. האגרטלים שמעל הכוננית בקיר הנגדי, נראה לי שהם לא מקבלים מספיק אור, האם הם מוגדרים כמט?
ו. הקרניז המעוגל בתמונה השניה נראה מעט פוליגוני, ניסית לסדר?
ו2. הריצפה בתמונה השניה (רק שמה) זזה בצורה מוזרה, שמת לב לזה? (נראה לי שעשית תיאום לטקסטורה, אבל הזווית של העדשה רחבה מדי)
ו3. העירו למעלה על ההשחרה בתקרה בשתי התמונות, לכאורה הגוף תאורה לא מופנה כלפי שם.
מקוה שאתה לוקח אותי בכיף, רק רשמתי קצת לחזק את ידיך ולהאיר את עיניך.

ז. רעיון לך ולחבר'ה - מדוע מישהו לא ירים את הכפפה ויכין מפת BUMP לספרי קודש (עם כריכה קשה?) לספרי חול (כריכה רכה) כבר יש, וזה מוסיף הרבה אמת להדמיות סלון, שרצות הרבה בציבור שלנו. ולי אישית זה מפריע, שכשאני בא לרנדר, ואז צריך לשים את ה"ספרי קודש" בספריה, הם נראים כמו איזה קרש של תפאורה להצגה, ולא כמו חלק מהדמיה, זה מפריע וחבל חבל, ומדוע לא תהא כהנת כפונדקית, בשעה שלגלי הבריכה, או לקוצים של קקטוס עלוב בפינת גינה יש מפת BUMP, מדוע לארון הספרים היהודי, מקור חיינו, לא תהיה מפת BUMP. לא ביקשתי הרבה, רק 3-4 סטים של ספרים שיחזרו על עצמם, או שיוכלו להלביש עליהם טקסטורות שונות, למה אי אפשר?
אשמח לשמוע תשובה.

תודה רבה על ההערות המחכימות והמקצועיות
אלמד את הדברים ומקווה ליישם אותם.

וכן תודה ענקית לכל המגיבים והמעירים שולחי הפידבקים וכל המפרגנים
תודה רבה לכם

• תודה
Reactions: shs

shs

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יפה מאוד ומרשים
ניכרת ההשקעה גם בפריטים הקטנים

הצלחה רבה

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
וואו מדהים!

מסתמן אצלך כישורים מיוחדים בתחום,
בכל זאת תרשה לי להעיר כקודמיי על עוצמת ההארה הטבעית
ובמקביל ההשתמשות עם אור מלאכותי -לכאו'- מיותר
עלה והצלח!

אהרן סטאריק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מדהים ועוד להדמיה ראשונה, סוף סוף גם קצת כבוד לסקצא'פ.

ברוך הבא לפורום, העיקר שיהיה שפע פרנסה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה